Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
28-02-2015, 01:22 PM
Post: #11
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Forumowiczom powinno zależeć na lepszym poziomie dyskusji na główną. Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze. Ma wspaniałą tradycję, wielu ludzi włożyło w niego i dalej wkłada masę pasji. Czytacie Orga codziennie, mądrze udzielacie się na jego forum, ale warto poprawić wizerunek strony głównej z szacunku dla legendy Orga, pracy redaktorów i lepszej przyszłości portalu. To właśnie Wy - prawdziwi kibice - możecie wpływać na wizerunek Boksera, który dla wielu z Was jest od lat - mimo wielu wahań formy - kultową stroną.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 01:41 PM przez BMH.)
Post: #12
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Forumowiczom powinno zależeć na lepszym poziomie dyskusji na główną. Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze. Ma wspaniałą tradycję, wielu ludzi włożyło w niego i dalej wkłada masę pasji. Czytacie Orga codziennie, mądrze udzielacie się na jego forum, ale warto poprawić wizerunek strony głównej z szacunku dla legendy Orga, pracy redaktorów i lepszej przyszłości portalu. To właśnie Wy - prawdziwi kibice - możecie wpływać na wizerunek Boksera, który dla wielu z Was jest od lat - mimo wielu wahań formy - kultową stroną.

A po co i na co komus takie szarpanie sie? Niech redkacja dba o porzadek i banuje trolli, bo z tego co widze, to bardzo im na tym nie zalezy. Moze wola po 200wpisow z czego 100 to zenada? Najwidoczniej tak jest. A skoro panowie ktorzy maja mozliwosci cenzury i banowania, udaja, ze nic sie zlego nie dziaje, to ja mam wy*ebane tym bardziej.Big Grin
Druga wazna kwestia. Czy zalezy mi na wysokim poziomie na stronie glownej? Raczej nie.Cool Wlasnie dlatego lubie tam zagladac, bo mozna sie posmiac. O tresc merytoryczna niech dba redakcja w swoich newsach, bo i tam niektore "obiektywne" artykuly wolaja o pomste do nieba.
Jak bedzie zalezalo mi na wysokim poziomie i czytaniu w wiekszosci madrych komentarzy to zajrze na boxing.pl, lub bokser.org forum.

(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze.

Z tym czy niezaleznym to moglbym polemizowac, ale nie bede. Moje zdanie bardzo sie rozni od Twojego ot co.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:54 PM
Post: #13
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Od poprawiania wizerunku orga jest redakcja, a nie forumowicze. Dlaczego konsument ma poprawiać jakość produktu? Od tego jest producent, czyli redakcja.Nie potrafią sobie poradzić z bandą debili, jeżeli chcą być traktowani poważnie to muszą to zmienić.
Jak dla mnie poziom orga jest tak żenująco niski jak glamrapu czy innego szmatławca, tam też moderacja nie chce/ nie potrafi poradzić sobie z trollami.
Dlaczego mam szanować "legendę" lub prace redaktorów skoro oni sami tego nie szanują pozwalając na takie gówno na ich stronie :v ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 02:21 PM
Post: #14
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
@KrychuTMT masz sporo racji. Dyskusja o moderacji jest potrzebna i mam nadzieję, że zainspiruję redakcję do przemyślenia ostrzejszego traktowania trolli. Pamiętajmy też jednak, że na Bokser.org pojawiają się często treści, które zwyczajnie nie zasługują na komentarze baranów. Być może mądrzy czytelnicy mogliby więc pomóc w poprawie atmosfery. Forumowicze są przecież częścią społeczności Orga i powinno im zależeć na zmianie, nawet jeżeli redakcja popełnia błędy. Media elektroniczne są takim ''produktem'', który może być poprawiany przez konsumenta. Tym bardziej, jeżeli ktoś jest stałym odbiorcą/czytelnikiem/użytkownikiem portalu czy forum i łaczy go z redaktorami pasja.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 02:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 02:44 PM przez redd.)
Post: #15
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Myślę, że pierwszym punktem, ku uzdrowieniu sytuacji jest poprawa moderacji na głównej. Bez tego ani rusz. Bo nikt nie będzie chciał zamieszczać ciut ambitniejszych analiz / komentarzy w wątkach, gdzie jest 200 postów, a 195 z nich jest nie na temat. Redakcja od kilku lat akceptuje trolla takiego jak cop, który doprowadził do tego, że dyskusje na orgu przestały mieć formę wymiany argumentów, a przerodziły się w okładanie maczugami przez adwersarzy. Facet zawitał kiedyś na to forum i jego działalność paraliżowała normalną wymianę zdań - jednak zrobiono z nim szybko porządek i wszystko wróciło do normalności.

Nie wiem, czy to nie trwa na głównej zbyt długo (mniej więcej od okresu kilku miesięcy przed walką Adamek vs Kliczko), aby nagle wszystko wróciło do starego, dobrego poziomu, który jeszcze pamiętam z czasów, gdy zaczynałem czytać bokser.org. Był taki czas, chyba z rok temu - gdy zdaje się Dudas pobanował część trolli i faktycznie dyskusje stały się bardziej przejrzyste, ale komentarzy było jak na lekarstwo. Wydaje mi się, że efekt tak małej liczby komentarzy w tamtym czasie wynikał właśnie z polityki moderacyjnej strony głównej, która przez popuszczanie trollom stała się w polskim boks necie synonimem obciachu / dyskusji o niczym / siedliska trolli. Wielu ciekawych userów, piszących dawniej na orgu, albo przeszła na konkurencyjne portale, albo przestała pisać w ogóle. Smutne to, bo kiedyś czytając dyskusje na orgu można było się uczyć i chłonąć wiedzę na różne tematy - dzisiaj nie ma po tym śladu. Darzę ten portal przez to sentymentem.

Myślę, że proces "demoralizacji orga" poszedł dosyć daleko i o ile taki apel, jak w tym temacie - wydaje się być słuszny, to wola musi pójść od góry - redakcja musi zdecydować się na to, jaki portal chce prowadzić. Albo tkwimy w szambie, albo robimy portal bardziej kameralny, ale za to jakościowo lepszy. Choć tak jak napisałem, org dzisiaj kojarzy się na tyle obciachowo w PL boks necie, że nawet po zdecydowanych ruchach redakcji i oczyszczeniu dyskusji z trolli, nie muszą się pojawić tam nowi, merytoryczni userzy. Trudno będzie przezwyciężyć opinie, które narosły (słusznie niestety) wokół tego portalu przez kilka ostatnich lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 05:07 PM
Post: #16
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Ja na przykład jestem za cienki w uszach, żeby podjąć dyskusję w Twoim najnowszym artykule, o Tonym Ayali. Nie powiem, że pierwsze słyszę o takim pięściarzu, ale moja wiedza ogranicza się do faktu, że był taki pięściarz, no i teraz także do tego co znalazło się w Twoim reportażu Big Grin

W związku z tym, jedyne co mogę napisać jako komentarz, to że dobrze się czytało i gdybym miał więcej czasu, to ten krótki reportaż skłoniłby mnie pewnie do zainteresowania się bliżej karierą tego zmarnowanego talentu. A muszę przyznać, że nie zawsze Twoje teksty mi "podchodziły" ze względu na często dość ekscentryczny styl Wink

Co do wizerunku orga i poziomu dyskusji, to jednak tej publicystyki zbyt wiele nie ma. Newsy pojawiają się z opóźnieniem, materiały wideo mają odwiecznie problemy z dźwiękiem, mało jest takiej autorskiej pracy jak Twój reportaż. Czuć ogólnie takie kopiuj-wklej z boxingscene i to mocno na dodatek okrojone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 02:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 03:19 AM przez Wietnam.)
Post: #17
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Kilka postów stąd, w tym moje, @BMH, i @Jokera, zostało usuniętych, mam pytanie dlaczego? Smile
właściwie nic mnie to nie obchodzi, ciekawi mni tylko to, co złego w sobie zawierali? ...hmm

były to posty właściwie, zawierające nick RSC.

(28-02-2015 01:22 PM)soulfoodboxing napisał(a):  Forumowiczom powinno zależeć na lepszym poziomie dyskusji na główną. Bokser.org to jedyny duży portal bokserski w Polsce o niezależnym charakterze. Ma wspaniałą tradycję, wielu ludzi włożyło w niego i dalej wkłada masę pasji. Czytacie Orga codziennie, mądrze udzielacie się na jego forum, ale warto poprawić wizerunek strony głównej z szacunku dla legendy Orga, pracy redaktorów i lepszej przyszłości portalu. To właśnie Wy - prawdziwi kibice - możecie wpływać na wizerunek Boksera, który dla wielu z Was jest od lat - mimo wielu wahań formy - kultową stroną.

Nie mam tam konta, a teraz ma zakładać po aby poprawiać poziom dyskusji,?
to tak jakbym wchodził do piaskownicy i przerywał zabawę dzieciom które dobrze się bawią!
Niektóre komentarze są śmieszne oraz głupie a zarazem też zawierają mądre wypowiedzi,może one wam nie pasują?
Zależy wam na lepszym poziomie,porozdawać bany dziećiakom, które w artykule dotyczącym, walki Pacquiao-Mayweather,lub innym, dodają komenty o tym kogo i jak wyruchali, wczoraj.

@ soulfoodboxing, sorry wiem że już nie jesteś w redakcji ale kumpli tam pewnie masz, , może im trochę podpowiesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 01:08 PM
Post: #18
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
Usunięcie postów to nie moja robota, ale w sumie mogły zostać potraktowane jako prowokacja w kierunku RSC, który przecież w ogóle nie bierze udziału w tej dyskusji.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 01:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 01:23 PM przez BMH.)
Post: #19
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
soulfoodboxing
Jezeli tekst na glownej jest Twojego autorstwa: http://www.bokser.org/content/2015/02/28.../index.jsp to prosze o wiecej takich i gratuluje dobrej roboty.Wink Dzieki takim tekstom wiecej ogarnietych fanow bedzie sie udzielalo. Co do samego Ayali, to kiedys nawet wspomnialem o nim w temacie "Niespelnione talenty" http://forum.bokser.org/thread-1112-page...C5%82nione

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 01:58 PM
Post: #20
RE: PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL)
To nie był pierwszy post o RSC w tym temacie, a tak wgl - był to po prostu spam, więc posty usunięto, nieistotne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości