Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kovalev vs Pascal II (30.01.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Pod koniec stycznia odbędzie się rewanżowe starcie między rosyjskim dominatorem kategorii półciężkiej, Siergiejem Kovalevem oraz kanadyjskim pretendentem Jeanem Pascalem.
Pierwszy pojedynek skończył się przed czasem zwycięstwem Siergieja, choć są opinie o przedwczesnym przerwaniu walki przez ringowego.
Na szali tytułu WBA, WBO i IBF.

Jak widzicie ten rewanż?
Sam Kovalev wypowiada się dość lekceważąco mówiąc, że póki co ciężko mu o rywali więc walczy z tymi, którzy tego chcą. Rewanż z Pascalem nie spędza mu snu z powiek.
(25-11-2015 09:15 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Jak widzicie ten rewanż?

Będziemy mieli powtórkę z rozrywki, tyle że nokaut może przyjść szybciej.
Podzielam opinię Martina. W pierwszej walce styl Pascala sprawiał Kowalowowi spore problemy. W drugiej nie będzie już zaskoczeniem, więc powinno pójść prędzej.
Kovalev próbuje podgrzać atmosferę:
- Pierwszy pojedynek był trudny i popełniłem kilka błędów. Teraz jednak wszystko naprawiłem i chciałbym go zniszczyć jako boksera raz na zawsze. Nie lubię tego jego gadania i przyjdzie mu za to zapłacić w ringu - nie ukrywa rosyjski król nokautu.
- Wszyscy zawodnicy, z którymi miałem do czynienia, są potem skończeni. Zobaczcie co stało się z Sillachem, Cleverlym, Caparello czy Agnew? Gdzie oni teraz są? Ostatnio nie pozwolono mi dokończyć roboty z Pascalem za pierwszym razem i zamierzam to zrobić teraz. On powinien tak naprawdę podziękować sędziemu za to, że uratował mu zdrowie i wciąż żyje. To była naprawdę dobra decyzja, bo w przeciwnym razie spadłyby na niego kolejne bardzo mocne ciosy. Teraz szykują wraz z Roachem jakieś nowe sztuczki na mnie, ale jestem gotowy na wszystko. Z każdym kolejnym pojedynkiem dorastam jako zawodnik, ale sam jestem ciekaw, co teraz, z Roachem w narożniku, Pascal zaproponuje nowego - dodał Kowaliow.

I jeszcze wzmianka o jego robieniu limitu: Kowaliow zrzuca do limitu wagi półciężkiej od piętnastu do nawet dwudziestu funtów, czyli w granicach ośmiu kilogramów, ale jak sam przyznaje, póki co idzie mu to całkiem sprawnie.

- To nie jest jeszcze trudne do zrobienia. Gdyby było inaczej, już dawno zmieniłbym kategorię na wyższą, jednak czuję się komfortowo w takiej sytuacji. Odwadniam się, a potem bardzo szybko wracam do swojej normalnej wagi - zapewnia "Krusher".

Pascal wciąż deklaruje, że
30.01.2015 już był Gogolius. Smile
Transmisja w Polsacie sport, 2.00
Ta gala ma tak słaby undercard, że w ogóle nie opłaca się na nią wstawać. No cóż... trzeba poczekać na pierwszą nockę z boksem w tym roku przynajmniej do marca Smile
Na walkę wieczoru napewno
opłaca śię wstawać ,
Dlaczego ? Pascal ma plan.
Spales na Szpilce?! Czy nie mogles obejrzec?

Ja sobie nastawie budzik na 4:30 i obejrze te kilkanascie minut egzekucji. Za bardzo lubie Kovaleva zeby odpuscic nawet mimo undercardu.

Pascal ma plan? Ewakuacji z hali na noszach? A moze plan "jak zdobyc rente"? : >
Nie myśl @Gogolius że Kovalew
to jest jakiś Ivan Drago Wink
Maszyna do młòcenia ,
Jean to świetny zawodnik ktòry potrafi dawać super walki
bardzo dużo świetnych skillsòw
ma w swojej altylerii
Wiem że uwielbiasz Ruskiego Chama, lecz Pascal jest jednym z tych ktòrzy mają największą szanse go pokonać , a nauczony pierwszą walką nie bedźie śie dawał tak trafiać power punchem
jak w pierwszej potyczce, a sam sobie radźił tak samo nieźle jak poprzednio,
Dlatego muśisz przygotować śię na porażkę swojego Idola z Rosji Wink
Pasy zawitają w Kanadyjskiej
gabloćie.
#TeamPascal
#AndTheNew
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie