Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na boxrec
27-12-2014, 05:43 PM
Post: #1
Ban na boxrec
Spotkało mnie przed chwilą mega nieprzyjemne wydarzenie. Chciałem sprawdzić informacje o Gyorgy Mizsei jr o którym temat założył saliman1, wchodzę więc na boxrec.com a tutaj taki komunikat: Confused

Cytat:You have been permanently banned from this board.

Please contact the Board Administrator for more information.

A ban has been issued on your IP address.

O co chodzi? Co mogłem złego zrobić? Przecież nie byłem tam zarejestrowany, nie wpisywałem tam żadnych danych... Może to jakiś atak hakerów i każdemu teraz wyskakuje taka informacja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 06:28 PM
Post: #2
RE: Ban na boxrec
Nie raz tak miałem, że pisało, że mam bana np. na serwerach w GTA SA. Dla mnie to wystarczyło rozłączyć i znowu nawiązać połączenie z internetem. Możliwe jest też, że masz podobne ip, co osoba, która dostała bana i cierpisz przez nią. Próbuj Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 09:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2014 09:35 PM przez Krzych.)
Post: #3
RE: Ban na boxrec
Ja w ogóle mam tam ostatnio problem, bo jak chcę zobaczyć informacje o jakimś zawodniku to wraca mi do strony głównej. Rekordy mogę sprawdzać, ale tych stron ze zdjęciami i informacjami nie mogę włączyć...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 09:38 PM
Post: #4
RE: Ban na boxrec
(27-12-2014 09:35 PM)Krzych napisał(a):  Ja w ogóle mam tam ostatnio problem, bo jak chcę zobaczyć informacje o jakimś zawodniku to wraca mi do strony głównej. Rekordy mogę sprawdzać, ale tych stron ze zdjęciami i informacjami nie mogę włączyć...

Mam dokładnie ten sam problem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 10:11 PM
Post: #5
RE: Ban na boxrec
Wilczku, a nie miałeś tak że przed sprawdzeniem tego boksera sprawdziłeś kilkunastu z rzędu?
Mi wyskoczył jakiś błąd jak w jednej sesji spędziłem na boxrecu z godzinę co chwila wyszukując nowych bokserów i w którymś momencie pojawił mi się taki dziwny ban..
ale po paru godzinach zszedł Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 10:49 PM
Post: #6
RE: Ban na boxrec
Nie. Chyba dwa dni mnie nie było na boxrec, a przynajmniej 24 godziny. Wink Ale dzięki Wam za wypowiedzi. Widzę, że ta strona tak ma. Wink Jeszcze mi ban nie zszedł, zobaczę, może wyczyszczę historię, może to coś da. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości