Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin vs Lemieux
23-10-2015, 12:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 12:50 PM przez BMH.)
Post: #91
RE: Golovkin vs Lemieux
(23-10-2015 10:47 AM)Wietnam napisał(a):  Gdyby Gienadij był Amerykaninem, walke z Lemieux, wykupiło by ponad 500 tyś, proste.



Sprzedaliby tyle samo lub wiecej niz ten wyjatkowy Pacquaio z Riosem? Gdzie zatem ta wyjatkowosc, skoro teraz mocno sugerujesz iz Kazach z takim Lemieux by go przebil?Smile Gdybanie.
Przypomne tylko B-Hopa, ktory byl znacznie dluzej mistrzem od Golovkina, ale PPV za rywali pokroju Lemieux to on chyba nawet nie mial. A przeciez Murzyn i Amerykamnin. Golovkin, mial slaba promocje i jest malo medialny(co przeklada sie na PPV), to sa fakty.
Mozna sobie wmawiac, ze wszystko to wina miejsca urodzenia, ale to zbyt duze urposzczenie. Jest przeciez masa przykladow, ze gosc zza Amerykiprzy mniejszych sukcesach sportowych, zarabial wiecej niz Golovkin. Wystarczy odpowiednia promocja, topowy rywal i plecy promotora.

(23-10-2015 11:51 AM)Gogolius napisał(a):  Gala Golovkin-Lemieux nakladala sie na wazne mecze w lidze baseballu. Juz podczas negocjacji HBO uznalo wynik 150 tys za wystarczajacy. Za rewelacyjny uznany bylby wynik pow. 200 tys.

Wg mnie jak na pierwsze ppv wynik bardzo dobry, Kazach ma potencjal by za dwa lata dobrej promocji obijac wyniki kolo 800-950 tys. co w zwiazku z popularyzacja darmowego i ogolnodostepnego PBC bedzie tym czym sa teraz wyniki 1,5-2mln.


Kazach ma potencjal by sprzedawac PPV grubo ponad 1mln, a za kilka lat jeszcze wiecej. Trzeba jednak odpowiednich rywali. Pofantazjujmy... W Alvarez/Cotto juz byloby zapewne ponad 1.5mln i to juz na dzis dzien. Za rok PPV z Wardem. Kovalev za dwa lata. I mamy kolejnego w kolejce do tronu krola PPV po Mayweatherze.
Ja Wam mowie, ze pod skrzydlem Aruma, to GGG bylby juz od dluzego czasu gwiazda pelna gemba


PS. Wietnam, rzuc okiem na wyniki PPV Floyda(oczywistego krola PPV) z Berto i teraz zastanow sie kto kupilby te 500tys za Lemieux? Dwa inne wyniki:Marquez vs Bradley - 375,000, Martinez vs Chavez Jr - 475,000.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 05:13 PM
Post: #92
RE: Golovkin vs Lemieux
Amerykanie potrzebują nowego Floyda, zawodnika który tak samo jak Money chwali się pieniędzmi
który nośiłby ksywe "Money in the Bank" , taki zawodnik na pewno robiłby ppv w granicach 500 tyś pakietów
nawet z Lemieux, nawet jakby miał dobre lecz nie bardzo dobre resume bez wielkich nazwisk
Wilder takim zawodnikiem nie jest, może jest trochę wybuchowy ale to nie ten typ
Nie pali pieniędzy, nie pokazuje się z dźiwkami tylko wychowuje swoją córkę
taki zawodnik nie robi furory w stanach jeżeli chodzi o ppv

BMH
nie wspominaj o Manny vs Rios czy Manny vs Algieri i o tych wynikach
bo to juz są walki ze Schyłku kariery Pacmana,
GGG jest na samym szczycie Sławy i potencjału
Jeszcze raz napisze ale sprostuje to też z argumentami @Gogo
Gdyby Golowkin był czarny, palił pieniądze, to nawet z tym resume i przećiwko takiemu rywalowi
jakim był Lemieux, sprzedałby w sobotę z 500 tyś pakietów,

Gołowkinowi przeszkodziły też te mecze Baseball'u i jakość, nazwisko rywala,
Nazwisko ostatniego rywala Mayweathera też sprawiło że ten uzyskał jak na siebie mierny wynik,

koniec w tej kwestii już, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 07:39 PM przez BMH.)
Post: #93
RE: Golovkin vs Lemieux
Ale wymyslasz kolego sympatyczny. Manny byl schylkowy z Riosem i dlatego slabo poszlo PPV? Rolleyes Nie. Powodem niskiego wyniku byl rywal, a nie etap kariery Mannego.

(23-10-2015 05:13 PM)Wietnam napisał(a):  GGG jest na samym szczycie Sławy

Huh
Ja bym powiedzial, ze gosc mimo wielkiej klasy, dopiero od kilku walk sie wybija i zostal zauwazony, a Ty rzucasz na luzie, ze to juz sam szczyt jego slawy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 08:06 PM
Post: #94
RE: Golovkin vs Lemieux
Widzisz ale tym razem zajęło ci to prawie 3 godziny, aby mi odpowiedzieć.
Pogłówkowałeś aż tyle czasu aby odpowiedzieć dwoma zdaniami, Big Grin

Wypadłes z dawnej formy, pozdro,.
Nie będziemy się rozumieć, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 09:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 09:08 PM przez Gogolius.)
Post: #95
RE: Golovkin vs Lemieux
XD

Nie ma co porownywac ppv do wynikow Floyda. Bradley-Marquez to bardzo dobry przyklad ile dwoch dobrych i znanych bokserow moze wygenerowac przylaczy.

BMH to z czym sie nie zgodze to liczby generowane przez GGG w przyszlosci. Wydaje mi sie ze w dobie PBC, popularyzacji boksu i jego darmowej wszechobecnosci, pozycja HBO i SHO a co za tym idzie ich PPv oslabnie i wynik miliona w 20

W 2018 bedzie czyms bardzo wyjatkowym jak 2mln obecnie. Chyba ze PPV stanieje do 20-30 dolarow to ich ilosc sila rzeczy bedzie rekordowa.


Aha, tez uwazam ze Gienek jest jeszcze spokojnie rok-dwa przed szczytem kariery a PacMan sprzedal malo ppv bo walczyl z Riosem. Gdyby ten wynik zalezal od faktu ze Pac byl past to z Floydem wykrecilby podobna ilosc

A Floyd takze past jak sie patrzy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 11:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2015 11:52 AM przez BMH.)
Post: #96
RE: Golovkin vs Lemieux
(23-10-2015 08:06 PM)Wietnam napisał(a):  Widzisz ale tym razem zajęło ci to prawie 3 godziny, aby mi odpowiedzieć.
Pogłówkowałeś aż tyle czasu aby odpowiedzieć dwoma zdaniami, Big Grin

Wypadłes z dawnej formy, pozdro,.






Powyzsze, to slaba to ucieczka od dyskusji. Merytorycznie bezwartosciowy post. Yo

(23-10-2015 09:03 PM)Gogolius napisał(a):  BMH to z czym sie nie zgodze to liczby generowane przez GGG w przyszlosci. Wydaje mi sie ze w dobie PBC, popularyzacji boksu i jego darmowej wszechobecnosci, pozycja HBO i SHO a co za tym idzie ich PPv oslabnie i wynik miliona w 20



Spierac sie nie bede.Wink Jak Golovkin zawalczy z Wardem, a moze pozniej z Kovalevem, to zobaczsz jak PPV bedzie smigac. Jednak obijajac przeciwnikow jak Lemieux, trudno bedzie sie Kazachowi wybic w Stanach na tyle, by PPV szlo jak cieple buleczki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2015 04:18 PM przez Wietnam.)
Post: #97
RE: Golovkin vs Lemieux
Nie mam ochoty z tobą dyskutować , Yo
dyskusja z tobą jest bez sensu, Yo

Mogę dodać cię do ignorowanych, ale po co mam zaśmiecać sobie profil, Wink

nie znasz się prawach ppv, RSC kiedyś dobrze to podkreślił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 06:50 PM
Post: #98
RE: Golovkin vs Lemieux
Gołowkin potrzebowałby trampoliny w postaci wielkiego nazwiska na rozkładzie - wielkiego i medialnego, jak np. Cotto, czy Canelo. Inaczej może bić mocnych rywali jak Lemieux, a i tak sprzedanych PPV nie będzie zbyt wiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2015 07:52 PM przez BMH.)
Post: #99
RE: Golovkin vs Lemieux
Tak jak piszed Redd. Wygrana z takim Cotto czy Alvarezem, otworzylaby Golovkinowi droge do serc calych mas. To samo Ward, w dalszej przyszlosci Kovalev. To juz byloby szalenstwo.
Na dzis dzien ani nie jest GGG w "szczycie slawy", ani tez nie mial najlepszej promocji, o czym swiedczy to jak dlugo sie przebijal mimo niewatpliwej klasy. Wlaciwie to Oscar podaniem na tracy swojego championa, zrobil Kazachowi duza przysluge. Wciaz to jednak za malo. Sportowo Lemieux to czolowka MW, ale medialnie to nic nadzwyczajnego.


(24-10-2015 03:25 PM)Wietnam napisał(a):  Nie mam ochoty z tobą dyskutować , Yo
dyskusja z tobą jest bez sensu, Yo
Mogę dodać cię do ignorowanych, ale po co mam zaśmiecać sobie profil, Wink

nie znasz się prawach ppv, RSC kiedyś dobrze to podkreślił



Na kazdy moj argument(np.konkretne liczby PPV ktore przecza Twoim gdybaniom, czy przyklad malo popularnego B-Hopa), robisz niemal non stop uniki, albo sadzisz takie kwiatki(dwa ostatnie posty), ze glowa mala.

Nie musze miec pojecia o PPV od srodka, aby dac rade przepisac suche wyniki podane przez stront bokserskie.Smile I jak juz widze te cyferki, to wiem ze slaby wynik, to nie wina "schylkowego Mannego", a rywala. Moge sie mylic jedynie, gdy oficjalnie liczby PPV sa zaklmane, a Ty sam wiesz to wszystko lepiej niz reszta kibicow heh.

Jak brakuje Ci nerwow na wymiane argumentow... jak nie masz jaj odp. na zadane pytanie, to moze dla wlasnej wygody nie zaczynaj czegos co sprawi, ze znow zaczniesz paskudzic w temcie do tego nie odpowiednim. Nie jest to przeciez pierwszy raz gdy z dyskusji stricte bokserskiej wskakujesz naglez rsc i atakujesz autora postow, a nie ich tresc. To jest klasyczne trollowanie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 08:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2015 08:52 PM przez Wietnam.)
Post: #100
RE: Golovkin vs Lemieux
Nie masz jaj,, Big Grin

Ty chyba traktujesz forum zbyt poważnie,moge prowadźic z tobą dyskusje,ale po co?
Mam milion ważniejszych rzeczy do roboty,i chyba ty też.
Nie będe płakał z tego powodu,bo wywiązuje śię z dyskusji z gośćiem który nic nie wie na temat ppv. Wink

wyjezdzam z rsc bo retorycznie i merytorycznie jest trafniejszy od ciebie, taka prawda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości