Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
29-03-2015, 12:04 AM
Post: #21
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Brook był dziś fenomenalnie dysponowany, nie spodziewałem się w sumie tak dość szybkiego zakończenia. Rumun nie miał żadnych szans.
Fajnie byłoby teraz zobaczyć Kella w jakiejś wielkiej walce w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 12:06 AM
Post: #22
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Bardzo się cieszę, że akcja z nożem nie zaszkodziła Brookowi w dłuższej perspektywie. Rana się zrosła, śladów w psychice na oko nie widać. Anglik po prostu zrobił swoje. Dan po walkach z Aydinem wydawał mi się o wiele lepszy. Może to kwestia kunsztu Brooka?

Mam nadzieję, że dzięki temu, że pojedynek okazał się niewiele więcej niż sparingiem, Brook będzie miał krótką przerwę i już niedługo wróci do ringu. Starcie z Khanem coraz bardziej prawdopodobne, ale jeszcze nie teraz. Chętnie bym zobaczył rewanż z Porterem, w najgorszym wypadku może być niezły Chaves.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 12:10 AM
Post: #23
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Gogolius
Ja to nie wiem o której zaczyna się gala, ale linki pokazują, że o 1:00 Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 12:26 AM
Post: #24
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Brook i Thurman to dwie miotły, które zamiotą półśrednią z celebrytów i przywrócą właściwą hierarchię w zawodowym boksie. Nie wyobrażam sobie, by Floyd i Manny mogli dłużej niż jeszcze przez jakiś rok udawać, że nie widzą żadnego z tych bokserów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 08:21 AM
Post: #25
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
To była demolka,naprawdę świetna walka Brooka,zrobił co do niego należało.Dan chwiał się prawie po każdym mocniejszym ciosie,masakryczny performance,choć czekam na tą dużą walkę w lecie.W tej kategorii nie będzie mógł narzekać na brak wyzwań,ja mógłbym w przyszłości obejrzeć rewanż z Porterem,choć nie spodziewałbym się innego rezultatu niż w pierwszej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 11:25 AM
Post: #26
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Totalna deklasacja. Nie oczekiwałem po Rumunie zbyt wiele, ale nie sądziłem że zostanie tak pobity. Zresztą różnica w wyszkoleniu, szybkości, sile fizycznej była naprawdę spora. Pewnymi momentami Brook trafiał jak chciał i czym chciał. Naprawdę ekscytujący występ Brytyjczyka. Chętnie zobaczyłbym go naprzeciwko Bradleya. Wątpię, aby Pacquiao, czy Mayweatherowi spieszyło się do walki z Kellem.

Chomicki zweryfikował kolejnego prospekta. Piękny nokaut, Etches zupełnie nie spodziewał się tego ciosu i padł niczym ścięte drzewo. Chomicki na stare lata wszedł w prime. Jego rekord wygląda jak rekord journeymana, ale tak naprawdę jest to b. solidny drugoligowiec. Całkiem niedawno dał trudną walkę Murrayowi, rozbił mocno pompowanego Bouglioniego, a z Stieglitzem go przekręcono (na mojej karcie prowadził). Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła, bo facet dysponuje sporym potencjałem i chociażby EBU mógł zdobyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2015, 10:58 AM
Post: #27
RE: Kell Brook (c) vs Ionut Dan Ion
Piękna walka BrookaSmile warto było to obejrzeć.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości