Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
03-11-2015, 05:52 PM
Post: #121
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Wietnam, on sie porównuje na zasadzie, że jest dla boksu teraz tak jak Ali 40 lat temu - najbardziej barwną osobowością HW, która dużo gada na konferencjach, robi szum, pyskuje i wali bon-motami.
Kiedyś Ali był jedyny w swoim rodzaju, teraz Fury taki jest. Tak to zrozumiałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 06:08 PM
Post: #122
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
W każdym razie bełkot. Oby lepiej mu poszło w ringu, bo szkoda by było gdyby praktycznie jedyna na tą chwilę walka Kliczki, w której szanse nie rozkładają się 99 do 1, skończyła się szybko i jednostronnie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 06:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2015 07:08 PM przez Wietnam.)
Post: #123
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Może i jest ale w swoich oczach @Gogolius
spoko gadką imponuje, jest lepszy w tym elemencie nawet od mistrza Teatru Briggsa
tylko żeby tak pajacować trzeba też mieć mistrzowskie predyspozycje statusy które miał Ali
Fury bardziej jest znany z Teatru aniżeli ze swoich dotychczasowych dokonań
Tyson jeszcze nic nie osiągnął a już wyniósł się na ołtarze Największego dzisiejszych czasów
Pokonanie dwa razy wleczącego Chisory dechy z Cruiserem Cunnem, (choć walkę wygrał)
nie dają mu tego statusu, przedstawienia robi super, dawno nie było takiego luzu i show
promującego walkę , ale to nie robi z niego takiej osobowości jak Ali
Ali był i Showmenem i był też mistrzem,
Fury narazie jest tylko tylko Showmenem,

No ale wszystko może się zmienić po 28 listopada, jeżeli pokona Kliczke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 07:05 PM
Post: #124
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(03-11-2015 06:08 PM)Krzych napisał(a):  Oby lepiej mu poszło w ringu, bo szkoda by było gdyby praktycznie jedyna na tą chwilę walka Kliczki, w której szanse nie rozkładają się 99 do 1, skończyła się szybko i jednostronnie.

Też mam nadzieję, że Fury kiedy wejdzie do ringu i stanie oko w oko z Władimirem to będzie tak samo mądry jak na konferencjach. A teraz wyobrażacie sobie gdyby jakimś cudem udało mu się pokonać Kliczke (w co nie wierze) co wtedy zacznie gadać...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 07:25 PM
Post: #125
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Ja wlaśnie myślę, że będzie w ciszy kontemplował szok kibiców, ekspertów, dziennikarzy itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 07:28 PM
Post: #126
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
On chyba wszystko już mówił, nawet że jest najwspanialszym bokserem świata, także nic bardziej absurdalnego już raczej nie wymyśli. Po prostu niektóre rzeczy które wcześniej wygadywał znalazłyby jakieś pokrycie w ringu i zaczęłyby mieć jakiś tam sens, także zostalibyśmy zasypani takimi gadkami jeszcze 5 razy bardziej niż wcześniej, ale czy coś w tym będzie nowego czy tym bardziej zaskakującego... wątpię.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 09:50 PM
Post: #127
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(03-11-2015 07:28 PM)Krzych napisał(a):  On chyba wszystko już mówił

Ostatnio nawet to, że być może zakończy karierę po zwycięstwie nad Kliczką. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 10:02 PM
Post: #128
Bug RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(03-11-2015 09:50 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ostatnio nawet to, że być może zakończy karierę po zwycięstwie nad Kliczką.
Tłumaczę na Polski: to moja ostatnia walka (hehe), więc wszyscy zasiadajcie przed telewizorami, starzy, młodzi, pacyfiści i gospodynie domowe, wykupujcie jak najwięcej PPV (i napychajcie mój portfel).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 12:52 PM
Post: #129
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
A tymczasem Kliczko przed walką z Furym:





Podoba mi się i te taneczne ruchy Kliczki. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 02:12 PM
Post: #130
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
To zobaczcie jak "ciężko" trenuje Fury Wink.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości