Ankieta: Kto wygra ?
Chavez Jr.
Fonfara
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez Jr vs Fonfara
19-04-2015, 03:17 PM
Post: #101
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Super walka! Lał go jak chciał! Ale też chyba trochę na życzenie Cheveza, bo od 4 rundy Meksykanin oddychał "rękawami".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 05:15 PM
Post: #102
RE: Chavez Jr vs Fonfara
W natłoku wielkiej wygranej Polaka, znikła nam potyczka Amira Imama *(17-0, 14KO) z Walterem Castillo, bojowym swarmerem. Imam ma dopiero 24 lata, a już prezentuje kapitalne umiejętności. Może być groźnym graczem w 140 funtach.

Tutaj macie walkę w średniej jakości z YT: https://www.youtube.com/watch?v=F45LOPP1TlU

Ogółem to ja wczoraj czułem się jakbym oglądał Floyda z dawnych lat, koncert na środku ringu, świetne kombinacje, wyprzedzający prosty, a gdy był zapędzany na liny, to czarował balansem, osłoną barkiem, przewidywaniem ruchów przeciwnika i niebywałym refleksem.
W sumie nie wiem jak dobry jest ten Castillo, ale zaangażowania, siły i kondycji raczej mu nie brakowało.
Na tle takiego rywala Imam wypadł koncertowo, nie zdziwię się jeśli dostanie tittle shota w tym roku (zwróćmy uwagę na fakt, że w 140 funtach mistrzem jest Crawford, a pozostałe pasy prawdopodobnie będą zawakowane, kandydatami są Postoł, Matthysse i... jest sporo miejsca na walki o pasy Smile )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 05:20 PM
Post: #103
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Imam zawalczył idealnie,akurat wstałem na niego walkę,kapitalna technika,obrona,szybkość-po prostu miód dla mnie.Zawalczył na dystans i technicznie i nikogo nie nudził-można? można.Czekam na poważniejsze testy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 10:20 PM
Post: #104
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Imama widziałem od czwartej rundy i jak w każdej walce zaprezentował się bez zarzutu. Ma 24 lata i dla mnie to pięściarz idealny, gość, który już jest gotowy na starcia o pasy mistrzowskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 11:20 AM
Post: #105
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Amir Imam, kapitalny pacjent, wielki talent , , zbliża się bardzo do walki o Mistrzostwo świata, , bardzo wysoko w rankingach
5-WBC,4-WBA,.junior półśrednia, zajebista kategoria, na tą chwilę --Vargas, Garcia, Matthysse,Crawford, Broner, Imam,
W przyszłości możemy być świadkami niesamowitych strać,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 08:29 PM
Post: #106
RE: Chavez Jr vs Fonfara
"Ponad 30 proc. udziału w rynku telewizyjnym miała walka Andrzeja Fonfary (27-3, 16 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-2-1, 32 KO podczas gali w StubHub Center w Kalifornii. Oglądał ją więc prawie co trzeci Polak, który miał wtedy włączony odbiornik telewizyjny. Transmisja była dostępna w nocy z soboty na niedzielę (18/19 kwietnia) w TVP1 i TVP Sport.

Polak pewnie pokonał Meksykanina, który nie wyszedł na ring do 10. rundy (pojedynek był zakontraktowany na 12 starć). Fonfara wywalczył pas WBC International wagi półciężkiej. Jego walkę śledziło 231 tys. (średnia) widzów TVP1 (w szczytowym momencie nawet 262 tys.), a udziały wyniosły 29,13 proc. W TVP Sport pojedynek obejrzało prawie 14 tys. (peak 42 tys.), przy udziałach 1,7 proc."

ringpolska.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 09:59 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #107
RE: Chavez Jr vs Fonfara
CHAVEZ JR: ŚMIAŁEM SIĘ PO NOKDAUNIE.
Chavez Jr tak śmiał i śmiał z tego nokdaunu ale do 10 rundy nie wyszedł. Wink Też mi się chce śmiać z tego gościa. Nic z tej porażki się chyba nie nauczył. Zero pokory u faceta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 10:22 PM przez Wietnam.)
Post: #108
RE: Chavez Jr vs Fonfara
Tłumaczył przerwanie walki, złą pracą nóg, że niby nogi mu nie pracowały, Wink ciosów niby nie odczuwał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości