Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
02-12-2015, 08:19 PM
Post: #351
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
No to RIP Piczko, odejście po 2 porażkach będzie brzydko wyglądać XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:23 PM
Post: #352
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Jak nie będzie atakował i nie będzie agresorem+wiele więcej niż 4 celne na runde, to zapewne zaliczy kolejną porażkę, .
To nadal jest zawodnik który jak mocno trafi to może położyć każdego, tylko trzeba trafiać najpierw, a nie stać i czekać, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 01:58 AM
Post: #353
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Cytat:Kliczko: postawiłem sobie diagnozę, wiem, jak się wyleczyć

Przed listopadową walką z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) niepokonany od ponad 11 lat Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) zapowiadał, że w ringu będzie lekarzem, który przy pomocy pięści wyleczy swojego rywala z pychy i samouwielbienia. Ukrainiec jednak sromotnie przegrał i to on musiał po pojedynku przepisać sobie odpowiednią "kurację".

- Fizycznie byłem w życiowej formie, ale żadne przygotowanie fizyczne nie pomoże, jeśli nie idzie w parze z nastawieniem psychicznym - ocenił Kliczko w rozmowie z portalem vringe.com swój występ przeciw Fury'emu. - Nie miałem żadnej kontuzji, problemem nie była szybkość Fury'ego, mnie po prostu nie było w tej walce, nie czułem jej. Nie mogłem namierzyć celu, żeby wyprowadzić dobry cios.

- Gdy pojawiły się emocje, usztywniłem się, gorzej niż zwykle czułem dystans. Za dużo myślałem, zastanawiałem się, czy uderzyć tak czy tak, a trzeba było dać się ponieść instynktowi zabójcy - analizował "Dr Stalowy Młot". - Widziałem, że on się odsłania, ale próbowałem bić z automatu. Ciągle czekałem i czekałem i szansa na odwrócenie losów walki uciekła.

Były czempion wagi ciężkiej wiosną przyszłego roku dostanie szansę zrewanżowania się swojemu pogromcy. Jak twierdzi, ma już sposób na zwycięstwo. - Zdałem sobie sprawę, co powinienem był zrobić, postawiłem sobie precyzyjną diagnozę i wiem, jak się wyleczyć - oznajmił Władimir Kliczko.
źródło

Mówcie, o nim co chcecie ale ja gościa bardzo lubię i szanuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 07:46 AM
Post: #354
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Walka rewanżowa odbędzie się prawdopodobnie na wiosnę w Anglii. Trzeba będzie zorganizować jakiś wyjazd, może będą tu jacyś chętni.
W każdym bądź razie rewanż może okazać się końcem kariery Kliczko albo jego wielkim powrotem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 09:18 AM
Post: #355
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Już niejeden Kliczko nie raz głośno wracał Wink
Ja mam nadzieję, że z kolei Fury nie wyjdzie niezmotywowany bo może pomyśleć, że skoro nie dał sobie zrobić krzywdy podczas pierwszej walki to także w drugiej sobie poradzi bez większych problemów i na tym się może przejechać. Utrzymać się na szczycie jest trudniej niż na niego wejść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 08:41 PM
Post: #356
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Gdzieś tu na forum przeczytałem, że rewanż miałby się odbyć dopiero w sierpniu. Skąd takie przypuszczenia? Dlaczego mieliby walczyć tak późno?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 09:49 PM
Post: #357
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Z innej beczki: Kto trafił wygraną Fury'ego na punkty? Big Grin No chyba, że ktoś kliknął dla fun'u po walce. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2016, 09:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2016 09:46 AM przez Gogolius.)
Post: #358
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
RedHawk, biorąc pod uwagę że ostatni raz zalogował się w lipcu to chyba trafił przed walką Wink

Blisko milion widzów śledziło na żywo sobotnią walkę Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO). Pojedynek w Polsce pokazywały telewizje Polsat i Polsat Sport.

Całą galę z Barclays Center na Brooklynie oglądało średnio 860 tysięcy widzów. Najwyższą oglądalność (1 mln 61 tys.) widzów obie anteny zanotowały tuż po nokaucie, kiedy około godz. 5.42 Artur Szpilka leżał na ringu znokautowany przez Amerykanina.

Na nowojorską galę sprzedano 12 668 biletów, co jest jednym z lepszym frekwencyjnych wyników w historii imprez bokserskich organizowanych w Barclays Center. Walka zakończyła się wygraną Amerykanina przez nokaut w dziewiątej rundzie. W Stanach Zjednoczonych pojedynek pokazywała telewizja Showtime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016 11:13 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #359
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Teraz pojawiło się info, że walka miałaby się odbyć 7 maja w Niemczech. Ale to pewnie tylko czyste spekulacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:33 AM
Post: #360
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Daily Star to tabloid, niewiele wyżej niż Bild Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości