Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joseph Parker
30-09-2016, 02:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 02:57 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #51
RE: Joseph Parker
Parker lżejszy o 6 kilogramów, niższy o pół głowy ale gdy stanęli bokiem do siebie to Dimitrenko jakoś wątlej wyglądał.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 11:53 AM
Post: #52
RE: Joseph Parker
Parker znokautował Dimitrenkę ciosem zadanym, gdy ten klęczał. Formalnie mogłaby być dyskwalifikacja, ale sędzia uznał nokaut i słusznie. Dimitrenko to jest pajac, którego nie powinno się wpuszczać do ringu. Przewraca się co chwila bez ciosu, po ciosie i ze strachu. Won z tym niezgułą!

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 12:52 PM
Post: #53
RE: Joseph Parker
No właśnie chciałem pochwalić Parker'a, że jego ciosy są naprawdę MOCNE. No pewnie bardzo bym się nie pomylił, ale z drugiej strony Dimitrenko upadał nawet i bez ciosu.

Mimo wszystko zakończenie bardzo niefajne. Z początku myślałem, że Dimitrenko się specjalnie zwija i po krótkiej przerwie wróci do walki, a tu sędzia zaczął go liczyć ni z gruchy ni z pietruchy. Moim zdaniem walka powinna być no contest. Nie zakończyła się po czystym ciosie.

A co do Saszki, to wydaję mi się, że wygrana z naszym Albertem(jeszcze za tamtej formy) to szczyt możliwości Ukrainca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2016, 11:32 AM
Post: #54
RE: Joseph Parker
Coraz realniejszych kształtów nabiera walka Josepha Parkera (21-0, 18 KO) z Andym Ruizem Jr (29-0, 19 KO). Może do niej dojść 10 grudnia. Niewykluczone, że w stawce znajdzie się pas WBO w wadze ciężkiej, który obecnie nadal dzierży Tyson Fury.

Parker pokonał w sobotę Aleksandra Dimitrenkę. Po tym triumfie negocjacje pomiędzy promującą go grupą Duco Events a Bobem Arumem, promotorem Meksykanina, wyraźnie przyspieszyły. Według obozu Parkera walka odbędzie się na 95 procent. Obie strony zgodziły się już na grudniowy termin i są coraz bliżej porozumienia w kwestii finansów.

Pięściarz z Nowej Zelandii zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WBO, Meksykanin jest natomiast trzeci. Tytuł mistrzowski dzierży Fury, ale po tym, jak po raz drugi wycofał się z potyczki z Władimirem Kliczką, a do tego w jego organizmie wykryto kokainę, prawdopodobne wydaje się, że federacja pozbawi go tego trofeum.

Obóz Parkera ma nadzieję, że walkę z Ruizem Jr uda się zorganizować w Nowej Zelandii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2016, 05:39 PM
Post: #55
RE: Joseph Parker
- Mamy już dogadaną walkę u nas w Nowej Zelandii oraz datę. Jesteśmy też bardzo blisko porozumienia w kwestii pieniędzy - mówi Dean Lonergan, promotor Josepha Parkera (21-0, 18 KO), o prawdopodobnym starciu z Andym Ruizem Jr (29-0, 19 KO).

Taki pojedynek będzie przyklepany, jeśli władze federacji WBO pozbawią Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) tytułu mistrzowskiego, a Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) wybierze inną drogę, walcząc z Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO) bądź Lucasem Browne'em. Do starcia Parkera z Ruizem Jr miałoby dojść 10 grudnia w Auckland.

- W zaistniałej sytuacji, gdy Eddie Hearn próbuje doprowadzić do walki Joshuy z Kliczką, najlepszym rozwiązaniem dla Josepha będzie właśnie starcie z Ruizem. Ale sytuacja może się zmienić w ciągu jednej minuty i nic jeszcze nie jest pewne. My jesteśmy już dogadani z obozem Ruiza i czekamy tak naprawdę na pozbawienie Fury'ego pasów oraz dopięcie kontraktu pomiędzy Joshuą a Kliczką. Oni prawdopodobnie dojdą do porozumienia, ale tytuł WBO nie znajdzie się w stawce. Eddie Hearn musiałby chyba skorzystać z magicznych sztuczek Harry'ego Pottera, aby walka z Kliczką odbyła się również o pas tej organizacji - zapewnia promotor Nowozelandczyka.

W rankingu World Boxing Organization pierwsze miejsce zajmuje Parker, drugie Kliczko, a trzecie Ruiz Jr. Ewentualna potyczka Ukraińca z Joshuą - championem według IBF, mogłaby odbyć się za to o pas IBF oraz wakujący WBA.

Nowozelandczyka docenił natomiast wielki mistrz sprzed lat, wspaniały George Foreman. - Ten chłopak zostanie mistrzem świata wagi ciężkiej. Wygląda na to, że jest przyszłością tej kategorii - stwierdził "Big George".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2016, 10:16 AM
Post: #56
RE: Joseph Parker
Oby tylko Parker, po tej wygranej, i Joshua nie kisili pasa, bo ich starcie byłoby świetne. Choć na tę chwilę oceniam szansę Parker'a na takie 35%.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 10:45 AM
Post: #57
RE: Joseph Parker
Nie wiem, co WBO odpierdziela ale do walki Parker vs Ruiz o pas mistrzowski może nie dojść. Chodzi im po głowie turniej:
Cytat:Francisco Valcarcel, prezydent WBO, poinformował tymczasem w środę, że w grę wchodzi mały turniej z udziałem czterech najwyżej rozstawionych pretendentów. W tej chwili najwyżej notowani zawodnicy w rankingu tej federacji to Parker, Kliczko, Ruiz Jr oraz David Haye.
Wiadomo, jak to jest z takimi turniejami. Na papierze wyglądają świetnie ale zazwyczaj do nich nie dochodzi bądź są bardzo rozciągnięte w czasie a taki Kliczko już raczej go nie ma...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 12:55 PM
Post: #58
RE: Joseph Parker
Nie pamiętam gdzie to podawałem, ale wydaje mi się, że Parker nie będzie miał dobrowolnej obrony. WBO nakazywała od razu zwycięzcy tej walki stoczyć obowiązkową walkę z Davidem Haye. A więc jeżeli David nie odmówi (gdzie on znajdzie czas na te wszystkie walki? Wink ) to była by fajna walka. Ale kiedy? Teraz ma walkę z Bellew to więc albo straci prawa obowiązkowego pretendenta albo WBO jednak zgodzi się na dobrowolną obronę dla Josepha Parkera.

I wtedy, przynajmniej na dziś dzień mamy taką listę pretendentów:

5. Hughie Fury
6. Jarrell Miller
7. David Price
8. Tom Schwarz (?)
9. Edmund Gerber (?)
10. Kubrat Pulev
11. Andrey Fedosov
12. Izuagbe Ugonoh - raczej nie wchodzi w grę
13. Christian Hammer
14. Michael Wallisch (?)
15. Andrzej Wawrzyk

Trzech z tych gości w ogóle nie znam. Natomiast ciekawe, jaką drogę obierze Parker? Łatwego zwycięstwa czy natychmiastowego dobrego zarobku. Jeżeli będzie chciał zarobić to chyba tylko z Fury bądź z Price w Wlk. Brytanii. Jeżeli łatwe zwycięstwo to hm... Wawrzyk, Schwarz, Gerber, Wallisch - tych trzech ostatnich nie znam więc przypuszczam, że nie są za dobrzy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 01:08 PM
Post: #59
RE: Joseph Parker
Po walce o pas wakujący nie ma dobrowolnej obrony, chyba że pretendent zrzeknie się do niej praw.
Biorąc pod uwagę, że Parker chce sobie odpocząć i wróci w okolicy kwietnia-czerwca, to może ominąć Haye'a biorąc kogoś na dobrowolną. Wątpię, żeby WBO od razu po Haye'u szukało nowego pretendenta.

W sumie Haye trochę wkopał się tą walką z Bellew, bo z takim Parkerem miałby spore szanse na pas, by później zrobić mega hajs z Joshuą/Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 01:14 PM
Post: #60
RE: Joseph Parker
Spokojnie, David generuje tyle kasy, że wątpię aby utracił status obowiązkowego Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości