Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
22-01-2016, 10:01 PM
Post: #291
RE: Wilder vs Szpilka
Boks vs NFL...o kurde, padłem XD
Dobre porównanie! ;D


500 tysięcy to świetny wynik, skoro dużo większa HBO notuje rezultaty wysokości 1-1,5 miliona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2016, 11:12 PM
Post: #292
RE: Wilder vs Szpilka
Porównywać w USA Boks vs NFL , Baseball , NHL to jak nic nie porównywać
już o NBA nie wspomnę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2016, 11:24 PM
Post: #293
RE: Wilder vs Szpilka
Gogolius a Ty pisałeś coś wcześniej o około milionie. Chodziło o oglądalność na całym świecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2016, 11:47 PM
Post: #294
RE: Wilder vs Szpilka
To chyba była oglądalność na Polsacie w szczytowym momencie (nokaut) Wink
Razem z Polsatem 2 i Sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 09:58 AM
Post: #295
RE: Wilder vs Szpilka
Przepraszam, że odkopuję temat, ale miałem to zrobić już kiedyś, lecz miałem problemy z netem albo wypadało mi to z głowy.

Spotkałem się tu z głosami, że Artur był świetnie przygotowany do walki z Wilder'em.

(17-01-2016 06:50 AM)kubala1122331 napisał(a):  Wietnam
Zobaczymy jaki będzie rozkład sił w HW po tym, jak Artur wróci do takiej formy fizycznej i psychicznej jak dzisiaj (jeśli w ogóle wróci...), bo jak patrzę na takiego Wildera, to może dostać lekcję boksu od jakiegoś gościa typu Głazkov (bez kontuzji), a wtedy szanse Artura jakieś będą. Ale jeśli, co równie prawdopodobne, wszystkie pasy będą we władaniu Ortizów czy Joshułów tego świata, to będzie pozamiatana. HW zrobi się teraz tak szaloną dywizją, że ciężko cokolwiek wyrokować. Zestaw mistrzów: Fury, Martin i Wilder -> wybacz, za cholerę żaden z nich mnie nie przekonuje w 100%

(17-01-2016 12:04 PM)Martin napisał(a):  Natomiast co do walki to powiem tak: Szpilka pokazał kawał dobrego boksu. Dziś mogę na 100% stwierdzić, ze Artur Szpilka jest lepszym bokserem niż przed wyjazdem do Stanów. Lepszym niż z Jenningsem i lepszym niż z Adamkiem. Myślę, że to był najlepszy występ Szpilki na zawodowstwie. Praca nóg była na najwyższym poziomie. OK miał przestoje, ale generalnie w tym aspekcie wykonał kapitalną robotę. Był bardzo dobrze przygotowany fizycznie i taktycznie, ale tego byłem pewien, Shields to świetny fachowiec. Był uważny w defensywie, no poza tą jedną sytuację gdzie przy probie ataku nadział się na silny cios Deontaya, który skończył walkę. Cóż, nokaut każdy widział....szkoda, że tak to sie skończyło, u mnie po ośmiu rundach było 4:4. Jeśli Szpilka aż tak bardzo nie ucierpi na zdrowiu to myślę, że to będzie dla niego "zwycięska" porażka.

Szacunek Artur dla Ciebie i wracaj do zdrowia!

(17-01-2016 03:36 PM)KrychuTMT napisał(a):  Gratulacje dla mistrza, idealnie się wstrzelił. Artur zaprezentował się bardzo przyzwoicie, jedynie co mi się nie spodobało to opuszczanie rąk rodem z ustawek, w celu sprowokowania Wildera.( chociaż imo Arczi zaczął powoli puchnąć i ręce same mu opadały). Po walce wiemy, że Szpiluś wzmocnił się fizycznie, nadal jest bardzo szybki oraz cholernie niewygodny. Budujące jest to, że chłopak po takim KO się nie załamał tylko mówi, że trzeba pracować ciężej i zaatakować pas IBF Big Grin. Wypada życzyć mu powodzenia i trzymać kciuki. #teamszpilka

A teraz materiał z Youtube'a, który miałem wrzucić parę miesięcy temu. Big Grin (chodzi mi o moment od 6:54)



(nie wyłączać przedwcześnie Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2016, 02:44 PM
Post: #296
RE: Wilder vs Szpilka
Bałem się, że zabiłem Szpilkę

Całkiem ciekawy wywiadzik z Wilderem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości