Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Golovkin vs Monroe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[Obrazek: B__0M8HUgAAUZ1z.jpg]

Willie Monroe Jr (19-1, 6 KO) będzie kolejnym rywalem aktualnie najlepszego pięściarza wagi średniej na świecie Giennadija Gołowkina (32-0, 29 KO). Pojedynek odbędzie się 16 maja podczas gali w Los Angeles - poinformował obóz niepokonanego "GGG".

O możliwym majowym występie Kazacha media informowały już od kilku dni. Starcie odbędzie równo dwa tygodnie po "walce wszech czasów" Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao.

To drugi tegoroczny pojedynek Gołowkina. W lutym broniący swoich tytułów 32-latek zmiażdżył w ringu pretendenta, Anglika Martina Murraya, dominując w każdej rundzie walki, by ostatecznie w 11. rundzie dokończyć dzieła zniszczenia. Po walce Kazach zapowiedział, że chce utrzymać wysoką aktywność i jeszcze w pierwszym półroczu zaliczyć kolejny występ. Tak też się stanie.
Przyznam ze w ogole nie kojarze Monroe, ani z walk ani z jakichkolwiek newsow. Z mlodego wygladu mniemam ze to szeroka czolowka niz chylacy sie ku koncowi weteran Wink

Ktos cos dorzuci wiecej info?
Gorsza wersja Lary, ale za to może nieco większy - bardziej "średni", nawet też ma kubańskie pochodzenie, którym się chwali. Outside-boxer, niezły biegacz, mańkut, dlatego to wg mnie najciekawsze zestawienie z tych realnych w maju. Wygrał turniej Boxcino na FNF, ostatnio bardzo ładnie ograł do jednej bramki Verę. Jego wujek - Willie Monroe w 1976 roku pokonał na punkty samego Marvina Haglera, do którego obecnie nieraz porównuje się właśnie Gołowkina. Pszypadeg? Big Grin
Aaaaa... to ten swiezak co tak zrobil Vere i sie tu nim niezle zachwycaliscie.
Kurde i od razu po czyms takim dostac Golovkina, recepta na zlamanie kariery niezla.

Mam nadzieje ze po wpierdzielu zycia nie zalamie sie jak np Pavlik po Hopkinsie Smile

Ach te niezrozumiale przegrane Haglera ktorych nikt nie jest w stanie ogarnac (szczegolnie dwie pierwsze Tongue)

Gorsza wersja Lary nie brzmi zle, wszak Lara to idealny dystansowiec. Czyli taki troche N'Jikam bez pajacowania i pchania sie w poldystans.

Wychodzi na to ze po kruszeniu dobrej gardy (Murray), Golovkin pocwiczy swoje legendarne skracanie dystansu. I fajnie, choc to jest moc Gienka: teoretycznie najtrudniejsi rywale czyli dystansowi, wsteczni boxserzy jemu pasuja najlepiej.

No ale rywal spoko jak na mozliwosci. Ja tam nic do mniej znanych nazwisk parowanych z Kazachem nie mam bo on ma tyle walk w roku ze spokojnie 1-2 takie jak ta mu sie naleza.
Dla mnie najciekawsze zestawienie z Gołovkinem w roli głównej od kilku lat. Monroe Jr ma umiejętności , żeby to potrwało dłużej i było ciekawsze niż jednostronna rzeźnia. Wreszcie mogę powiedzieć, że czekam na pojedynek GGG. Super Smile
Ale czym on ma zaskoczyć Gienie?
Technicznie Dobry, lepszy niż ostatni rywale GGG pod tym względem, , ale nie ma Ćiosu,, krzywdy mu nie zrobi,, A pressing Kazacha sprawi że i tak będzie się bronił, ,nie pokaże swojej techniki w półdystansie, ,,scenariusz ze Stevensa będzie się realizował.
Liczyłem na to że jakoś jeszcze Martinez wróci i stoczy jeszcze walkę z Genią, podleczyłby trochę kolana, na tą ostatnią walkę i miałby szansę odejść w glorii Chwały, ,
WP
Jak w ogóle można porównywać Stevensa i Monroe Jr? To jak ogień i woda Smile Z GGG jest ten problem, że on nie ma godnego przeciwnika. Wolę takiego Monroe, bo to coś nowego dla Gienka (kiedy ostatni raz walczył z bokserem o takiej charakterystyce?), niż kolejnego, twardego i groźnego "Murraya".
@Kuba,Ja nie porównuje Stevensa i Monroe JR, tylko obawiam się że scenariusz walki, może podobny do tego z Genia vs Curtis.
Monroe będzie skazany na powolną destrukacje, jak tylko poczuje siłę ciosu Gienka.,w pierwszej czy drugiej rundzie.
Pod względem technicznym do tego co widziałem z Verą , Monroe to Coperfield a Stevens Polski podwórkowy magik, karćiany.
Lara zgłaszał chęć na walkę z GGG więc team Kazacha nie wybrał najlepszej opcji.
Z tego co pamiętam to było rok temu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie