Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
17-01-2016, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2016 10:40 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #271
RE: Wilder vs Szpilka
Izu w ogóle nie został sprawdzony a nie widać, aby miał aż tak wielki zapał do pracy, jak Artur.

Jest gdzieś może w necie wywiad z Wilderem od razu po walce ale z polskim komentarzem bądź napisami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 10:52 PM
Post: #272
RE: Wilder vs Szpilka
Borek rozmawia z Wilderem zaraz po walce w holu Barclays center.
http://www.polsatsport.pl/film/wilder-po...a_6362348/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 11:10 PM
Post: #273
RE: Wilder vs Szpilka
Dzięki Wietnam ale nie o ten wywiad mi chodzi. Czytałem, że ponoć Wilder podczas wywiadu na ringu bardzo się interesował losem Szpilki i że co rusz spoglądał w stronę Artura. Ponoć był szczerze zaniepokojony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 11:14 PM
Post: #274
RE: Wilder vs Szpilka
To w ringu jeszcze, nie tyle podczas wywiadu co typowych uścisków i pytań z ludzi wokół niego. Był bardzo stonowany i w żaden sposób nie świrował z radości, a później dość szybko podszedł do Artura i stał nad nim, aż go zabrali.

Dwa głosy z walki o pas IBF:

O wielkim pechu może mówić po wczorajszej walce były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Wiaczesław Głazkow (21-1-1, 13 KO), który z powodu kontuzji nogi musiał poddać się w trzeciej rundzie walki z Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO) i tym samym oddać "bez walki" tytuł mistrza świata federacji IBF wagi ciężkiej. Pięściarz tak pechowo przewrócił się w trzeciej rundzie, że skręcił sobie nogę i nie był w stanie kontynuować walki. Po zakończeniu pojedynku Ukrainiec nie krył ogromnego rozczarowania i żalu do samego siebie, że w taki sposób musiał zakończyć ten pojedynek.
"Ten pas powinien być mój. Poślizgnąłem się i poczułem ogromny ból w mojej prawej nodze. Chwilę później zrozumiałem, że to koniec. Jestem smutny. Chcę rewanżowej walki, gdy tylko wyleczę kontuzję." - powiedział po walce Głazkow.
O rewanżowej walce ani słowa nie mówił natomiast nowy mistrz świata Charles Martin, który zapowiedział, że jego celem jest unifikacja tytułów, a co za tym idzie walka z Tysonem Fury.
"Ja nadal chciałem walczyć. Trenowałem na 12 rund i miałem być coraz silniejszy wraz z upływem rund. On skręcił sobie chyba nogę, bo tak to wyglądało. Za każdym razem, gdy go trafiałem jego nogi zaczynały latać. To była piłkarska kontuzja. Jest mi z tego powodu przykro. To niefortunne, że nie był on w stanie kontynuować walki. Moim celem jest unifikacja tytułów. To, co odbyło się dziś nie można nawet nazwać walką. Chcę kolejnych rywali. Chcę Tysona Fury." - powiedział po walce Martin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 11:28 PM
Post: #275
RE: Wilder vs Szpilka
(17-01-2016 10:36 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Izu w ogóle nie został sprawdzony a nie widać, aby miał aż tak wielki zapał do pracy, jak Artur.

Jest gdzieś może w necie wywiad z Wilderem od razu po walce ale z polskim komentarzem bądź napisami?

Ja liczę na to, że on po prostu mniej pajacuje i mniej mówi, a więcej robi. Big Grin Woli np. wypromować się i zarobić Tańcem z Gwiazdami (nie jest to jakiś wielki powód do dumy) niż waleniem z dyńki innych bokserów podczas ważenia. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 11:38 PM
Post: #276
RE: Wilder vs Szpilka
Walenia z dyniek to ja szczególnie nie lubię. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 11:46 PM
Post: #277
RE: Wilder vs Szpilka
Artur zawalczyl dobrze,ale dobrze nie wystarczyło. W obronie zdecydowanie lepiej,niż w ataku, zabrakło trochę kondycji i tyle można napisać.

Wilder mega siła, z tak krótkiego ciosu posłać taka bombę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 10:52 AM
Post: #278
RE: Wilder vs Szpilka
Artur Szpilka (20-2, 15 KO) przegrywał na kartach punktowych wszystkich trzech sędziów, ale znaleźli się też tacy, według których do dziewiątej rundy to Polak miał przewagę, a nie Deontay Wilder (36-0, 35 KO). - Na kartach większości ludzi, którzy mają oczy, prowadził Szpilka - pisze Isaac Robinson na łamach portalu Sky Sports.

Pięściarz z Wieliczki przegrał z mistrzem świata WBC przez ciężki nokaut w dziewiątej rundzie. Dwóch sędziów punktowało do tego czasu 78-74, a trzeci 77-75.

- Unikał tego, co robił Wilder, przyjął kilka mocnych ciosów, ale sam kilka zadał. Jego brak szacunku dla umiejętności Wildera był kluczem do sukcesu. Pokazał spryt i wielkie serce, ale kiedy pojawiło się zmęczenie, nieostrożnie skrócił dystans i został ukarany najcenniejszym ze wszystkich towarów: siłą. Do tego momentu Szpilka boksował lepiej i mądrzej - stwierdził Robinson.


Swoją drogą ponoć Shields przyznał, że nienawidzi akcji Szpilki, którą skontrował Wilder. Ponoć od początku współpracy próbuje wybić mu z głowy to zejście, zapowiedź ciosu i dopiero skręt ciała. Może Wilder okaże się lepszym nauczycielem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 10:58 AM
Post: #279
RE: Wilder vs Szpilka
Gogolius to może załóż temat z punktacją walk Wilder vs Szpilka i niech użytkownicy forum pokażą, jak punktowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 11:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2016 11:38 AM przez Terminator.)
Post: #280
RE: Wilder vs Szpilka
Rundy 2 i 8 dla Szpili to na pewno, można jeszcze rozważyć zapisanie mu odsłon 3 lub 5. Reszta dla Wildera, który zdecydowanie lepiej wypadł jeśli chodzi o czyste, mocne ciosy, kto oglądał powtórkę bez reklam miedzy rundami ten widział na zwolnieniach jak wchodziły na głowę Artura.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości