Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
28-02-2015, 02:26 AM
Post: #1
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Witam wszystkich użytkowników,

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien problem, który moim zdaniem przyczynia się do osłabienia wizerunku Bokser.org. Chodzi o poziom komentarzy pod artykułami. Jak wiemy inwazja barbarzyńców spowodowała emigrację większości wartościowych komentujących do krainy forum. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż żaden prawdziwy kibic boksu nie lubi dyskutować z ignorantami, chamami, rasistami, mitomanami itp. Mimo wszystko apeluję o komentarze pod artykułami na głównej stronie. Szczególnie dłuższe artykuły często zasługują na ciekawe opinie czytelników i dyskusje. Tym bardziej, że publicyści Bokser.org (obecni i byli redaktorzy) wkładają w swoje teksty serce. Kiedyś można było spotkać w komentarzach wielu nietuzinkowych ludzi o różnorodnych i fascynujących poglądach. Dziś jest niestety dużo gorzej i wizerunek Bokser.org mocno ucierpiał. Portal bywa coraz częściej postrzegany jako miejsce dyskusji troglodytów. Szkoda, bo w tym roku będzie można przeczytać na Orgu coraz więcej publicystyki. Jeszcze raz zatem gorąco namawiam do odnowienia dawnych standardów. Oczywiście forum jest wspaniałą sprawą, ale warto wyrazić swoje zdanie również na stronie głównej. Jestem przekonany, że to pomoże portalowi i jego publicystom.

Serdecznie pozdrawiam całe Forum

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 10:02 AM
Post: #2
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Wpadaj czesciej na forum, tutaj poziom jest znacznie wyzszy, a najweksze trolle z glownej praktycznie tu nie zagladaja.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 10:56 AM
Post: #3
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Tak, poziom na forum jest znacznie wyższy (postaram się częściej wpadać), ale dla wizerunku Bokser.org ważne są również (a raczej przede wszystkim) komentarze na stronie głównej. Dlatego dobrze byłoby, gdyby inteligentni kibice skomentowali czasami artykuły, zwłaszcza treści autorskie. Powtarzam się, jednak poziom dyskusji w komentarzach to bardzo ważne kryterium oceny portalu dla ludzi ze środowiska i ludzi z zewnątrz. Poza tym wyobraźcie sobie , że piszecie jakiś artykuł przez kilka/kilkanaście gdzin, a potem w komentarzach jest tylko wojna trolli. Tak dzieje się często i jestem przekonany, że redaktorzy są często zniechęceni przez takie sytuacje. Jeżeli portal ma wejść na wyższy poziom, przydałoby się zwiększyć poziom dyskusji na głównej. To jest po prostu w interesie wszystkich ludzi, którym zależy na Bokser.org.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:01 AM
Post: #4
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Ja się namówić na komentowanie na głównej nigdy nie dam, ale innym nie bronię Smile. W sumie to walka z wiatrakami, jeden komentarz poważny jest zalewany przez potok dyskusji nawet nie wiadomo o czym tak naprawdę. Redakcja powinna iść w stronę moderowania forum, banów dla tych najbardziej przeginających i to tyle. Dodatkowe "poważne" komentarze kilku osób niczego tutaj nie zmienią.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:25 AM
Post: #5
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Szanuję Twój punkt widzenia, ale moim zdaniem całkowita izolacja użytkowników forum od głównej to jednak przesada i na dłuższą metę to nie służy portalowi, choć forum prezentuje znakomity poziom. Jeden poważny komentarz na głównej jest zalewany potokiem gówna, ale już 5-6-7 poważnych komentarzy pokazałoby odbiorcom portalu i środowisku, że czytają Bokser.org poważni ludzie. Tak było kiedyś, dlaczego nie miałoby to choć w części wrócić? Podejrzewam, że 95% ludzi osądza czytelników Orga na podstawie dyskusji na głównej - czy nam się to podoba czy nie.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:09 PM
Post: #6
Bug RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Uważam, że rynsztok w pod artykułami ma błogosławieństwo samej redakcji. Gównoburze nakręcają statystyki oglądalności strony. Wszak na konkurencji czy np na mmarocks.pl nie ma takiej patologii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:18 PM
Post: #7
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Moim zdaniem redakcja celowo toleruje trolli byleby wlasnie byl ruch. Nie umiem inaczej wytlumaczyc banowania pewnych gamoni, by za chwilke im odpuszczac gdy ci zakladaja nowe konta.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 12:42 PM przez soulfoodboxing.)
Post: #8
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Kiedy byłem w redakcji, nie było błogosławieństwa dla gówna. Poza tym kilkunastu baranów nie jest raczej w stanie nakręcić oglądalności strony... Zbyt łagodna moderacja ma jednak złe skutki. Uważam, że Bokser.org powinien pomyśleć o większej moderacji, postaram się zwrócić na to uwagę podczas rozmów z redakcją.

P.S. do poprzedniego postu - uważam, że dalej nie ma błogosławieństwa dla gówna w redakcji Orga. Przydałaby się natomiast ostrzejsza moderacja. Jeżeli jednak redakcja nie zdecyduje się a ostrzejszą moderację, kumaci czytelnicy mogą według mnie wpłynąć na poziom dyskusji. Choćby dlatego, by Org odzyskał dawny klimat.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 12:49 PM przez Sander.)
Post: #9
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Ale podstawowe pytanie jest takie, czy nam "forumowiczom" zależy na odmienieniu odbioru strony głównej bokser.org. Mnie osobiście jest to sprawa obojętna, wiem, że choćbyśmy wszyscy przenieśli się na główną, to i tak niczego to nie zmieni, bo niby co? 150 trolli nagle przestanie spamować?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:08 PM
Post: #10
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Co kogo obchodzi główna? Sama forma dyskusji pod artykułami jest beznadziejna, bo posty giną w zalewie anonimowych "mądrości".

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości