Ankieta: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
Keith Thurman
Miguel Cotto
Amir Khan
Saul Alvarez
Danny Garcia
Gienadij Gołowkin
Erislandy Lara
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
14-05-2015, 11:20 PM
Post: #21
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
(14-05-2015 10:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jak zauważył @Hugo, kto zostanie rywalem i kto powinien zostać to dwie różne rzeczy.
1. Rywalem będzie Garcia
2. Rywalem powinien być Thurman/Garcia
3. Ja bym chciał walki Mayweather - Lara

Wink

Niezłe sprecyzjowanie w trzech podpunktach, Wink to ja tak,
1.Rywalem będzie Thurman
2.Rywalem powinien być Khan
3.Ja bym chciał walki Mayweather-Khan, jak to cały czas powtarzam.
pozdro!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 09:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2015 09:26 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #22
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
1.Rywalem będzie Khan (najwięcej gada)
2.Rywalem powinien być Brook lub Thurman (niepokonani młodzi mistrzowie)
3.Ja bym chciał walki z Cotto o pas wagi średniej lub Garcia bez catchweight. (Walka z Cotto to byłoby wyzwanie sportowe, a walka z Garcią to walka z dobrym nazwiskiem i w sam raz na odejście w dobrym stylu, a i tak poza walką w średniej nic Floydowi nie zostało do udowodnienia w tym wieku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 11:49 AM
Post: #23
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
.Rywalem Floyda powinien być Brook była by walka unifikacyjna o wszystkie pasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 05:37 PM
Post: #24
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
Nie no rewanżu z Cotto, to ja też bym chciał, , trzeci mój ulubiony Fighter, po Filipińcach,
byłaby ponownie okazja do trash talku, Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 07:42 PM
Post: #25
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
Na ostatnią walkę trzeba mu dać przeciwnika, który go może pokonać,a więc Cotto odpada. Najsensowniejszy byłby moim zdaniem Thurman, w dalszej kolejności Brook i Khan.
Mayweather Team wybierze kogoś kto nie będzie stanowił wielkiego ryzyka zatem Keith (niestety) szanse na walkę ma zerowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2015, 03:20 AM
Post: #26
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
Ortiz opowiada w mediach, że Mayweather wiśi mu rewanż o którym sam Floyd kiedyś wspominał , ,Vicious jest gotowy zmierzyć się z nim ponownie we wrześniu.

On gdy gdy się budźi rano zawsze widzi moją twarz, Obiecał kiedyś w mediach że będzie jeszcze okazja abyśmy jeszcze raz spotkali się w ringu, jestem gotowy na tą walkę, pamiętacie tamten pojedynek?
On nie mógł przede mną uciec w ringu, cały czas przy nim byłem i odczuwał każdy mój ćios, ,,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 11:29 AM
Post: #27
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
Pod względem medialnym walka Mayweather-Ortiz mogłaby się sprzedać. Rewanż za kontrowersyjny nokaut.
Lecz pod względem sportowym, Victor według mnie, nie pokazałby nic ciekawego. Już wtedy nie błyszczał na ringu, przynajmniej według mojej opinii.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 12:12 PM
Post: #28
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
(18-05-2015 11:29 AM)zuki napisał(a):  Lecz pod względem sportowym, Victor według mnie, nie pokazałby nic ciekawego. Już wtedy nie błyszczał na ringu, przynajmniej według mojej opinii.

Ortiz, dawal do czasu KO blizsza walke niz wiekszosc z ostatnich rywali Floyda. Pomysl rewanzu wydaje sie jednak chory. Chyba ze, Floyd jednej nocy stoczy dwie walki... Ortiz, na rozgrzewke, a Garcia na zakonczenie kariery.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 12:43 PM
Post: #29
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
W rewanżu Ortiz odwdzięczył by się Floydowi, ale jego zapewne by zdyskwalifikowali, postawiłbym na dyskw.,..Ortiza fajne pieniądze
Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 01:38 PM
Post: #30
RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr
A co do wyboru rywala Floydowi, to myślę, że zostanie nim Amir Khan. Jakoś wątpię, aby Money w ostatniej walce, stoczył bój w wyższej wadze niż welterweight. A szkoda, bo rewanż z Alvarezem, czy Cotto, wyglądałby ciekawie, a i sam Mayweather mógłby nieźle zarobić zielonych.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości