Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
17-11-2015, 07:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 07:38 AM przez Martin.)
Post: #181
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Naprawdę. Mimo iż lubię Włada to czasem kibicuję jego rywalom, działo się tak gdy walczył z Wachem, Pulewem czy teraz z Furym właśnie. Co nie zmienia faktu, że bracia Kliczko to jedni z największych mistrzów wagi ciężkiej w dziejach dlatego ich tak bardzo cenię.
A dlaczego jadę akurat na tą walkę? Bo waga ciężka to jest to co lubię najbardziej. Widziałem na żywo Witalija to czas wreszcie zobaczyć Władimira.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 04:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 04:55 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #182
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Fury nie tylko chce pokonać w ringu Władimira ale i też... Witalija. Big Grin

Cytat:Tyson Fury (24-0, 18 KO) zapowiedział, że w razie potrzeby zajmie się nie jednym, a dwoma braćmi. Kiedy już upora się 28 listopada z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO), Anglik chętnie zrobi to samo z jego emerytowanym bratem Witalijem. - Pokonałbym ich obu. Dajcie mi parę tygodni, a przygotuję się i na ciebie, i na Witalija, nie ma problemu - zwrócił się do młodszego z braci w programie "The Gloves Are Off". - Jestem pewien, że kiedy już cię rozłożę, twój brat przerwie emeryturę i się ze mną zmierzy. Kto wie, gdzie mnie zaprowadzi ta podróż? Najpierw jednak Władimir. Uśpię go - dodał. Wznowienie kariery przez 44-letniego Witalija, który po raz ostatni boksował w 2012 roku, jest mało prawdopodobne - tym bardziej że w niedzielę ponownie został wybrany na mera Kijowa. Wygląda więc na to, że Fury będzie musiał się usatysfakcjonować triumfem nad Władimirem, w który ani przez moment nie wątpi. - Kluczowy dla mnie czynnik to twój wiek. Sprawię, że poczujesz się na tyle lat, ile rzeczywiście masz. Nieważne, jak ciężko trenujesz, jak dobrze się czujesz - nie możesz rywalizować z młodymi sportowcami. Jest takie powiedzenie: umysł chce, ale ciało nie może. Zobaczysz, co młody człowiek może zrobić staruszkowi. Nie muszę być najlepszym zawodnikiem na świecie, aby pokonać starca - powiedział.
źródło
Gość jest niesamowity z tymi swoimi tekstami. Co więcej może mieć w tym wszystkim sporo racji. Władimir ma już swoje lata i w ostatniej walce nie pokazał się najlepiej. Wink
Mimo błyskotliwości Fury'ego w gadulstwie i tak jako jeden z nielicznych na tym forum będę kibicował staremu mistrzowi. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 05:24 PM
Post: #183
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
No to jest nas więcej bo ja też kibicuje Kliczce, .
Chce jeszcze aby walczył z Wilderem,
Fury i Wilder, no chyba że ten prędzej zostanie unicestwiony przez Powietkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 07:25 PM
Post: #184
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Ja wolę wygranej Fury'ego. Ładnie się namiesza wtedy w HW, nie zdziwiłbym się, jakby Angola ktoś szybko strącił. W końcu by nie było tej dominacji Ukraińców. Ale prawda jest taka, że raczej szanse Fury'ego są porównywalne jak te Wacha sprzed 3 lat. No może troszkę większe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 08:34 PM
Post: #185
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Zaczynam bać się o tą galę.
Właśnie odwołano mecz Niemcy - Holandia, który miał się odbyć dziś wieczorem w Hanowerze. Kurde już więcej nic nie pisze, wiecie o co chodzi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 10:17 PM
Post: #186
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
bezpieczeństwo ponad wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 11:44 AM
Post: #187
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Fury opowiada o swoich "problemach domowych":
- Nie mam problemów podczas walk czy przygotowań. Problemy zaczynają się jednak poza ringiem, kiedy jestem w domu. Opuszczam wtedy gardę. Jem, piję. Na wysokim poziomie trzeba kontrolować życie domowe tak samo jak treningowe. Ja natomiast rozpoczynam przygotowania ważąc ponad 140 kg, a zbijam do 114 kg. Peter nie jest zadowolony, więc przez sześć miesięcy poddaje mnie torturom mentalnym i fizycznym. To się odbija na organizmie. Zbliżam się do trzydziestki i czuję się trochę zmęczony tymi ciągłymi skokami wagi. Doszedłem do wniosku, że nie warto, że nieważne jak bardzo czegoś chcę, jutro będzie kolejny dzień. A ja żyję, jakby miało nie być jutra. Nie mogę zejść jednego ciastka, muszę zjeść całą paczkę. Jak wychodzę, to nie na jedno czy dwa piwa - piję, aż w końcu nie jestem w stanie utrzymać się na nogach. Wszystko albo nic. Tak samo w walkach

W sumie 26 kg do zbicia jak na zawodnika HW to nie tak dużo, Julio Cesar Jr tyle zbijał w średniej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 05:08 PM
Post: #188
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Według bukmacherów:

Kliczko 1.22
Fury 4.33
Remis 26

A więc Ci, co obstawiają Fury'ego również mogą całkiem nieźle się obłowić. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 05:09 PM
Post: #189
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(20-11-2015 05:08 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A więc Ci, co obstawiają Fury'ego również mogą całkiem nieźle się obłowić. Wink

Chyba w długach. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 05:11 PM
Post: #190
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Przyrzekałem kibicom, że znokautuję Haye'a, ale nie wyszło - wspomina Kliczko zwycięski pojedynek z 2011 roku. - To było rozczarowujące. Haye był nastawiony bardzo defensywnie, a zawdonika skupionego na obronie ciężko jest znokautować.
- Myślę, że Tyson Fury nie mierzył się jeszcze z prawdziwym ciężkim i jestem więcej niż pewny, że wystarczy mój jeden cios, na korpus czy głowę, by zrozumiał, jak wygląda rzeczywistość - odgraża się "Dr Stalowy Młot", którego ostatnim rywalem o zbliżonych warunkach fizycznych do mierzącego 206 cm olbrzyma z Wilmslow był Mariusz Wach. Walka Kliczki z Polakiem mimo jednostronnego przebiegu trwała pełen dystans.
- Jeśli miałbym porównać Fury'ego i Wacha, to szczerze nie mogłem zrozumieć, jak Mariusz mógł znieść te wszystkie ciosy. Potem zdałem sobie sprawę, że był na dopingu, za co został później ukarany. Nie można o tym zapominać, bo dzięki temu on mógł przetrzymać te dwanaście rund. Czy Tysonowi też się to uda? - pyta retorycznie Ukrainiec i sam sobie odpowiada: - On fizycznie nie wygląda może jak sportowiec, ale wygląd to nie wszystko. Nie mam pojęcia, jak mocny cios Fury może przyjąć i czy ma tak silne nogi jak Wach, by go utrzymały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości