Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak
10-02-2012, 10:19 PM
Post: #1
Mateusz Masternak
Ciekawią mnie przyszli rywale Mastera, w marcu zawalczy pewnie z jakimś średniakiem, ale myślę, że latem powinien dostać szansę z kimś naprawdę mocnym. Co sądzicie o walce Masternak - Czakijev?? Jak dla mnie to bardzo ciekawa propozycja, z chęcią bym taką walkę zobaczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2012, 10:27 PM
Post: #2
RE: Mateusz Masternak
Master Cunn = to bym chetnie zobaczyl. Mateusz troche podgrzal Steve'a wymadrzajac sie na jego temat ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2012, 10:37 PM
Post: #3
RE: Mateusz Masternak
Na pewno ciekawa walka, Cunn miałby coś do udowodnienia, ale czy z punktu sportowego ma sens?? Cunningham przegrał ostatnie dwie walki i nie prezentuje sobą tego co kiedyś, w rankingach raczej będzie za Masternakiem. Ja najchętniej zobaczyłbym Masternaka z kimś, kto jest na fali wznoszącej np Czakijev, Kayode, Alexiejev, Kołodziej(może trochę dlatego, że za nim nie przepadam i uważam, że Master jest o klasę lepszy).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2012, 09:54 AM
Post: #4
RE: Mateusz Masternak
A ja właśnie bym go z Cunnighamem zobaczył nawet już w tym roku. Cunnigham jeszcze kariery nie zakończy, na pewno nie w taki sposób. A nie będzie chciał obijać leszczy. tylko walczyć z kimś z czołówki. Steve jest już wypalony, ale to nie jest jeszcze emeryt.

A na walkę z kimś typu Czakijev nie mam nadziei. Utalentowani i perspektywiczni zawodnicy w tej wadze ani w wadze ciężkiej nie biją się ze sobą. Takie są realia...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2012, 02:57 PM
Post: #5
RE: Mateusz Masternak
@Adammobp
To prawda z tymi prospektami. Cunn - Masternak? Dobry pomysł. Cunn jeszcze dużo potrafi, nie powinien odchodzić. Co do Czakijewa, jest to dla mnie przyszły mistrz świata wagi cruiser.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 12:25 AM
Post: #6
RE: Mateusz Masternak
Bardzo ładne zwycięstwo Mastera. Deklasacja i walka do 1 bramki. Tak to nazwę. Mam tylko 1 pytanie. Czy jeśli Adamek zasypałby Vitka serią przy linach to po 30 sekundach sędzia zatrzymałby walkę? Chodzi mi o to, że wydaje mi się, że ten Romero nie był ani trochę zamroczony (oglądałem walkę w słabej jakości, może się mylę) a sędzia pojedynek przerwał. Jak Ortiz zasypał Floyda serią to sędzia nie przerwał walki (pomijam poźniejszy strzał z bani). Sugar Ray Leonard potrafił ok. minuty walić przez przerwy cios za ciosem i sędziowie tych walk nie zatrzymywali. To dziwne zjawisko, które obserwuję od jakiegoś czasu na światowym "rynku" bokserskim.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 09:57 AM
Post: #7
RE: Mateusz Masternak
@Jerome

Sędzia przerwał walkę, ponieważ wiedział, że Romero przegrywa tę walkę znacząco i nie ma szans na wygraną. Master zasypał go ciosami kilka z nich doszło do szczęki przez co Romero aż wypluł ochraniacz. Decyzja sędziowska według mnie jak najbardziej słuszna. Gdyby nie przerwał walki mogło by się skończyć ciężkim KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 11:19 AM
Post: #8
RE: Mateusz Masternak
Zapomniałem, że wypadł ochraniacz, przepraszam... W takim razie słuszna decyzja.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2012, 05:34 PM
Post: #9
RE: Mateusz Masternak
Następnym rywalem Masteranak będzie były pretendent do tytułów EBU i IBF Enad Licina.
Jak oceniacie wybór Liciny na rywala Mastera? Jaki przebieg walki przewidujecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2012, 05:42 PM
Post: #10
RE: Mateusz Masternak
Dobry test dla Mastera. Licina to co prawda nie zawodnik najwyższej klasy ale ciągle solidny bokser. Obstawiam jednogłośną wygraną Masternaka lub RTD ew. TKO takie jak w walce z Simmsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości