Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
09-11-2015, 07:14 PM
Post: #141
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
A gdzie, u księdza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:18 PM
Post: #142
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Gassijew - Kiladze na undercardzie tej gali. Sztosik walka się szykuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:32 PM
Post: #143
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(09-11-2015 07:14 PM)Martin napisał(a):  A gdzie, u księdza?

w prywatnym zakładźie, biedni to oni nie
są tam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 07:37 PM przez BMH.)
Post: #144
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(09-11-2015 06:56 PM)Martin napisał(a):  To w UK sportowcy mogą grać u buków?!


A jest to zakazane gdzies na swiecie?

Co do walki: Fury czasowka



Nie bede tesknil... Kliczko paka paka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 08:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 08:30 PM przez Martin.)
Post: #145
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(09-11-2015 07:18 PM)kubala1122331 napisał(a):  Gassijew - Kiladze na undercardzie tej gali. Sztosik walka się szykuje.

Kuba nie czytasz uważnie tematu. Luknij na poprzednią stronę Wink.

(09-11-2015 07:35 PM)BMH napisał(a):  
(09-11-2015 06:56 PM)Martin napisał(a):  To w UK sportowcy mogą grać u buków?!


A jest to zakazane gdzies na swiecie?

Wydawało mi się, że tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 08:39 PM
Post: #146
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(09-11-2015 02:04 PM)Gogolius napisał(a):  Tysonowi się chyba nigdy nie skończą pomysły Wink
- Dobro zawsze pokona zło. Tak traktuję moją walkę z Kliczką. Wiem, że on wyznaje diabła. Wszyscy oni obracają się w większych kręgach, robią magiczne sztuczki, tego typu rzeczy. Możecie wejść na YouTube i zobaczyć, jak bawią się w magię. Gwiazdy rocka, wokaliści, znani ludzie - wiadomo, że wszyscy oni należą do okultystycznej grupy wyznawców szatana. Jak ktoś, kto robi diabelskie rzeczy i czci diabła, może wygrać z człowiekiem, który chce czynić dobro i być kaznodzieją dobrej nowiny? - retorycznie pyta 27-latek.

Według Fury'ego Kliczko jest typowym reprezentantem zepsutego świata. - Diabeł jest w tej chwili bardzo mocny, wierzę, że koniec jest bliski. Mówi mi to Biblia, mówi obecny świat. Wykorzystujemy planetę, mamy wojny na Środkowym Wschodzie, głód, trzęsienia ziemi, klęski żywiołowe. O wszystkim tym mówiono dwa tysiące lat temu. Teraz zaczyna się to sprawdzać - powiedział.

Do apokalipsy, jak twierdzi, potrzeba już tylko trzech elementów. - Jeden z nich to legalizacja homoseksualizmu, drugi - aborcji, a trzeci - pedofilii. Kto by w latach 50. czy 60. pomyślał, że te dwie pierwsze rzeczy będą legalne? Kiedy mówię, że zalegalizują też pedofilię, brzmię jak wariat, prawda? Kiedyś tak samo mówiono o homoseksualizmie i aborcji. Kiedyś byłoby to śmieszne, gdybym wam powiedział, że ważący tysiąc ton samolot będzie latać na niebie. Kiedy Krzysztof Kolumb mówił, że świat jest okrągły, brano go za idiotę. Mądrzy ludzie widzieli wszystko wcześniej niż inni, a głupi podążają za systemem, za wiadomościami w mediach, za oczekiwaniami rządu - oznajmił.


Szkoda, że wśród masy głupotek mówi o rzeczach ważnych, które nikną w ogólnym przekazie.

HahaBig Grin Tak jak mówiłem, oby Fury miał jakieś lepsze podstawy taktyczne niż takie urojenia, bo nici z dobrej walki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 09:03 PM
Post: #147
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Olbrzym z Wilmslow założył się podobno ze swoim bogatym krewnym, który do puli zakładu również wniósł 200 tysięcy. Jeśli Fury przegra z Kliczką, co zdaniem bukmacherów i ekspertów jest bardzo prawdopodobne, straci jednak tylko około 5% ze swojej gaży za walkę, za którą zainkasować ma według wstępnych szacunków około 4,5 miliona funtów.
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...ecy-funtow

No to już wiemy z kim się założył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 10:53 PM
Post: #148
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Co to za rodzina, że chce się dorobić na porażce krewnego...Tongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 11:29 PM
Post: #149
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
“Wiem, że to będzie terapia, którą muszę przeprowadzić w określony sposób. Jestem przekonany, że w jego głowie poluzowało się kilka śrubek. Musimy postarać się to naprawić. Myślę, że ta walka to będzie doskonałe doświadczenie. To będzie lekcja boksu, którą muszę mu dać. To samo zrobiłem z Davidem Haye. Moja obietnica naprawi go, a gdy mówię o terapii mam na myśli to, że po tej walce on może stać się lepszą osobą. Jestem dumny z tego co udało się wypracować z Davidem Haye. On rzeczywiście stał się lepszym człowiekiem." - powiedział thetelegraph.co.uk Władimir Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2015, 12:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2015 12:28 AM przez redd.)
Post: #150
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
U Irish Travellers to nie są znowu takie wielkie pieniądze (szczególnie, że Fury jest profesjonalnym bokserem) , a forma zakładów przy walkach (poza zakładami bukmacherskimi) jest tam czymś powszednim. U nich co bogatsze rodziny potrafią się założyć między sobą o 100 000 (w puli jest w sumie 200 000) Funtów o wynik pojedynku na gołe pięści pomiędzy przedstawicielami klanów. Zresztą pojęcie krewnych u IT jest bardzo względne - oni są tak hermetycznym środowiskiem, są tak wymieszani ze sobą, że właściwie tworzą jedną wielką rodzinę (nie jest ich wiele; jakieś 50 - 60 000 w GB + IRL i 10 000 w USA).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości