Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
07-04-2016, 10:58 PM
Post: #41
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Wypowiedź Pacmana z konferencji:

"Proszę, abyście oglądali ten pojedynek. Wierzę, że będzie w nim o wiele więcej akcji, niż w poprzednich dwóch naszych walkach, ponieważ on ma nowego trenera, którym jest Teddy. On wykonał dobrą pracę z Bradleyem, co widzieliśmy w jego ostatniej walce. On dodał do boksu Bradleya więcej strategii oraz techniki, a dzięki temu w ringu więcej się dzieje. Wiem, że Floyd Mayweather używał tej samej strategii podczas sparingów, której teraz używał Bradley. Walka z Floydem wiele mnie nauczyła. Więc może team Bradleya powinien pomyśleć o innej strategii."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 12:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 01:02 AM przez Wietnam.)
Post: #42
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Manny Pacquiao 145.5, Tim Bradley 146.5




Arthur Abraham 168, Gilberto Ramirez 168.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 01:59 AM
Post: #43
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Pacquiao jakiś taki zmizerniały, gdzie się podziały jego mięśnie? Limit zrobiony z zapasem, pewnie jakby chciał to mógłby nawet zejść do super lekkiej lub nawet lekkiej. Bradley natomiast masakra, jedna z najlepszych sylwetek w zawodowym boksie, muskularny i wyżyłowany bardziej niż kiedykolwiek.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 07:37 AM
Post: #44
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
będzie uruchomiony forumowy czacik na tą galę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 12:12 PM
Post: #45
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Bradley forma życia, widać, że będzie chciał w tej walce wiele udowodnić. Tak jak wspomniał @Terminator, Maniek jest jakiś mizerny... Bradley może go zajechać, będzie ciekawie. #teambradley. Życzę Mańkowi dobrej walki na zakończenie kariery..

Ciekawe na co jeszcze stać Abrahama, różnica warunków jest kolosalna... Jednak Ormianin to twardziel i nie można go skreślić.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 12:24 PM
Post: #46
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Przecież Bradley tak wygląda zawsze od... 3-4 lat co najmniej.
Jak dla mnie nic nowego, Manny faktycznie jakiś taki "wypłukany" Smile
Należy zwrócić uwagę na to, że Roach wyjątkowo nie gada jak najęty, a nawet zdarza mu się powiedzieć coś o "słabszej formie" albo "niewystarczających sparingach".
Biorąc pod uwagę, że Bradley to i tak mniej więcej poziom Manny'ego + Manny już jest na mecie kariery + Manny miał kiepską ostatnią walkę + Bradley miał zajebistą ostatnią walkę = Bradley to wygra na punkty, 116-112.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 12:50 PM
Post: #47
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Manny jakby był w takiej formie jak z walki FMJ to myślę że wystarczyłoby to na Bradleya, jednak od tamtego starcia minął rok, przez który filipińczyk mógł wiele stracić, zwłaszcza że przechodzi przez ten czas rehabilitacje i koncentrował się na polityce.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 01:09 PM
Post: #48
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
(09-04-2016 12:24 PM)Gogolius napisał(a):  + Manny miał kiepską ostatnią walkę + Bradley miał zajebistą ostatnią walkę

Z kim Manny miał tą ostatnią walkę a z kim Bradley Sleepy

Pacman pokazał kilka fajnych akcji z mistrzem defensywy i jedynką P4P,
Mayweatherem,.Miał go kilka razy przy linach, lecz dziwnie się wycofywał,
mimo porażki to była niezła postawa, .

Bradley pokazał trochę świeżości, kombinacji na korpus,
z betonową szczęką, ograniczonym jak Rambo w mieszkaniu blokowym,
Riosie,.

Rzeźba Tima to już tradycja, widziałem kiedyś jego zdjęcia
na urlopie mieśiąc po walce z Diego Chavesem, wyglądał tak samo jak
wczoraj,.

Fakt Pacman wygląda trochę ospało, ale to przecież Pacman,
na ostatnich treningach wyglądał bardzo przyzwoicie,
kontuzja barku zaleczona, może to być znak, że jednak
ataki będą jak za starych lat,
Z Floydem nie było kombinacji z różnych płaszczyzn, zanikły
gdzieś zupełnie, liczę na bardzo dobrą walkę, i podstawę obu zawodników, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 01:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 01:53 PM przez Terminator.)
Post: #49
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Jak dla mnie ostatni, występ Pacmana był dobry, biorąc pod uwagę z kim walczył, dał Mayweatherowi najbardziej wyrównaną walką zaraz po Castillo. Kontrował Floyda jak nikt inny wcześniej i on zadawał w tej walce najmocniejsze i najczystsze ciosy, samemu nie dając sobie krzywdy zrobić. Inna sprawa, że tą walkę i tak przegrał 2-4 rundami zostając wypacanym.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2016, 01:58 PM
Post: #50
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Ja uważam, że Manny wypadł średnio. Miał narzędzia i skill, żeby narobić FLoydowi problemów. Jakby pełne 12 rund wyglądało tak jak pierwsza połowa walki (która dla mnie była okołoremisowa) to jasne, spoko. Ale druga połowa już była słaba.
Bradley natomiast wygrał przed czasem z Riosem. Z jednej strony Bradley to waciak, z drugiej Rios to twardziel. Ja jestem bardzo zaskoczony takim zakończeniem bo nie sądziłem, że zobaczę Bradleya nokautującego kogoś w 147 lbs.

Żeby nie było, kibicuję Filipińczykowi i chciałbym żeby wygrał, ale zdecydowanie bliżej mi do wytypowania zwycięstwa Bradleya.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości