Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
25-11-2015, 09:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015 02:14 PM przez Gogolius.)
Post: #1
Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Pod koniec stycznia odbędzie się rewanżowe starcie między rosyjskim dominatorem kategorii półciężkiej, Siergiejem Kovalevem oraz kanadyjskim pretendentem Jeanem Pascalem.
Pierwszy pojedynek skończył się przed czasem zwycięstwem Siergieja, choć są opinie o przedwczesnym przerwaniu walki przez ringowego.
Na szali tytułu WBA, WBO i IBF.

Jak widzicie ten rewanż?
Sam Kovalev wypowiada się dość lekceważąco mówiąc, że póki co ciężko mu o rywali więc walczy z tymi, którzy tego chcą. Rewanż z Pascalem nie spędza mu snu z powiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 09:22 PM
Post: #2
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2015)
(25-11-2015 09:15 PM)Gogolius napisał(a):  Jak widzicie ten rewanż?

Będziemy mieli powtórkę z rozrywki, tyle że nokaut może przyjść szybciej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 11:50 PM
Post: #3
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2015)
Podzielam opinię Martina. W pierwszej walce styl Pascala sprawiał Kowalowowi spore problemy. W drugiej nie będzie już zaskoczeniem, więc powinno pójść prędzej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 01:48 PM
Post: #4
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2015)
Kovalev próbuje podgrzać atmosferę:
- Pierwszy pojedynek był trudny i popełniłem kilka błędów. Teraz jednak wszystko naprawiłem i chciałbym go zniszczyć jako boksera raz na zawsze. Nie lubię tego jego gadania i przyjdzie mu za to zapłacić w ringu - nie ukrywa rosyjski król nokautu.
- Wszyscy zawodnicy, z którymi miałem do czynienia, są potem skończeni. Zobaczcie co stało się z Sillachem, Cleverlym, Caparello czy Agnew? Gdzie oni teraz są? Ostatnio nie pozwolono mi dokończyć roboty z Pascalem za pierwszym razem i zamierzam to zrobić teraz. On powinien tak naprawdę podziękować sędziemu za to, że uratował mu zdrowie i wciąż żyje. To była naprawdę dobra decyzja, bo w przeciwnym razie spadłyby na niego kolejne bardzo mocne ciosy. Teraz szykują wraz z Roachem jakieś nowe sztuczki na mnie, ale jestem gotowy na wszystko. Z każdym kolejnym pojedynkiem dorastam jako zawodnik, ale sam jestem ciekaw, co teraz, z Roachem w narożniku, Pascal zaproponuje nowego - dodał Kowaliow.

I jeszcze wzmianka o jego robieniu limitu: Kowaliow zrzuca do limitu wagi półciężkiej od piętnastu do nawet dwudziestu funtów, czyli w granicach ośmiu kilogramów, ale jak sam przyznaje, póki co idzie mu to całkiem sprawnie.

- To nie jest jeszcze trudne do zrobienia. Gdyby było inaczej, już dawno zmieniłbym kategorię na wyższą, jednak czuję się komfortowo w takiej sytuacji. Odwadniam się, a potem bardzo szybko wracam do swojej normalnej wagi - zapewnia "Krusher".

Pascal wciąż deklaruje, że
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 11:28 AM
Post: #5
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2015)
30.01.2015 już był Gogolius. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 06:16 PM
Post: #6
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Transmisja w Polsacie sport, 2.00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 05:11 PM
Post: #7
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Ta gala ma tak słaby undercard, że w ogóle nie opłaca się na nią wstawać. No cóż... trzeba poczekać na pierwszą nockę z boksem w tym roku przynajmniej do marca Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 05:59 PM
Post: #8
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Na walkę wieczoru napewno
opłaca śię wstawać ,
Dlaczego ? Pascal ma plan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 06:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2016 06:46 PM przez Gogolius.)
Post: #9
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Spales na Szpilce?! Czy nie mogles obejrzec?

Ja sobie nastawie budzik na 4:30 i obejrze te kilkanascie minut egzekucji. Za bardzo lubie Kovaleva zeby odpuscic nawet mimo undercardu.

Pascal ma plan? Ewakuacji z hali na noszach? A moze plan "jak zdobyc rente"? : >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2016 07:09 PM przez Wietnam.)
Post: #10
RE: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Nie myśl @Gogolius że Kovalew
to jest jakiś Ivan Drago Wink
Maszyna do młòcenia ,
Jean to świetny zawodnik ktòry potrafi dawać super walki
bardzo dużo świetnych skillsòw
ma w swojej altylerii
Wiem że uwielbiasz Ruskiego Chama, lecz Pascal jest jednym z tych ktòrzy mają największą szanse go pokonać , a nauczony pierwszą walką nie bedźie śie dawał tak trafiać power punchem
jak w pierwszej potyczce, a sam sobie radźił tak samo nieźle jak poprzednio,
Dlatego muśisz przygotować śię na porażkę swojego Idola z Rosji Wink
Pasy zawitają w Kanadyjskiej
gabloćie.
#TeamPascal
#AndTheNew
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości