Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin vs Monroe
17-05-2015, 09:18 PM
Post: #101
RE: Golovkin vs Monroe
A sorrry xD
Zapomniałem o tej walce Big Grin

No to było jak piszę, nie pamiętam kiedy wypunktowałem coś przeciwko GGG. Tzn teraz już pamiętam. Tongue

Miałem na myśli walki na HBO od Proksy do teraz, chyba ciężko byłoby znaleźć przeciwko niemu rundę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 08:45 AM
Post: #102
RE: Golovkin vs Monroe
Monroe o walkach Gołowkina z Canelo i Cotto :

"On prawdopodobnie pokona Cotto, ale myślę że z Canelo może mieć kłopoty, Canelo ma szybkie ręce i dobrze walczy na środku
jest bardzo śilny, "
Dlatego myślę że Gołowkin będzie miał trochę problemów, z Alvarezem, , uważam że Saul będzie trochę za szybki dla niego, , dlatego że moja szybkość sprawiała mu trochę problemów dziśiaj, a Canelo właśnie ma bardzo szybkie ręce, daje szansę Canelo jakby doszło do ich walki,GGG walczy w wielu elementach podobnie do Cotto,.""


Pytanie od ode mnie ,, takie stwierdzenie wydał też pewien dziennikarz, czy uważacie że Canelo traci sporo sił przy zadawaniu ciosów,i z biegiem pojedynku powoduje to wypompowanie, , szczególnie w końcówkach walk,,?
pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 08:54 AM
Post: #103
RE: Golovkin vs Monroe
Ggg pokazał że jest Rzeznikiem. Oglądałem tylko skórt, wiec nie wiem jak dokładnie wyglądał przebieg walki. Podobała mi się walecznych Monroe i to ze wytrzymał tyle rund i sam potrafił wyprowadzić kilka mocnych ciosów na Grenadiego.

A Ggg wygrał w swoim stylu, zasypujac Monroe gradem ciosów.
Canelo vs Golovkin! Chce to zobaczyć Do końca roku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:26 AM
Post: #104
RE: Golovkin vs Monroe
Lara od dłuższego czasu wyzywa GGG do walki. Czemu ten pojedynek jeszcze nie został sfinalizowany ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:54 AM
Post: #105
RE: Golovkin vs Monroe
Ja mam znacznie większa chrapkę na walkę Gołowkina z Canelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 11:27 AM
Post: #106
RE: Golovkin vs Monroe
Jak Lara chce walczyć z Gołowkinem, to niech przejdzie do średniej. Dlaczego to Gołowkin miałby walczyć w nieoptymalnej dla siebie kategorii? On powiedział, że może to zrobić tylko raz, dla pojedynku z Floydem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości