Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
15-03-2016, 06:30 PM
Post: #31
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Yes Polsat Sport shows.

Forum bokser.org światowe się robi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2016, 07:21 PM
Post: #32
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
No to niedługo będę musiał zmienić nick na jakiś bardziej hamerykański. Big Grin Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2016, 03:10 PM
Post: #33
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Walką główną się nie podniecam. Przewiduję, że będzie nudna, zacięta, trudna do punktowania i zakończy się kontrowersyjnym werdyktem. Wołałbym, żeby wygrał Manny i chwalebnie zakończył karierę, bo jak wygra Bradley, to mamy murowane następne walki Bradley - Vargas II i Pacquiao - Marquez V, których wolałbym nie oglądać.

Wspaniale za to zapowiada się undercard, a przede wszystkim pojedynek Abraham - Ramirez. Abraham w SMW to już nie jest żaden król nokautu, ale jednak ciągle kawał solidnego rutyniarza. Ramirez stanie przed życiową szansą. Jak wygra, to nie tylko będzie mistrzem świata WBO, ale zapewne stanie się idolem Meksyku na miejsce nieudanego Chaveza. Może też zdominować SMW na długie lata, bo Ward przechodzi wyżej, DeGale jest nijaki, a z pozostałych tylko Uzcategui ma duży potencjał (no i jeszcze Callum Smith, ale on chyba też przejdzie niebawem do LHW). Mam nadzieję, że Ramirez da sobie radę, bo na Abrahama już mam uczulenie. Mój typ to Ramirez na punkty.

Bardzo ciekawa konfrontacja w piórkowej Oscar Valdez vs Jewgienij Gradowicz. Obstawiam wygraną Valdeza na punkty.

Jose Carlos Ramirez vs Manuel Perez w super lekkiej. Chyba nigdy nie widziałem ani jednego, ani drugiego. Typ na nosa: Ramirez na punkty

Ołeksandr Hwozdyk vs Nadjib Mohammedi w półciężkiej. Rewelacja. Mój typ: Hwozdyk przez KO.

Egidijus Kavaliauskas vs Deniz Ilbay w półśredniej. Uczta dla zmysłów. Przewiduję ciężkie KO na Turkuciu do 2 rundy. Kavaliauskas rzadko kiedy boksuje dłużej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2016, 12:23 PM
Post: #34
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Doszła jeszcze walka dwóch niepokonanych bokserów wagi półśredniej Brada Solomona i Konstantina Ponomariowa. Solomon jest bardzo solidny, ale Rosjanin to chyba większy talent i jego punktową wygraną obstawiam.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016 05:14 PM przez Wietnam.)
Post: #35
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Zapowiadający kilka tygodni temu wszem wobec zakończenie bokserskiej kariery Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) zostawia otwartą furtkę do kolejnych walk - niekoniecznie na ringu zawodowym.

Filipińczyk zmierzy się 9 kwietnia w Las Vegas z Timothym Bradleyem (33-1-1, 13 KO). - Po tym pojedynku wracam na Filipiny i skupię się na mojej pracy. Jak zostanę senatorem, będzie na mnie ciążyć wielka odpowiedzialność. Nie mogę jednak określić teraz, że zakończę bokserską karierę i już nie wrócę. Będę myśleć o starcie na igrzyskach olimpijskich. Nie mówię, że będę walczyć, ale nie mówię też, że nie będę. Myślę o tym - przyznał.

Start zawodowcom na igrzyskach zamierza umożliwić Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu (AIBA). Pacquiao podoba się inicjatywa organizacji, ale krytykuje ją jego promotor Bob Arum.

- To całkowite szaleństwo. Pomysł, żeby Pacquiao boksował z 17- czy 18-letnim dzieciakiem, który nie ma żadnego doświadczenia zawodowego, jest nie tylko głupi, ale i niebezpieczny. Ludziom, którzy na to pozwalają, powinno się zbadać głowy - skomentował.


Bob ma absolutną rację
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 05:22 PM
Post: #36
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Nie ma racji. Na olimpiadach od dawna nie boksują dzieciaki, tylko najlepsi amatorzy wyłonieni w wyniku niezwykle trudnych do przejścia eliminacji. Jeśli Manny wystartuje na olimpiadzie, to najprawdopodobniej przegra, bo odzwyczaił się od 3-rundowych walk.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 06:12 PM
Post: #37
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Ale to chyba nie byłby problem dla Mannego przyzwyczaić się
do dystansu 3 rund? Wink

Właściwie to Manny kiedyś jak jeszcze atakował przeciwnika
tym swoim niebywale agresywnym stylem i pressingiem
to potrafił przez trzy pierwsze rundy go zniszczyć
z początku zawsze był najszybszy, Hatton się między innymi o tym przekonał Wink
Pacman w ataku zadawał czasami niezliczoną ilość ciosów,
na igrzyskach spokojnie mógłby łatwo uciekać punktowo,
w dodatku ostatnio jest też dużo lepszy w defensywie, .

Poza tym doświadczenie zawodowe jakie ma za sobą taki zawodnik
jak Pacquiao jest nieporównywalne z tym który posiadają ''koszulkowi"amatorzy

Taki argument jak ten ktòry przedstwiłeś Hugo, aniżeli taki że Manny prawdopodobnie wrócił by przegrany
z IO bo odwyczaił się od 3 rundowych pojedynków, nie przemawia za bardzo Smile

Wujek Arum ma rację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 07:07 AM
Post: #38
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
@Wietnam
Boks amatorski i zawodowy to dwie różne, choć podobne dyscypliny sportu. Jak kolarstwo szosowe i torowe. 3 rundy i 12 rund to zupełnie inne tempo i rozkładanie sił. Nie wiem, czy Manny wygrałby olimpiadę, czy nie, ale na pewno nie zrobiłby krzywdy amatorom, z którymi by walczył. Jak on od wielu lat nikogo nie znokautował na zawodowym ringu, to dlaczego miałby kogoś "zabić" w wielkich rękawicach, jakie są używane w amatorskim boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 01:10 PM
Post: #39
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) nie spodziewa się, aby za sprawą nowego trenera Timothy Bradley (33-1-1, 13 KO) dokonał wielu korekt względem dwóch poprzednich potyczek z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Jednocześnie podkreśla, że pewne zmiany są niezbędne, aby Amerykanin odniósł sukces.

- Nie sądzę, aby przez Teddy'ego Atlasa wiele się zmieniło. Jakieś zmiany muszą jednak nastąpić, zwłaszcza w kwestii szybkości rąk i nóg, Bradley musi się dużo ruszać w ringu, nie może być statycznym celem dla Pacquiao, który jest pięściarzem szybkim i bardzo silnym - ocenił Meksykanin.

Do walki Pacquiao-Bradley III dojdzie 9 kwietnia w Las Vegas. Dla mającego aspiracje polityczne Filipińczyka może to być ostatni występ w karierze, choć Marquez, który w 2012 roku wygrał z "Pacmanem" przed czasem, sądzi, że mógłby jeszcze z powodzeniem boksować dłużej.

- Nadal znajduje się w dobrym momencie jako bokser. Po tamtym nokaucie zdołał się pozbierać, odzyskał pewność siebie, z czym większość znokautowanych pięściarzy ma problem - stwierdził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2016, 10:21 PM
Post: #40
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Finałowa Konferencja prasowa


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości