Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rios vs.Alvarado III
25-01-2015, 02:24 PM
Post: #41
RE: Rios vs.Alvarado III
Serce się kraje jak widzę ulubionego boksera który jest bezradny w takim starciu ale spodziewałem się tego.Mike to bokser starej daty ale walki z topem zostawily na nim duzą skaze.Mam nadzieje ze powiesi rekawice na kolku.A teraz z innej beczki Ortiz-Rios taki mecz jak to widzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 02:37 PM
Post: #42
RE: Rios vs.Alvarado III
Ortiz ze swoją psychiką,rzućilby się na Riosa kompletnie zapominająć po ataku o gardzie,Dostałby KO, w początkowej fazie,
Zapewne rezultat pojedynku byłby podobny do jego walki z Colazzo., Lepiej dla Victora aby został przy grze w filmach u boku Stallone.Na planie filmowym będzie bezpieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 04:23 PM
Post: #43
RE: Rios vs.Alvarado III
Ortiz jest już tylko zwykłym rozbitkiem. Rios by się po nim przejechał, jak każdy poważny przeciwnik. Tak jak wyżej napisano, lepiej żeby Victor został na planie filmowym.

Maidana-Rios? Działoby się. Tylko że oni mają tego samego trenera prawda?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 04:27 PM
Post: #44
RE: Rios vs.Alvarado III
Tak, obu trenuje Garcia.
Jak dla mnie Rios to jest półka niżej niż Maidana, Guerrero czy Thurman. Każdy z top10 147 funtów robi z nim co chce czy to szybkościowo czy siłowo. Mnie nie przekonuje, a zwycięstwo nad Alvarado cholera wie ile jest warte, choć Rios twierdzi że miał super plan na walkę, boksował mądrze i w ogóle Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 03:31 PM
Post: #45
RE: Rios vs.Alvarado III
Dudas na twiterze jest zaskoczony tym, ze ludzie pisza iz Alvardo jest/byl wojownikiem. Dlaczego go to zaskakuje? Powiem szczerze, ze pierwszy raz sie spotkalem z tym by ktos negowal fakt, ze Mike byl zajebistym wojwonikiem. Dzis juz wyraznie obnizyl loty, rozbicie jest widoczne, ale czy to przekresla poprzednie lata? Dla mnie Mike, to wojownik jak sie patrzy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 03:56 PM
Post: #46
RE: Rios vs.Alvarado III
Pierdoleni* kotka za pomocą młotka.Alvarado to jeden z największych wojowników dzisiejszego boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2015 05:16 PM przez Krzych.)
Post: #47
RE: Rios vs.Alvarado III
Alvarado ma wiele mankamentów, ale akurat serca do walki mu odmówić nie można. To że jest już rozbity i wypalony to inna sprawa. Gdyby Ci wszyscy "eksperci" przynajmniej raz w życiu wyszli chociaż do jakiegoś sparingu, to nie gadaliby takich głupot. Jeżeli ktoś wątpi w to, że Alvarado jest wojownikiem, to na prawdę nigdy w życiu nie miał nawet rękawic na rękach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 06:20 PM
Post: #48
RE: Rios vs.Alvarado III
Pisanie Borka o tym że Alvarado jest skończony w swoim rodzinnym Colorado, też jest dla mnie lekko nie zrozumiałe,..
Oni go tam wciąż kochają, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 06:27 PM
Post: #49
RE: Rios vs.Alvarado III
Jak Alvarado nie jest wojownikiem, to kto nim jest?

Zresztą wyciąganie takich wniosków na podstawie walki, którą przerwał lekarz... Co to ma do serca do walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2015 07:03 PM przez BMH.)
Post: #50
RE: Rios vs.Alvarado III
Tez jestem w szoku, tym bardziej, ze zawsze uwazalem iz Dudas jest ogarnietym kibicem(do dzis tak uwazam).Jego opinia, mnie jednak bardzo zaskoczyla.
Przykry koniec. Zawsze czułem, że Alvarado nie ma takiej mentalności wojownika jak niektórzy.
Tu zgoda, bo zapewne byli tacy co maja wieksza mentalnosc wojwonika, nie bede sie spieral.

Wszyscy wciąż piszą, jakim to wojownikiem zawsze był Alvarado. Po prostu często zbierał lanie, wojen aż tyle nie miał
Z powyzszym, jednak zgodzic sie nie moge.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości