Forum - BOKSER.ORG
Ban na boxrec - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Ban na boxrec (/thread-2205.html)



Ban na boxrec - Wilczekstepowy - 27-12-2014 05:43 PM

Spotkało mnie przed chwilą mega nieprzyjemne wydarzenie. Chciałem sprawdzić informacje o Gyorgy Mizsei jr o którym temat założył saliman1, wchodzę więc na boxrec.com a tutaj taki komunikat: Confused

Cytat:You have been permanently banned from this board.

Please contact the Board Administrator for more information.

A ban has been issued on your IP address.

O co chodzi? Co mogłem złego zrobić? Przecież nie byłem tam zarejestrowany, nie wpisywałem tam żadnych danych... Może to jakiś atak hakerów i każdemu teraz wyskakuje taka informacja?


RE: Ban na boxrec - CCConeser2 - 27-12-2014 06:28 PM

Nie raz tak miałem, że pisało, że mam bana np. na serwerach w GTA SA. Dla mnie to wystarczyło rozłączyć i znowu nawiązać połączenie z internetem. Możliwe jest też, że masz podobne ip, co osoba, która dostała bana i cierpisz przez nią. Próbuj Big Grin


RE: Ban na boxrec - Krzych - 27-12-2014 09:35 PM

Ja w ogóle mam tam ostatnio problem, bo jak chcę zobaczyć informacje o jakimś zawodniku to wraca mi do strony głównej. Rekordy mogę sprawdzać, ale tych stron ze zdjęciami i informacjami nie mogę włączyć...


RE: Ban na boxrec - redd - 27-12-2014 09:38 PM

(27-12-2014 09:35 PM)Krzych napisał(a):  Ja w ogóle mam tam ostatnio problem, bo jak chcę zobaczyć informacje o jakimś zawodniku to wraca mi do strony głównej. Rekordy mogę sprawdzać, ale tych stron ze zdjęciami i informacjami nie mogę włączyć...

Mam dokładnie ten sam problem Wink


RE: Ban na boxrec - Gogolius - 27-12-2014 10:11 PM

Wilczku, a nie miałeś tak że przed sprawdzeniem tego boksera sprawdziłeś kilkunastu z rzędu?
Mi wyskoczył jakiś błąd jak w jednej sesji spędziłem na boxrecu z godzinę co chwila wyszukując nowych bokserów i w którymś momencie pojawił mi się taki dziwny ban..
ale po paru godzinach zszedł Wink


RE: Ban na boxrec - Wilczekstepowy - 27-12-2014 10:49 PM

Nie. Chyba dwa dni mnie nie było na boxrec, a przynajmniej 24 godziny. Wink Ale dzięki Wam za wypowiedzi. Widzę, że ta strona tak ma. Wink Jeszcze mi ban nie zszedł, zobaczę, może wyczyszczę historię, może to coś da. Smile