Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
05-08-2015, 02:24 PM
Post: #41
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Będą próbowali ratować galę walkami polsko-zagranicznymi, a właściwie chyba polsko-amerykańskimi. Być może jednak dojdzie do pojedynku Syrowatka - Tyner. Sęk też ma walczyć "z jakimś Amerykaninem", ale sęk w tym, że za wielu dobrych "jakichś Amerykanów" w LHW nie ma. Hopkins i Karpency odpadają. Dawson też nie ruszałby dupy, żeby walczyć na PBN. Nie sądzę też, żeby skusili kogoś z młodych (Browne, Kalajdzić, Clarckson) lub podstarzałych (Monaghan, Seals) prospektów. Chyba już prędzej ściągną kogoś z porozbijanych weteranów takich, jak Cloud, White lub Mack. To i tak byłoby nieźle. Byle tylko nie jakiegoś leszcza z 3 ligi lub typowego journeymana bez ambicji, jak Bryant, Cummins, Lacy lub Alexander.

Zostaje otwarta kwestia rywala dla Wacha, też pewnie z USA. Nie wierzę żeby skusili się Thompson, Mansour, Arreola, Briggs, a tym bardziej ktoś z prospektów (Martin, Breazeale, Green, Washington). Ściąganie Malika Scotta lub Chambersa to byłoby skrajna głupota, bo oni by Wacha obskoczyli i wypunktowali na luzie. No więc kto? Rossy, Grant lub Johnson to byłby obciach. Prędzej już raczej Molina lub Witherspoon byliby do zaakceptowania. A może Franklin Lawrence? To byłaby bomba, która skłoniłaby mnie do zapłacenia PPV.

No i jeszcze trzeba jakiegoś buma lub weterana do obicia dla Kołodzieja. Gavern, Estrada i Pettaway za mocni. Billy Zumbrun byłby w sam raz. Podobnie Maurenzo Smith lub Byron Polley.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2015, 09:55 PM
Post: #42
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Bardzo duże nadzieje masz Hugo. Smile Ja bym się szczerze zdziwił, gdyby każdy z naszych dostał rywala z nazwiskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 06:51 AM
Post: #43
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
To, że Kmita pitoli farmazony to nie ma co, na to zwracać uwagi, nie będzie żadnych znanych amerykańskich nazwisk.
Gala będzie słabiutka niestety, a szkoda bo była szansa na zrobienie podobnej do PBN III. Będę w szoku jeśli ktoś o zdrowych zmysłach to kupi (ppv).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 02:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 02:08 PM przez redd.)
Post: #44
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@Hugo
Nie deprecjonowałbym tak Derricka Rossy. Ten facet, odkąd wziął się za siebie, daje naprawdę dobre walki i jeszcze nie jeden bokser na nim się przejedzie. Rossy nie tak dawno odprawił z kwitkiem Hanksa, dał remisową walkę z Głazkowem, oraz wypunktował groźnego i niepokonanego Muramiłowa. Za niedługo będzie walczył z niepokonanym prospektem i wcale się nie zdziwię, jak znowu zabierze mniej doświadczonego przeciwnika na głębokie wody. Rossy nie namiesza już w czołówce, ale moim zdaniem jest świetnym gatekeeperem, oddzielającym ziarna od plew. Wach nie miałby z nim łatwo.

Co do Kołodzieja, to trudno dobrać dla niego rywala, tak by był łatwym przeciwnikiem i nie stanowił obciachu. Wolałbym jednak ryzykowną opcję i np, ściągnięcie Minto.

Jeśli chodzi o Sęka, chodziły plotki o tym, że ma to być były pretendent do tytułu - idąc tropem Amerykańskim, może być to Agnew, albo Oliveira. Nie sądzę, aby w obecnym momencie mieli zaporowe wymagania finansowe. Jeśli skończyłoby się na C. White, Macku, czy Clarksonie, to też nie byłoby źle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 04:55 PM
Post: #45
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@redd
O.K. Niech będzie Rossy dla Wacha. Ja bardziej zasugerowałem się jego porażką w 2 rundzie z Harrisonem, ale pokonanie Muralimowa to rzeczywiście świadectwo niezłej klasy. Obawiam się tylko, że przeciwnicy z nagłej łapanki (obojętnie dla kogo) siłą rzeczy będą słabo przygotowani i bez formy. A na razie obok pojedynku Adamek - Saleta mamy potwierdzoną walkę Garguła - Miszkiń.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 08:48 PM
Post: #46
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
"Maciek to typowy puncher" Garguła o pogromcy Głaza XDDDDD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 12:16 PM
Post: #47
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Bardzo ciekawy wywiad z Saletą, na temat jego kariery:
http://sporteuro.pl/sport/wywiady/356-bo...mitstart=0
Kilka wątków bardzo ciekawych, między innymi o początkach boksu zawodowego w Polsce, czy chociażby korupcji w boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 09:46 PM
Post: #48
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Mówi się, że możliwym rywalem Sęka będzie Cornelius White. To byłby dobry wybór, bo White, mimo że nie ma dobrej passy, jest na pewno lepszy niż ostatni rywal Darka i ma naprawdę solidne umiejętności.

I tak w temacie, komentarz jednego asa z RP, na temat walki Big Grin
"Marcin em 2015-08-11 16:33
dawac mu Głażewskiego a nie jakiegos korneliusa co do tej pory wszystko co było do wygrania przegrał przez KO!"
Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 11:07 PM
Post: #49
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
White to z jednej strony wybór dobry, ale z drugiej zły. Dobry, bo to dobry bokser i z Sękiem da ciekawą walkę. Zły, bo nie będzie Sękowi leżał i zapewne wygra (lub zostanie na chama zwałowany). White to świetny technik obciążony poważną wadą w postaci szklanej szczęki. Ale ponieważ Sęk z kolei nie ma czym uderzyć, to będzie na punkty i raczej dla White'a. Wolałbym, żeby Sęk walczył z jakimś silnym siepaczem bez szczególnych umiejętności technicznych.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 11:26 AM
Post: #50
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Niezły fightcard jednak udało się Polsatowi zrobić na Polsat Boxing Night. Informowano już, że starcie Wacha z Rekowskim nie odbędzie się na pewno, a tu proszę, taka niespodzianka. Jedyne co jestem zawiedziony to rywalami dla Szeremety i Cieślaka, ale w sumie fajnie będzie ich na tej gali zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości