Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkan Teper vs David Price
17-07-2015, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2015 09:09 PM przez redd.)
Post: #31
RE: Erkan Teper vs David Price
Ale nokaut... Price padł jak ścięte drzewo.

Price niech już kończy - szkoda zdrowia. Z takimi dziurami w obronie i z taką szczęką na pewnym poziomie będzie się bitym i to czasem, jak dzisiaj, brutalnie.

W sumie dobrze się stało, że wygrał Teper. On w HW powinien dawać o wiele lepsze walki jak David. No i ma widowiskowy styl, wydaje się być też twardy psychicznie. Może namieszać wg mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:09 PM
Post: #32
RE: Erkan Teper vs David Price
Ja Tepera obserwuje od kilku walk i wydaje mi się, że on jest lepszy od np. Stiverne'a. Cios na pewno nie gorszy, a wydaje się być dynamiczniejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2015 09:12 PM przez Hugo.)
Post: #33
RE: Erkan Teper vs David Price
Koniec Price'a. Z taką szklanką nie ma się co pchać do boksu nawet, jak jest się dobrym w innych elementach. Teper potwierdził dużą klasę. Zaimponował zwłaszcza pewnością siebie. To jest bokser, który może być groźny dla każdego.

Niezły występ Christiana Lewandowskiego. Dobrze prowadzony za kilka lat ma szansę przebić się do czołówki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:12 PM
Post: #34
RE: Erkan Teper vs David Price
Przyjęcie takiego ciosu to nokaut czy ze szklanką czy nie, ale rzeczywiście Price powinien skończyć, bo coś bardzo poważnego mu się stanie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:15 PM
Post: #35
RE: Erkan Teper vs David Price
(17-07-2015 09:09 PM)saliman1 napisał(a):  Ja Tepera obserwuje od kilku walk i wydaje mi się, że on jest lepszy od np. Stiverne'a. Cios na pewno nie gorszy, a wydaje się być dynamiczniejszy.

Mam podobne wrażenia. Teper w walce z Wilderem tak dysponowanym jak ostatnio (jednak uważam tamtą dyspozycję DW jako nieoptymalną) byłby moim faworytem. Erkan to prawdziwy skurczybyk - duży silny, ma niezłe podstawy techniczne, a do tego wychodzi do ringu po swoje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2015 09:44 PM przez Wietnam.)
Post: #36
RE: Erkan Teper vs David Price
Price od teraz może się stać ekskluzywnym Journeymanem,, , tylko że taki Journeyman musi też posiadać szczękę,
Teper to niezły skurczybyk, może namieszać,ale i pójść np drogą takiego Charra, chciałbym go zobaczyć z jeszcze bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Price, bo jego też Thompson prał jak chciał,
Będę go śledził,

Pric'a szkoda ale on bardzo dawno temu już był przecaniany, ,
Cios był potężny, ale w wadze ciężkiej oprócz siły bardzo ważne jest też unikanie ciosów i schodzenie z lini ciosów, +mobilnośc, David cios tam jakiś ma ale te trzy pozostałe aspekty na tle lepszych rywali takich jak Teper czy Thompson, u niego nie istniały, i nigdy takowych nie pośiadał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 09:52 PM
Post: #37
RE: Erkan Teper vs David Price
Żal patrzeć na tak obijanego olbrzyma. Chyba ja jako jedyny kibicowałem Price i gorzko się zawiodłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 05:55 AM
Post: #38
RE: Erkan Teper vs David Price
Co do Price'a, to po porażkach z Thompsonem chyba był już psychicznie rozbity i sam za bardzo nie wierzył w możliwość udanego powrotu do czołówki. Poza tym jego trenerzy zaczęli go ustawiać defensywnie, co okazało się gwoździem do trumny. O ile atakujący od początku walki Price był bardzo groźnym bokserem, o tyle w defensywie był słaby i w efekcie obrywał prędzej i więcej, niż gdyby atakował.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2016, 08:59 PM
Post: #39
RE: Erkan Teper vs David Price
Walka oficjalnie anulowana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2016, 01:21 PM
Post: #40
RE: Erkan Teper vs David Price
No to Price się dalej liczy. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości