Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
25-03-2019, 08:22 AM
Post: #1401
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Lamont Peterson (35-5-1) po porażce z Siergiejem Lipincem (15-1) zakończył zawodową karierę. Bokser, który kojarzy mi się z przeciętnym zawodnikiem (junior)półśredniej, który z niewiadomych powodów długo trzymał mistrzowski pas, a później na szczęście został zweryfikowany.
Jeszcze niech karierę skończy Devon Alexander i pełnia szczęścia ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 09:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019 09:22 AM przez Hugo.)
Post: #1402
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Trzeba być idiotą, żeby mając przewagę warunków fizycznych, techniki i szybkości wybrać styl meksykańskiej bójki. A tak właśnie z Lipińcem boksował Peterson. Prowadził wysoko na punkty, ale w końcu siła fizyczna Rosjanina zrobiła swoje. A Petersona też od dawna miałem dosyć. Zapadł mi w pamięci jako pupilek sędziów i federacji. Do tego stopnia, że zachował pas IBF pomimo przegranej przez nokaut z Matthysse.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 10:08 AM
Post: #1403
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dodatkowo tam wcześniej jeszcze miał problem z dopingiem, mimo którego nie stracił pasa. Potem jakieś walki jak z Garcią w umownym limicie, żeby nie stracić pasa (ale i tak IBF mu go zabrało mimo porażki). Ogólnie cyrki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2019, 11:39 AM
Post: #1404
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Price wygrał ostatnio potyczkę z Kashem Alim, który ugryzł Anglika podczas powalenia. Teraz chce walczyć z Brownem lub Allenem.
Price tak się będzie bujał widzę od wpierdzielu do wpierdzielu rozwalając nołnejmów Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2019, 04:01 PM
Post: #1405
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(01-04-2019 11:39 AM)Gogolius napisał(a):  Price wygrał ostatnio potyczkę z Kashem Alim, który ugryzł Anglika podczas powalenia. Teraz chce walczyć z Brownem lub Allenem.
Price tak się będzie bujał widzę od wpierdzielu do wpierdzielu rozwalając nołnejmów Wink
Najbardziej rozbawiło mnie oburzenie Tony'ego Bellew na Kasha za gryzienie leżącego. Jakby gryzienie stojącego było mniejszym wykroczeniem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 07:33 AM
Post: #1406
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Tak się zastanawiałem swego czasu co słychać u Petera Quilina, boksera który kojarzyć mi się będzie już zawsze z oddaniem za darmo pasa na prośbę Ala Haymona.
Od porażki z Jacobsem minęły trzy lata, a on dopiero trzeci raz zameldował się między linami od tego czasu - rywal to Truax więc w teorii pojedynek ciekawy bo walczyło ze sobą dwóch byłych mistrzów świata.
W praktyce bokserzy w pierwszej rundzie zderzyli się głowami i w drugiej ogłoszono walkę za nieodbytą.
W sumie śmieszna ta kariera Quilina Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2019, 09:23 PM
Post: #1407
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Noras Dąbrowski znokautowany w Groznym! Jego walka z Sałamowem była bardzo nudna. Co dziwne, sędziował ją Jankowiak. Wbrew moim oczekiwaniom Dąbrowski nie atakował, tylko boksował na dystans, a Sałamow czaił się na kontrę. W 5 rundzie Noras był liczony, ale wyglądało to bardziej na popchnięcie. Przegrywał jednak rundy 2-3 obcierkami. W 9 rundzie zaliczył czyściocha i padł. Chwilę potem powtórka i koniec.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2019, 11:04 PM
Post: #1408
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Allen wygrał w walce wieczoru po trzech rundach z Brownem po ciosie na wątrobie. Do momentu przerwania pojedynku bardziej podobał mi się Browne, który wprawdzie cudów nie pokazywał, ale kilka podbródków włożył.
Na tej samej gali Chisora wygrał z jakimś antybokserem, który nie podjął walki, a Runowski przegrał do wiwatu na punkty z Joshem Kellym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2019, 07:54 AM
Post: #1409
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jeszcze nieoficjalnie, ale wszystko wskazuje na to że Brytyjczycy skonfrontują ze sobą 13 lipca Daniela Dubois i Joe Joyce'a. Chłopaki w sumie nie mają dwudziestu zawodowych walk na koncie, obaj są niepokonanymi, młodymi prospektami szykowanymi na mistrzowskie pasy, a już teraz zmierzą się ze sobą. Szacun za matchmaking.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 03:32 AM
Post: #1410
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ajagba pokonał Wallischa przez TKO2, ale jest kilka skaz na tym zwycięstwie:
- w 1 rundzie Ajagba wykazał się kiepską obroną i sporo inkasował
- w 2 rundzie, gdy Wallisch przykleknął po cięzkich ciosach Ajagby, ten władował mu jeszcze jedno uderzenie. Była sytuacja, jak w walce Pulew - Dinu. Sędzia dał Wallischowi odpocząć.
- przerwanie walki trochę za szybkie, chociaż pewnie uratowało Niemca przed bolesnym nokautem.
Całościowo Ajagba to bardzo groźny bokser, chociaż pewne braki ma.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości