Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
31-12-2015, 05:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2015 05:30 PM przez KrychuTMT.)
Post: #11
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Dwie poprzednie walki były wyrównane, Manny jest słabszy niż wtedy, za to Timothy wygląda jakby pod okiem Atlasa odzyskał dawny ogień. Dla mnie minimalnym faworytem Bradley, liczę na zajebistą walkę i godne odejście jednego z najlepszym bokserów ostatnich lat. Coś jak w Rockym VI, Manny przegra po wspaniałej walce .Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 04:24 AM
Post: #12
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Na dzień dzisiejszy kurs na Bradleya wynosi 3,25. czyli zanosi się łatwy pieniądz do wyciągnięcia. Trzeba już obstawiać, póki bukmacherzy się nie rozmyśla i nie zjadą z kursu.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 06:54 PM
Post: #13
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Pewniak 100lecia. Nic nie kombionowac, tylko caly dorobek zycia postawic i czekac az sie przemnozy x3.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 07:06 PM
Post: #14
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Hehe kurs z pewnością kusi, ale w boksie i to jeszcze na tym poziomie nie ma nic pewnego. Ja bym majątku nie postawił Wink, ale jak się kurs utrzyma na poziomie 3 to coś trzeba będzie postawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 09:46 PM
Post: #15
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Całego majątku nie ma co stawiać ale jakąś dziesiątą cześć wypłaty to czemu nie. W tym przypadku 3,25 to prezent ze strony bukmacherów, wygrana Bradleya jest na pewno bardziej prawdopodobna niż np. wytypowanie remisu w meczu piłkarskim.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 03:27 AM
Post: #16
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
“Bradley wyglądał dobrze, ale to na tle grubego Riosa. Nigdy wcześniej nie widziałem, aby Rios tak wyglądał, dlatego nie sądzę, aby Bradley pokazał coś nowego w kolejnej walce. Bradley zrobił w tej walce to, co do niego należało. Teddy Atlas potrafi zmotywować zawodnika, a Bradley walczył dobrze tej nocy. Nie wydaje mi się, aby już dziś można było dać Atlasowi kredyt zaufania. Teddy lubi mówić swoim pięściarzom teksty w stylu 'Mam na linii twojego syna i przynosisz mu właśnie wstyd'. On zawsze miał twardy charakter, ale nie wydaje mi się, aby którykolwiek z pięściarzy odczuwał korzyść z tego typu uwag. Bradley wydaje się być bardziej zmotywowany, dlatego może być twardszy podczas tej walki. Nie dam jednak Teddy'emu kredytu zaufania zanim nie zobaczę efektów jego pracy." - powiedział 'Los Angeles Times' Freddie Roach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 02:05 PM
Post: #17
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
(03-01-2016 07:06 PM)Martin napisał(a):  Hehe kurs z pewnością kusi, ale w boksie i to jeszcze na tym poziomie nie ma nic pewnego. Ja bym majątku nie postawił Wink, ale jak się kurs utrzyma na poziomie 3 to coś trzeba będzie postawić.

Dokładnie. Ja jednak muszę postawić, bo trzeba się w końcu troszkę odkuć (muszę uważać, żeby nie popaść w hazard Big Grin ). Ostatnio byłem stratny jakieś 20zł, bo ciągle stawiałem na niespodzianki i nic nie chciało wejść. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 07:50 PM
Post: #18
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Typowanie wyniku tej walki to ryzykowna sprawa znając historię ich pierwszego pojedynku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 11:13 AM
Post: #19
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Walka nie będzie miała statusu mistrzowskiego, gdyż Bradley prawdopodobnie zrzeknie się pasa WBO.
O wakat zawalczy obowiązkowy pretendent od kilkunastu miesięcy Sadam Ali z pierwszym w rankingu Jessiem Vargasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 11:36 PM
Post: #20
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
wakuje pas z jakiego powodu ? przechodzi do innej kategorii ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości