Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
31-01-2015, 01:54 PM
Post: #61
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Przyzwoity występ, choć moim zdaniem powinien skończyć Lacy'ego klasycznym nokautem. Barrera wypadł przyzwoicie, choć na tle tak dysponowanego rywala chyba nie mógł wyglądać inaczej. Widać, że Kubańczyk sporo potrafi, jest dobry technicznie, ale potrafi przycepować kiedy trzeba. Poczekam na jakieś poważniejsze wyzwania dla Kubańczyka, bo nie ma co przecierać go w nieskończoność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2015, 04:37 PM
Post: #62
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Obejrzałem właśnie przed chwilą, chciałem wczoraj, ale nie mogłem znaleźć żadnego streama. O walce? Już po pierwszym sierpowym w początkowych sekundach wiedziałem, ze to bedzie zwyciestwo Barrery przed czasem. Kubańczyk ładował te prawe kilkadziesiąt razy. Wartościowe zwycięstwo, ale w rankingach nic nie daje. Lacy, Lacy - W 2013 zapowiadał wielki powrót, a jak się okazało dostał tylko wielkie, kubańskie lanie. Dziwnie się ogląda zawodnika, który kiedyś był w czołówce światowej swojej kategorii, a dzisiaj zebrał takie lanie. Oczywiście, Lacy nigdy nie był bokserem wybitnym, bardzo dobrym, ale na poziomie dobrym według mnie kiedyś boksował. Ciekawe, jak teraz postąpi Barrera, może Savigne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2015, 04:54 PM
Post: #63
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(31-01-2015 04:37 PM)CCConeser2 napisał(a):  Oczywiście, Lacy nigdy nie był bokserem wybitnym, bardzo dobrym, ale na poziomie dobrym według mnie kiedyś boksował. Ciekawe, jak teraz postąpi Barrera, może Savigne?

To prawda, Lacy prime był dobrym, groźnym bokserem, jednak powyżej pewnego poziomu nigdy nie boksował. Zdaje się, że lanie jakie sprawił mu Calzaghe tak naprawdę zakończyło jego prime, bo później męczył się z Manfredo i Mendozą, którzy raczej do tuzów nigdy nie należeli. Następne pojedynki i kilka porażek były już tylko łabędzim śpiewem Lacy'ego.

Teraz zobaczyłbym Barrerę z Agnew, albo Campillo. Jeszcze kilku dobrych testerów by się znalazło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2015, 02:09 AM
Post: #64
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Na gali w 02 w Greenwich, zwycięstwo odniósł posiadacz pasa WBC international w junior półśredniej, John Wayne Hibbert. Pokonał on przez TKO Tylera Goodjohna.

Hibbert legitymuje się rekordem 15(9)-2 - jego porażki to walka w prizefighterze (stosunkiem głosów 1:2) oraz eliminator do pasa mistrza Anglii w junior półśredniej z Davem Ryanem (punktował jeden sędzia, po 10 rundach 97-95 - widział tam sporo remisowych rund Smile). Więc te porażki to tylko papierkowy fakt, a nie dowód na jego słabości.
Piszę o Hibbercie z dwóch powodów: raz że bardzo mi się w ringu spodobał. Potrafił przygotować akcję i wypuścić długą serię w rywala. Przez większość czasu kontrolował przebieg pojedynku, dobrze się poruszał choć oberwał też kilkoma mocniejszymi ciosami (wydaje się mieć przestoje między dobrymi okresami i wtedy łatwo go stłamsić i np przytrzymać przy linach). Niemniej nawet w obronie jest groźny i potrafi dobrze odpowiedzieć.

Drugi powód jest taki, że tego boksera nie ma na jedynej słusznej stronie, gdzie można czerpać wiedzę o boksie.
HUGO WSTYDŹ SIĘ! Wink (albo to ja źle szukam Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2015, 02:19 AM
Post: #65
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W życiu nie słyszałem o Hibbercie. Naprawdę taki dobry, czy tylko tak wyglądał na tle słabego rywala? Trzeba będzie mu się przyjrzeć z bliska.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2015, 03:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2015 03:13 AM przez Gogolius.)
Post: #66
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nie mam pojęcia kim jest ten Goodjohn, ale na totalnego buma który przewraca się od byle czego to nie wyglądał. A na jego tle Hibbert wypadł więcej niż przyzwoicie.

No i mimo, że to pasek, to jednak posiadacz WBC International pewnie na szeroką czołówkę się nadaje. Wink

Hibbert w przedostatniej walce wygrał przez TKO z niejakim Leonardo Estebanem Gonzalezem (właśnie o ten zwakowany pas WBC Inter.).
Ten Gonzalez, z kolei mierzył się z Paulusem Mosesem (o WBO international), który był pretedentem do Burnsa w 2012 roku.

Więc tak pośrednio pośrednio, Hibbert jest teraz mniej więcej na poziomie słabego pretendenta do mistrza w słabej kategorii wagowej (Burns wygrał z tym Mosesem na punkty baaardzoo wysoko). Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 02:15 PM
Post: #67
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Chris Algieri wyrasta na najbardziej kaprysnego boksera w obecnych czasach. Po jednej dobrej walce - z Provo - i kompromitacji z Pacquaio, jego zadania finansowe blokuja kolejne walki.
Algieri chcial 1,5 miliona za walke z Porterem ( tyle dostal za Pacquaio), a teraz chce 750 tys. za Crawforda - juz mu powiedziano ze tyle nie dostanie (watpie by Crawford zebral wiecej jak 500 tys.).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 11:14 AM
Post: #68
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Mike Perez wraca dzis na ring po pierwszej porazce Na wadze 105kg - jak na niego to swietny wynik. Rywalem Darnell Willson.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 04:20 PM
Post: #69
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Rosado-Stevens 4 kwietnia.Gabriel to najprawdziwszy kozak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 04:44 PM
Post: #70
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
GGG, Lemieux i Curtis, niezle Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości