Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Román González
18-05-2015, 01:33 PM
Post: #11
RE: Román González
González mówił ostatnio że powyżej super muszej iść nie zamierza i bardzo dobrze jest za mały.
Fajnie gdyby unifikował pasy w muszej,chętnie zobaczył bym go (prócz tych co wymienił Hugo) z Segurą i Ioką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 01:41 PM
Post: #12
RE: Román González
No rzeczywiście jest trochę za mały, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:21 PM
Post: #13
RE: Román González
Segura jest już mocno wyboksowany. Na kolejną walkę idealny byłby Viloria - w końcu to Amerykanin, utytułowany weteran, ma korzenie filipińskie, a do tego jeszcze chyba jest w stanie w ringu pokazać pazur. A później Ruenroeng/Casimero i wreszcie ten wymarzony rewanż z Estradą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 04:47 AM
Post: #14
RE: Román González
Jakoś mnie nie zachwycił Gonzalez. Oczywiście nie można mu niczego odbierać i jest to prawdziwy dominator, ale nie podoba mi się jego boks, brak w tym finezji. Nie wiem, ludzie narzekają na podobno nudny boks Floyda czy Rigondeaux, ale co było takiego ciekawego i emocjonującego w sobotniej walce i co takiego wielkiego pokazał Gonzalez? Nic. Zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć Floyda szkolącego Canelo czy Rigo obnażającego Donaire niz taką bezsensowną nawalankę.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 05:15 AM
Post: #15
RE: Román González
Up
Wygladalo to jak wygladalo bo Sosa byl sredniej klasy rywalem. Polecam walki z Estrada i Yaegashim tam czekoladowy pokazuje caly ofensywny kunszt.

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 01:50 PM
Post: #16
RE: Román González
Ja tak zawsze uwielbiałem pięściarzy takich którym nie wystarczy wygrana chcą zniszczyć przeciwnika,nie dają mu odetchnąć ani przez chwilę i ciągle prą do przodu i do tego mają dobrą technikę a taki jest właśnie González.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 11:26 AM
Post: #17
RE: Román González
Trzeba odnotować, że po zakończeniu kariery przez Floyda właśnie Roman Gonzalez został ogłoszony najlepszym bokserem P4P zarówno przez The Ring, jak i ESPN.
Trudno jednak nie dostrzegać obłudy tego wyboru, który służy zablokowaniu kariery i podważeniu klasy Gołowkina. W rankingu ESPN jeszcze w styczniu br. Gonzalez był dopiero na 7 miejscu. Przecież od tamtej pory nie dokonał niczego takiego, co by uzasadniało taki awans w rankingu. Dwukrotnie wygrał przed czasem, ale za pierwszym razem z kompletnym słabeuszem (30 porażek w bilansie) Valentinem Leonem, a za drugim ze schyłkowym 36-letnim Edgarem Sosą. Dopiero walka z Brianem Vilorią w październiku będzie realnym wyzwaniem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 11:53 AM
Post: #18
RE: Román González
Gołowkina tam postawili nad Kliczko i Kovaleva co jest dla mnie niedorzeczne. Rozumiem, że Kliczko nie walczy za dużo w stanach i jest nudny przeważnie, ale ma dorobek najlepszy ze wszystkich obecnie zawodników w czołówce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2015, 08:02 PM
Post: #19
RE: Román González
Czy Gonzalez to fałszywy mańkut? Pozycja praworęczna, a tyle tej lewej ręki, że szok. Potrójne lewe sierpy, poczwórne, pięciokrotne...
Narazie wygląda na gościa, który samą siłą tłamsi w swojej kategorii... chyba się umówimy na weekend i poznamy głębiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2015, 07:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2015 07:09 PM przez Gogolius.)
Post: #20
RE: Román González
Nikt nie wie ktora reke Gonzalez ma mocniejsza? Wink

Chocolatito celuje w Ruenronga a dopiero pozniej widzi unifikacje z Estrada.
Swoja droga to niewygodny i brzydki styl pogromcy Zou moze byc sposobem na Gonzaleza.


Z innej beczki: jak to sie stalo ze Estrada po porazce zunifikowal dwa pasy mistrzowskie? Gonzalez przysnal z wyborem rywali czy jak?

Dobra, rzut oka na boxrec wyjasnia kwestie: wzial pasy Vilorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości