Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
20-02-2015, 02:26 PM
Post: #1
Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
[Obrazek: B-DgPvgCEAAwmXS.jpg:large]

Eddie Hearn ma nadzieję, że latem uda się doprowadzić do konfrontacji promowanego przez niego mistrza IBF w wadze półśredniej Kella Brooka (33-0, 22 KO) z Juanem Manuelem Marquezem (56-7-1, 40 KO). Negocjacje w sprawie tego pojedynku już trwają.

"- Potwierdzam, rozmawiamy z Marquezem, Bobem Arumem i Top Rank. Bardzo chcę tej walki, nie tylko jako promotor, ale i kibic boksu. Marquez to jeden z moich ulubionych zawodników, jego starcie z Brookiem byłoby ogromnym wydarzeniem na Bramall Lane - powiedział szef Matchroom Boxing.

Brook póki co skupia się na zaplanowanej na 28 marca potyczce z Ionutem Danem Ionem (34-2, 18 KO). Później będą robione przymiarki do rywala na lato. Jeżeli nie będzie to Marquez, który w związku z kontuzją kolana bierze pod uwagę możliwość zakończenia kariery, brytyjski obóz rozejrzy się za innym znanym nazwiskiem.

- Nie chcemy się ograniczać, myślimy też o pojedynku z Brandonem Riosem, no i oczywiście Amirem Khanem. Na tę chwilę głównym kandydatem wydaje się być jednak Marquez. To legenda boksu, musielibyśmy sporo wydać na to, aby sprowadzić go do Wielkiej Brytanii, ale myślę, że zmotywuje go pas Kella. Brook jest mistrzem świata, a Marquez chce zdobyć tytuł w piątej kategorii - stwierdził."

Walka mistrzowska w wadze półśredniej zasługuje na swój temat. Wygrany może zawalczyć potem z Marquezem albo Khanem więc stawka walki bardzo duża.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 03:49 PM
Post: #2
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Jakie przewidywania panowie? Smile Brook zapewne wygra, ale obstawiacie czasówkę czy decyzję?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:02 PM
Post: #3
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
W innym kraju obstawiałbym punktówkę, ale w UK jest zwyczaj poddawania boksera, który nie odpowie na kilka ciosów rywala pod rząd. Więc chyba będzie czasówka. Pod warunkiem, że Brook po ataku nożownika doszedł do siebie fizycznie i psychicznie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:16 PM
Post: #4
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Ja obstawiam wygraną Brooka 116-112,jest oczywiście faworytem,ale ja nie skreślam Dana,mówi się że pięściarz jest tak dobry jak ostatnia walka,Rumun nie jest taki średni jak jego rewanż z Bizierem.Tanio skóry nie sprzeda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:17 PM
Post: #5
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Ja tego Iona nie widziałem, ale myślę że Brook to nie jest jakiś kiler żeby go sprzątnął - szczególnie, że Kell może chcieć powalczyć dłużej skoro miał taką przerwę. Na lato/jesień ma mieć super walkę, to teraz głupio byłoby skończyć to w dwie rundy.
Myślę, że walka będzie podobna przebiegiem do Crawford-Beltran czyli bardzo wysokie UD, ale nie liczę na jakieś eksplozje w ringu jak np Thurman-Guerrero (tam też było wysokie UD).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:34 PM
Post: #6
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Wielką zagadką jest, w jakiej formie wrócił Brook po tej historii z nożem. Myślę jednak, że nie jest źle, bo inaczej ta obrona byłaby odłożona w czasie przez jego promotora.

Jeśli Brook zawalczy tak, jak z Porterem (oczywiście uwzględniając różnice stylu między Amerykaninem, a Danem), to wygra wysoko, albo skończy rywala w ostatnich rundach. Rumun nie ma ciosu, który byłby zagrożeniem dla Anglika, ten z kolei potrafi przeciwnika porozbijać. W pierwszych rundach Dan pewnie będzie sporo biegał, ale w momencie, kiedy zgarnie kilka ciosów na tułów, może osłabnąć i wtedy Brook zacznie systematycznie go rozbijać.

Tak, jak napisał Hugo, prawdopodobne jest też typowe angielskie przerwanie walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:38 PM
Post: #7
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 08:56 PM
Post: #8
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Transmisja niedawno się zaczęła, co do wyniku to przewiduję wysoką wygraną Brooka na punkty, powiedzmy 118-110.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 09:21 PM
Post: #9
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
A o której danie główne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 09:51 PM
Post: #10
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Walka wieczoru planowo o godz. 23:00. Jednak może zacząć się nieco później. Na razie McDonnell leje Jegorowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości