Forum - BOKSER.ORG
Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr (/thread-2410.html)

Strony: 1 2 3 4


Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Wietnam - 13-05-2015 07:17 PM

Pytanie zadane w wątku jest proste i nie potrzebuje rozwinięćia,.
Floyd Mayweather junior, prawdopodobnie we wrześniu stoczy swoją ostatnią walkę w karierze.
Cały czas tego nie potwierdza oficjalnie, ale wszystko właśnie wskazuje że tak będzie,
Kto według was byłby najlepszym kandydatem na jego rywala, i który pięściarz ma na to największe szansę, .


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Martin - 13-05-2015 07:22 PM

Kto powinien? Thurman!
Kto zostanie? Nie wiem, ale na pewno nie Keith...


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Tar-Ellendil - 13-05-2015 07:32 PM

Garcia, Khan albo Thurman.

Nikt więcej nie wchodzi w grę na tą chwilę. Wszyscy trzej będą gotowi (Khan raczej też) i walczą dla Haymona i Showtime.


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Gogolius - 13-05-2015 07:45 PM

Czy to nie jest dublowanie się tematów?: > można o tym gadać w temacie o Floydzie.
Chyba że to ta ankieta była kluczowa Big Grin


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Wietnam - 13-05-2015 07:49 PM

Ankieta to ankieta, zawsze ten User który nie może sie odważyć zacząć pisać na forum, może poprostu zaznaczyć, ,
Mnie to jednak obojętnie, jeżeli uważasz że ankieta jest bezwartościowa i nudna możesz usunąć, @Gogolius Wink

Największe umiejętności z tej siódemki pośiada Amir Khan, wydaje się być zdecydowanie szybszy od pozostałych pięściarzy z ankiety, Amir może stworzyć największych problemów Mayweatherowi w ringu od lat, .
Bardzo szybkie ręce, czyli Khan pośiada największy atrybut na to aby w ringu raz poraz zaskakiwać Floyda w ringu, .
Według mnie następnym rywalem Floyda powinien być zdecydowanie Amir "King "Khan , jednak odpowiednia data dla Amira to końcówka Września, nie wiadomo czy na to przystał by Floyd i Showtime, .,

Aha p.s Gogolius
pamiętasz ankietę na temat Szczęki Amira? , , też równocześnie można było toczyć o tym dyskusje pod wątkiem Amir Khan, .
Jeżeli to są zawsze dublowania tematu, to po co wogòle tworzyć ankiety, .trzeba wyłączyć tę opcję Wink pozdro!


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Wilczekstepowy - 13-05-2015 08:10 PM

Dałem Gołowkina choć to pewnie nierealne. Wink A... trochę źle doczytałem. Kto zostanie lub powinie. Tego to nie wiem. Chciałbym po prostu zobaczyć w ringu dwie takie maszyny.


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Tar-Ellendil - 13-05-2015 08:36 PM

Czemu niby Khan zasłużył bardziej niż Thurman, GGG i inni?

Według mnie tylko Garcia byłby łatwiejszym rywalem od Khana z tych wymienionych.


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Wietnam - 13-05-2015 10:36 PM

Poprostu Tar, , może nie zasłużył bardziej od Garcii,
lecz dla Floyda będzie to rywal, który przyniesie największe ( z pośród tych kandydatów) przychody ze sprzedaży ppv,
pod względem sportowym też jest to najlepszy wybór,
Powiedzmy sobie szczerze, wybór Thurmana nie zagwarantował by prawdopodobnie więcej niż milion $ z ppv, , z Garcią by ta granica pewnie padła, ale do wyniku z walki Alavarezem by się niestety nie zbliżyła, Floyd teraz będzie patrzył przy wyborze rywala (być może sam ponownie zorganizuje ankietę Wink ) jeżeli to już ma być jego ostatnia walka, , będzie myślał nad tym które nazwiska będą mu gwarantowały największy zysk, ze sprzedaży biletów i ppv, musi zarobić na tej wrześniowej walce, jak najwięcej,
a nikt inny oprócz Khana mu tego nie zagwarantuje, no chyba że GGG, ale prawdopodobieństwo tego że dojdzie do walki z Kazachem wynośi od 0 do 10 %,,


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - BMH - 13-05-2015 11:08 PM

Zycze Floydowi rywala powszechnie cenionego, ktorego resume jest solidne, a ktory na papierze powinien pasowac stylowo krolowi P4P. Moj glos idzie na D.Garcie.


RE: Kto według was zostanie lub powinien zostać wrześniowym rywalem Floyda Mayweathera Jr - Hugo - 14-05-2015 01:15 PM

Kto zostanie, a kto powinien zostać, to 2 całkowicie różne sprawy? Skoro Floyd chce uchodzić za najlepszego boksera wszech czasów, to powinien zmierzyć się z aktualnie najsilniejszym rywalem ze swojej kategorii wagowej. Na dziś jest nim Keith Thurman, chociaż w grę mogą wchodzić również Kell Brook i Amir Khan. Jednak on zmierzy się zapewne z Dannym Garcią i wygra bez problemów.