Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Rios
02-10-2015, 09:02 PM
Post: #21
RE: Bradley vs Rios
(02-10-2015 08:23 PM)Gogolius napisał(a):  Ja na to patrzę w ten sposób:
- mam watę a mój rywal to twardziel więc nie wygram przez KO
- żeby wygrać muszę go wypunktować
- mimo to pójdę na wojnę w której mój rywal czuje się lepiej i zmniejszę swoje szanse na wygraną

A Bradley to niby co robił przez swoją całą karierę, poza walką z Marquezem? To co napisałeś to jest właśnie streszczenie myśli taktycznej Bradleya i jego teamuTongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2015, 09:14 PM
Post: #22
RE: Bradley vs Rios
Bam Bam wypowiedział się na temat Brooka,.

Thurman znokautowałby tego sk...a, Maidana zamordowałby go w ringu, a ja bym go zabił. Ten frajer
tylko posługiwał się moim nazwiskiem, by zyskać sławę, ale nigdy nie przyjął wyzwania. Walczy z
zawodnikami, którzy nie potrafią mocno przyłożyć, albo jakimś Jo Jo Danem, o którym w życiu nie
słyszałem. Opowiada, że może to czy tamto, ale przecież nikt się nie boi tego sk...a. Chętnie go znokautuję
i zabiorę jego pas - powiedział Rios.

Cały Rios, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2015, 02:01 PM
Post: #23
RE: Bradley vs Rios
Tim Bradley: “Rios może wejść do ringu i wywierać na mnie presję przez całą walkę, ale i tak sobie z tym poradzimy. Jesteśmy przygotowani na intensywny pressing z jego strony. Jedyną szansą Riosa na zwycięstwo to jakiś szczęśliwy cios, ale coś takiego w tej walce się nie wydarzy. Teddy Atlas przyprowadził dwóch sparingpartnerów, którzy wywierali na mnie presję w każdej sekundzie sparingu przez ostatnie trzy tygodnie. Nie interesuje mnie to, co Rios robił podczas obozu przygotowawczego. Koncentruję się tylko na tym, co mam zrobić podczas tej walki. Jestem skupiony tylko na tym starciu. Nie jestem tym samym pięściarzem, którym byłem kiedyś. Gdy Teddy zaczął ze mną pracować, to wiele we mnie zmienił i nie chodzi tylko o moją fizyczność, ale także mentalne podejście do walki. Mój plan na pojedynek z Riosem to być skupionym przez całą walkę. Pojedynek z Riosem nie będzie łatwy, ponieważ jest on wytrzymałym pięściarzem, który nie odpuszcza i przez całą walkę będzie polował na cios, który mnie zrani. Bardzo chcę tej walki. Mój plan to kontrolować jego poczynania w ringu, aby walka toczyła się na moich zasadach. Teddy jest jest bardzo mądrym trenerem. Razem mamy zamiar wygrać ten wielki pojedynek."

Pewny umiejętności Bradleya jest jego trener, który zapewnia, że całe przygotowania poszły dokładnie tak jak je wcześniej zaplanował.

Teddy Atlas: “Oglądaliśmy wiele walk Riosa na DVD i wiemy jak się porusza. Nie koncentrujemy się na tym co robi Rios podczas swojego obozu, ponieważ widziałem wielu pięściarzy, którzy mieli bardzo źle prowadzone obozy, a potem walczyli dobrze w ringu. Widziałem też takich, którzy mieli doskonały obóz przygotowawczy, a potem walczyli bardzo słabo. Tim wykonał swoją pracę i jest gotowy na Riosa. On wie co musi zrobić 7 listopada, aby ten pojedynek wygrać. Tim jest gotowy na to starcie. Obaj wiemy, co należy zrobić. Musimy być skupieni przez pełne 12 rund, aby wygrać to
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 11:42 PM
Post: #24
RE: Bradley vs Rios
Obaj bohaterowie już w Las Vegas, dwa dni do walki
Arum już zapowiedzał że jak Bradley zwycięży, w następnej walce może zmierzyć się
z Pacquiao lub Canelo, .


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 09:58 AM
Post: #25
RE: Bradley vs Rios
Bradley w średniej miałby walczyć na Canelo ? Ciekawe pomysły ma Arum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 07:23 PM
Post: #26
RE: Bradley vs Rios
Canelo by go ubił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 07:34 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Bradley vs Rios
O ile dobrze słyszałem to Bradley na amatorce podobno się nie przejmował wagami i walczył nawet w kategorii 75 kg, ważąc dużo mniej, także jego walka w średniej nie byłaby chyba jakimś ogromnym zaskoczeniem. Różne rzeczy można o nim mówić, ale to na pewno wariat no i nie unika wyzwań.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 08:31 PM
Post: #28
RE: Bradley vs Rios
cała finałowa konferencja, face 2 face


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 01:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2015 02:15 AM przez Wietnam.)
Post: #29
RE: Bradley vs Rios
Bradley 146lbs-Jak zwykle przygotowany kapitalnie, muskulaturą przebija nawet Floyda.
Rios 147.2lbs -jak zwykle nie obyło się bez striptizu Riosa,.normalka wysuszenie na ważeniu,

Zaryzykuje i postawie na Riosa przez KO
gorąca głowa Bradleya go zgubi,a Rios nie
głaszcze,jutro będźie pulchny pewnie jak
zwykle w dniu walki
Szykuje śie świetna walka i duże emocje
warto wstać!
I Jeszcze kolejny pokaz Łomaczenki zapewne.
Let's get ready to rumble !


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 02:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2015 02:47 PM przez Krzych.)
Post: #30
RE: Bradley vs Rios
(07-11-2015 01:29 AM)Wietnam napisał(a):  Rios 147.2lbs -jak zwykle nie obyło się bez striptizu Riosa

Hehe, dobreSmile

To jak walka będzie wyglądała zależy tylko od Bradleya. Jak zawalczy tak jak ostatnio walczy, to będzie wojna, w której większe szanse będzie miał Rios, który tylko w takiej walce wygląda dobrze. A jak zawalczy mądrze(może Atlas coś tutaj zdziałał), to wtedy powinien wypunktować Riosa jedną ręką.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości