Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin vs Lemieux
20-10-2015, 08:42 AM
Post: #81
Bug RE: Golovkin vs Lemieux
(19-10-2015 03:24 PM)Gogolius napisał(a):  prawdziwy test czeka Gienka w super sredniej a moze w ogole w polciezkiej
Ale po co? Gienek czuje się konfortowo w swojej wadze, nie musi się suszyć. Z kolei Ward ponoć przymierza się do półciężkiej. W średniej są Cotto/Canelo, Quillin/Jacobs, Lee/Saunders. Ewentualnie Eubank Jr. Kazachowi przez najbliższe parę lat nie zabraknie rywali w średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 10:02 AM
Post: #82
RE: Golovkin vs Lemieux
Rywali ma na 2-3 lata. Ale ja mowie o tescie Wink
Z ww. wyzszy poziom to Cotto, Canelo i Lee (jak trafi) - ale kazdy z nich ma szanse minimalne. Patrze na to w aspekcie "kiedy rywal Gienka bedzie mial chociaz 30-40%szans na zwyciestwo" i w 160 lbs takowego nie widze.

Jak o mnie chodzi Golovkin moze cale zycie bic sie w 160 lbs Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 11:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2015 11:07 AM przez BMH.)
Post: #83
RE: Golovkin vs Lemieux
Tak dysponowanego Golovkina jak byl ostatnio, nikt w MW nie pokona inaczej przez przyslowiowy lucky punch(szansa 1 na 50 walkTongue). Malo kto bedzie mial z nim na papierze szanse lepsze niz mizerne.Smile Patrzac troche w przyszlosc... GGG ma szanse byc wybitnym srednim, albo nawet stac sie wysoko notowanym P4P all time. Jezeli jednak on ma zamiar siedziec cala kariere w MW, to jak na moje nie siegnie tak wysoko jak moglby.
Na ta chwile Quillin i Lee sa ciekawa opcja ze sportowego i biznesowego punktu widzenia. Cotto i Alvarez, to najlepsze co moze GGG dla siebie zrobic, bo i pas dorzuci do kolekcji, no i zarobi tak jak na to zasluguje. Obawiam sie, ze na nieszczescie dla Kazacha, oni raczej nie beda chcieli z nim walki... ani w umownym, ani tym bardziej w pelnym limicie sredniej.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 04:58 AM
Post: #84
RE: Golovkin vs Lemieux
175 tysięcy +Polsat Sport oglądało w Polsce Walkę Golowkin vs Lemieux, na źywo, i pierwsze powtórki, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 09:24 AM
Post: #85
RE: Golovkin vs Lemieux
oficjalnie:150 tyś sprzedanych pakietów ppv,
szału nie ma,.
Tylko dlatego że GGG nie jest Amerykaninem,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 10:16 AM
Post: #86
RE: Golovkin vs Lemieux
(23-10-2015 09:24 AM)Wietnam napisał(a):  Tylko dlatego że GGG nie jest Amerykaninem,.



Powaznie tylko dlatego? Szczerze watpie.
Ja kumam, ze miejsce urodzenia ma znaczenie, ale Pacquaio Amerykaninem nie jest, a zarabial wiecej niz wiekszosc z nich, co z na dzien dobry obala Twoja teze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 10:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 11:24 AM przez Wietnam.)
Post: #87
RE: Golovkin vs Lemieux
według ciebie Dlaczego?
Przecież styl ma najlepszy jaki może być dla widza, nokautuje,.

Mało znany Wink
Pytanie dla kogo, każdy kibic nie będący Januszem na 100% zna GGG
Prawdziwych sympatyków boksu w liczących 318 mln ludzi Stanach jest na pewno więcej
aniżeli te 150 tyś które wykupiło dostęp, .
Gdyby Gienadij był Amerykaninem, walke z Lemieux, wykupiło by ponad 500 tyś, proste.

Pacquiao jest wyjątkowy.kropka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 11:24 AM
Post: #88
RE: Golovkin vs Lemieux
(23-10-2015 10:47 AM)Wietnam napisał(a):  według ciebie Dlaczego?

Nie odp. sie pytaniem na pytanie.Wink Mimo wszystko ja odpowiem.

Wiele czynnikow sie na to sklada na takie a nie inne PPV i popularnosc GGG.
1)Dotychczasowi rywale. Nigdy nie walczyl z nikim klasy P4P, i ogranieci fani to widza.
2)Malo medialny jest Kazach. Grzeczny, nie robi z siebie glupka jak Ali, Broner czy Mayorga i to go spowalnia.
3)K2 w Stanach to wciaz jeszcze malo popularna grupa i to kolejny minus. Pod skrzydlem Aruma GGG bylby juz od lat wysoko w rankingach i zarabialby miliony.

(23-10-2015 10:47 AM)Wietnam napisał(a):  Przecież styl ma najlepszy jaki może być dla widza, nokautuje,.

Bez bazy fanow nic nie wskora. Golovkin potrzebuje wyzwan, albo naglej zmiany wizerunku inaczej nigdy nie zarobi tyle na ile zasluguje.

Ps.Wilder tez niemal kazdego nokautuje, dodatkowo jest czarnym Amerykaninem, ktory ma tytul w HW. Jakie ma wyniki PPV?Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 11:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 11:26 AM przez Wietnam.)
Post: #89
RE: Golovkin vs Lemieux
aktualizowałem mój post wyźej, doczytaj go Wink Wink Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 11:51 AM
Post: #90
RE: Golovkin vs Lemieux
Gala Golovkin-Lemieux nakladala sie na wazne mecze w lidze baseballu. Juz podczas negocjacji HBO uznalo wynik 150 tys za wystarczajacy. Za rewelacyjny uznany bylby wynik pow. 200 tys.

Wg mnie jak na pierwsze ppv wynik bardzo dobry, Kazach ma potencjal by za dwa lata dobrej promocji obijac wyniki kolo 800-950 tys. co w zwiazku z popularyzacja darmowego i ogolnodostepnego PBC bedzie tym czym sa teraz wyniki 1,5-2mln.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości