Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotto vs Geale
02-06-2015, 12:12 PM
Post: #21
RE: Cotto vs Geale
Geale na 30 dni przed walką ważył 158 funtów, a teraz waży 167,5. Ciekawa sytuacja...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 01:38 PM przez Wietnam.)
Post: #22
RE: Cotto vs Geale
Mówie wam ze Geale będzie kompletnie nie przygotowany,i nie zrobi limitu, ,.

Cotto easy dinero, TKO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 03:58 PM
Post: #23
RE: Cotto vs Geale
Ten Geale wygląda jakby dopiero co wstał z kanapy, kurwa jak można być zawodowcem i być w tak gówno formie :v ????

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 04:51 PM
Post: #24
RE: Cotto vs Geale
(02-06-2015 01:37 PM)Wietnam napisał(a):  Mówie wam ze Geale będzie kompletnie nie przygotowany

Skad takie wnioski? Ja slyszalem, ze cwiczy jak trzeba i juz mysli nawet o rewanzu, czy to z Cotto, czy Golovkinem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 05:09 PM
Post: #25
RE: Cotto vs Geale
o jakim rewanżu?
Jeszcze nawet nie walczył z Cotto, a już myśli o rewanżu, bo zakłada że przegra, nie róbmy mu nadzieji, ta walka to miss Match,
Cotto go znokautuje, tylko pytanie, czy wytrzyma dłużej niż Delvin, , wygląda jak paròwa, a walka już za 4 dni, ,,taka prawda, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 06:21 PM
Post: #26
RE: Cotto vs Geale
(02-06-2015 05:09 PM)Wietnam napisał(a):  o jakim rewanżu?
Jeszcze nawet nie walczył z Cotto, a już myśli o rewanżu, bo zakłada że przegra,

Geale, zakladal ze wygra, stad mowa o rewanzu. Niby z jakiej racji mialby dostac rewanz od mistrza po przegranej walce?

(02-06-2015 05:09 PM)Wietnam napisał(a):  nie róbmy mu nadzieji, ta walka to miss Match,

Walka pompowanego MW Cotto vs scila czolowka to mismatch? W tej opinii to jestes raczej odosobniony, ale licze, ze sie sprawdzi to co napisales.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 07:04 PM przez Wietnam.)
Post: #27
RE: Cotto vs Geale
BMH, , Szanuje wszystkie twoje wypowiedzi, no większąść można tak powiedzieć, ale twój optymizm w stosunku do Daniela jest za duży,
Stawiam wszystkie punkty reputacji, na to że Geale padnie do 4 rundy,!!, Nie stworzy Cotto żadnych problemów, .
Jak Miguel nie skończy roboty do 4 rundy, ,poproszę Maynarda o skasowanie mi wszystkich punktów, ,
Wstanę na walkę bo jestem kibicem Cotto, ta walka to miss Match, Miguel główne danie dostanie w drugiej połòwce roku, kiedy zmierzy się z Canelo, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 07:14 PM
Post: #28
RE: Cotto vs Geale
Wieciu
Ja mogę przyjąć zakład,Geale dobrze się pokaże.Mens lie,womens lie,number don't lie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 07:21 PM
Post: #29
RE: Cotto vs Geale
Joker , , nigdy nie wymiękał, zakładasz się?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 07:33 PM przez Joker.)
Post: #30
RE: Cotto vs Geale
No mogę :v
Ja obstawiam że walka pójdzie powyżej 4(a pójdzie na pts).

Dam Ci też reputa żeby było fifty-fifty.
#BigDeal

Pardon,mam więcej do stracenia.Podbijam-wygrany będzie mógł wybrać avatar przegranemu na miesiąc.Deal?

Pardon,mam więcej do stracenia.Podbijam-wygrany będzie mógł wybrać avatar przegranemu na miesiąc.Deal?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości