Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak
26-07-2012, 10:26 AM
Post: #11
RE: Mateusz Masternak
Licina to dobry rywal dla "Mastera" jak na ten etap kariery: solidny i z dobrym nazwiskiem. Prowadzeniu Mateusza u Sauerlanda nie można póki co nic zarzucić, bo moim zdaniem jest ono niemal wzorowe.
Jeśli chodzi o przebieg walki, to wydaje mi się, że Masternak będzie miał kontrolę nad wydarzeniami w ringu i być może pokusi się o zwycięstwo przed czasem pod koniec walki. Ciekaw jestem też formy Liciny i tego jak się przygotuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 04:02 PM przez Jerome.)
Post: #12
RE: Mateusz Masternak
Słuchajcie a Master z tym Hari Milesem walczył bo ktoś się przed walką wycofał czy taki był plan z góry?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:28 PM
Post: #13
RE: Mateusz Masternak
Z tego co pamiętam była to zaplanowana walka. Ale ten Hari Miles to nie najgorszy przeciwnik.
Np. z Liciną dawał naprawdę wyrównaną walkę, w której gdyby dostał remis skandalu by nie było.
Myślę, że Licina z Masterem zostanie rozbity tak jak w walce z Aleksiejewem. Być może tamto lanie kosztowało go dużo zdrowia, więc nie zdziwię się jakby Mateusz wykończył go przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:31 PM
Post: #14
RE: Mateusz Masternak
Kurczę redd.. Ty chyba wszystkie walki oglądałeś. Przed chwilą wymieniłeś ogrom walk Walkera, teraz jeszcze Licine z Aleksijewem. Dla mnie to walki niszowe.. Szacun ^^

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:33 PM
Post: #15
RE: Mateusz Masternak
@Jerome
redd pewnie tak jak ja ogląda wszystkie gale Sauerlanda Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2012, 05:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2012 05:04 PM przez redd.)
Post: #16
RE: Mateusz Masternak
Cytując ze strony głównej:
Cytat:Prawdopodobnie nie Enad Licina (21-4, 11), a 36-letni Hiszpan David Quinonero (27-0, 26 KO) będzie kolejny rywalem Mateusza Masternaka (27-0, 20 KO). O walce z Serbem mówiło się od kilku dni, ale nie została ona oficjalnie potwierdzona.

Odświeżyłem sobie walkę Quinonero z Ismiałowem, oraz przed chwilą obejrzałem pojedynek z Jomardaszwilim i cóż mogę powiedzieć? Powolny, przeciętny technicznie, niezbyt szczelny w defensywie, ale posiadający nokautujące uderzenie. Powiedziałbym, że rywal nie gorszy od Liciny, a nawet groźniejszy. Mając do wyboru Enada, albo Hiszpana wybrałbym tego drugiego (Licina jest być może rozbity).

Z Ismaiłowem i Jomardaszwilim Mateusz także walczył i wg mnie wypadł o wiele lepiej. O ile jeszcze w walce z Ismaiłowem tragedii w boksie Quinonero nie było, o tyle w pojedynku z Jomardaszwilim wypadł słabiutko. Prosty jak budowa cepa, ale bojowy Gruzin nawsadzał mu pełno ciosów.





Master powinien ładnie wypunktować Quinonero.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2012, 05:13 PM
Post: #17
Bug RE: Mateusz Masternak
Bardzo bym chciał aby w bliskiej przyszłości Masternak stał się obowiązkowym pretendentem WBC. Ciekawe jak zareagowałby team Włodarczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2012, 05:13 PM
Post: #18
RE: Mateusz Masternak
Kiedyś tam widziałem jakąś walkę tego Hiszpana, nie jestem pewny ale chyba z Alim Ismailovem i wydawał mi się przeciętny. Jako rywal dla Mastera moim zdaniem dobry wybór, niepokonany, więc powinien przyjechać po zwycięstwo, z tego co wiem całkiem wysoko w niektórych rankingach, szeroka czołówka Europejska. Dobry wstęp do walki o EBU z Aleseevem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2012, 07:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2012 07:05 PM przez Szakal.)
Post: #19
RE: Mateusz Masternak
Moim zdaniem Quinonero to lepszy rywal od Liciny z dość prostego powodu: można mieć pewność, że przyjedzie w dobrej formie chcąc bronić pięknego rekordu. O ile byłem ciekaw formy Liciny i tego, czy nie jest już rozbity, to tutaj jestem spokojny.

Widziałem bodaj dwie walki Quinonero i nie robi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Mocno bije, ale jest ograniczony technicznie i stosunkowo wolny, do tego dość dziurawy. Myślący w ringu Masternak powinien go gładko wypunktować, a może i pokusić się o zakończenie walki przed czasem, choć tego nie jestem pewien bo o szczęce Hiszpana niemal nic nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2012, 10:22 PM
Post: #20
RE: Mateusz Masternak
- Najpierw musimy zobaczyć co można zrobić w wadze cruiser. Jeśli zdobędę w tej dywizji wszystkie pasy, wtedy zdecyduję się na przejście do kategorii ciężkiej – zakończył 25-latek.

I to mi się podoba! Wielki szacunek dla Mateusza (jeśli oczywiście przy tym przystanie). Mamy cel czyli UNDISPUTED (to ważne, że nie tylko jeden pas a później PRÓBUJEMY się w nowym świecie. Ciężka praca a później zarobek, zabawa, chęć sprawdzenia się... Lubię to!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości