Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell Brook
11-09-2016, 08:37 PM
Post: #51
RE: Kell Brook
Nie no pęknięty oczodół, powinien walczyć do utraty wzroku i rundę dłużej. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2016, 09:22 PM
Post: #52
RE: Kell Brook
Jeżeli jest podejrzenie poważnej kontuzji, to zgłasza się to lekarzowi, który rozstrzyga, czy bokser nadaje się do dalszej walki, czy nie. To jest właściwe wyjście z sytuacji, a nie pomachanie ręczniczkiem i pieprzenie potem, że gdyby nie kontuzja, to pobiłbym Gołowkina.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 03:42 PM
Post: #53
RE: Kell Brook
Jednak zmieniam zdanie, co do Brooka, gdyż nie lubię takiego pieprzenia głupot.

Gdyby nie oczko, gdyby... a oczodół pewnie sam pękł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 05:25 PM
Post: #54
RE: Kell Brook
Swoją drogą Kell Brook chce Alvareza na kolejną walkę. Wiemy też, że Alvarez nie zawalczy w grudniu, a dopiero w nowym roku - myślicie, że Brook będzie czekał te 8-9 miesięcy?
Czy może jednak powinien zbijać do półśredniej na walkę ze Spencem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2016, 07:58 PM
Post: #55
RE: Kell Brook
Brook mnie irytuje.
- nie zejdę do 147, chyba będzie 154 lbs
- zejdę do 147 jeżeli moim rywalem będzie Khan <zapomina o Spence>
- zejdę do 147 jeśli moim rywalem będzie Pac-Man <zapomina o Spence>

Schodzi na psy -_-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2016, 09:47 PM
Post: #56
RE: Kell Brook
Dlaczego ucieka przed Khanem, nie uciekaj Kell.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2016, 11:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2016 11:59 PM przez Terminator.)
Post: #57
RE: Kell Brook
Brook boi i sie Spence'a. Wzięcie walki z Golovkinem było sprytnym sposobem na ucieczkę od takiej konfrontacji. Anglik wyszedł z założenia że przegrana z mistrzem walczącym 2 kategorie wyżej to żaden wstyd natomiast z młodym amerykańskim pretendentem to już co innego. Teraz Brook, może mieć doskonałe alibi i powiedzieć że za bardzo przymasował i już nie zejdzie do 147, no chyba żeby to miało być dla walki z Pacquiao.
A szkoda, bo taka walka to byłoby coś - 2 półśrednich świetnych, dużych półśrednich.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 02:26 PM
Post: #58
RE: Kell Brook
No wlaśnie o to się rozchodzi, Spence'a jako obowiązkowego miał sporo przed walką z GGG, a teraz pitoli o tym, że do półśredniej to ciężko zbijać chyba że dla (mniejszych od niego) Khana i Pac-Mana. Co za bubek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 03:35 PM
Post: #59
RE: Kell Brook
Jako innych (obok Khana - dop. Ja) potencjalnych przeciwników Anglik wymienia Danny'ego Garcię, Keitha Thurmana i Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO), który w weekend wypunktował Jessie'ego Vargasa i zdobył pas WBO w wadze półśredniej.


Wszystko byle nie Spence.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 03:26 PM
Post: #60
RE: Kell Brook
Jednak Spence, nie ukrywam że mi ulżyło. Oby do tego doszło Smile

Na 7 lutego została wyznaczona data przetargu, który ma wyłonić organizatora walki o mistrzostwo świata IBF wagi półśredniej pomiędzy panującym mistrzem Kellem Brookiem (36-1, 25 KO) i obowiązkowym pretendentem do tytułu Errolem Spencem Jr (21-0, 18 KO).

Brook, który w swoim ostatnim występie bił się z czempionem kategorii średniej Gienadijem Gołowkinem, otrzymał propozycję przejścia do dywizji super półśredniej, jednak zdecydował się bronić swojego trofeum.

Podział pieniędzy z przetargu został ustalony w stosunku 75 do 25 dla Brytyjczyka, którego promotor Eddie Hearn chciałby zorganizować ten pojedynek na przełomie kwietnia i maja na Wyspach Brytyjskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości