Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Saul Alvarez
22-11-2015, 08:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 08:02 AM przez Wietnam.)
Post: #321
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Pozdro dla was, idę.
Ciężko będzie to, odreagować,.
#CottorealChamp

(22-11-2015 07:55 AM)kubala1122331 napisał(a):  Zbiorowa hypokryzja. Boxing.pl "werdykt nie powinien być przedmiotem większych kontrowersji".
Może myśmy faktycznie inną walkę oglądali??

Dostosowali się do poziomu światowych ekspertów, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 08:03 AM
Post: #322
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
No wychodzi na to że oglądaliśmy zupełnie inną walkę. Nie wierzę w te statystyki ciosów. Albo poprostu jestem głupi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 08:49 AM
Post: #323
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Czas sobie zrobić przerwę od boksu. Pierdole takie coś, nie będę się denerwował przez jakichś federacyjnych dziadów i sędziów, przebierających się w pończochy przećpańców, przekupionych ekspertów i ciemne masy powtarzające ich brednie. Odsubowałem sobie już wszystkie bokserkie strony na youtubie i innych takich, stron bokserskich w ogóle nie będę na razie uruchamiał, a na forum zajrzę tylko we wtorek zobaczyć co tam Haye ogłosił, no i przed walką Kliczko-Fury, bo w przypadku walk Kliczków nigdy nie było żadnych kontrowersji i to co się dzieje teraz w boksie to nie wina Wladimira. W każdym razie ja pas.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 10:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 10:33 AM przez Martin.)
Post: #324
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Zagraniczni eksperci nie mają żadnych wątpliwości, że Saul Alvarez (46-1-1, 32 KO) w pełni zasłużył na punktową wygraną z Miguelem Cotto (40-5, 34 KO). Niektórzy zaznaczają, że rozmiary zwycięstwa były zbyt duże, ale ciężko o opinię, że "Canelo" zrobił zbyt mało, by zejść z ringu w Las Vegas z pasem WBC wagi średniej. Nieoficjalny sędzia punktujący HBO Harold Lederman punktował walkę 117-111 dla Alvareza. A co po sobotnim pojedynku napisali na Twitterze znani dziennikarze i pięściarze?

Brian Campbell (dziennikarz ESPN): Dobra walka! Canelo wykorzystał wszystkie dobre okazje, zadał mocniejsze ciosy. 115-113 dla Alvareza. Wow! [Sędziowie] nie dali Cotto żadnych szans, ale Canelo i tak zasłużył na zwycięstwo.

Gienadij Gołowkin (tymczasowy mistrz WBC wagi średniej): Gratuluję zwycięstwa Canelo. To była wspaniała walka.

Lennox Lewis (były mistrz świata wagi ciężkiej): Według mnie wygrał Canelo. Obaj wykonali dobrą robotę. Gratulacje dla nowego mistrza, choć według mnie punktacja powinna być "bliższa".

Przemek Garczarczyk (dziennikarz Fightnews.com): Trochę za duża różnica punktowa na kartach... ale Canelo to wygrał. U mnie 3 rundami.

Douglass Fischer ‏(dziennikarz The Ring): Sędziowie widzieli to dobrze. Dobry występ i wygrana Canelo, ale wolałbym zobaczyć więcej kombinacji i fajerwerków.

Ryan Songalia (dziennikarz The Ring): Punktowałem 115-113 dla Canelo. Cotto miał dobre późniejsze rundy. Canelo wygrał dwunastą, ale mogło to pójść w obie strony. (...) 119-109? Wynocha z tym!

Dan Rafael (dziennikarz ESPN): Na mojej karcie wygrał Canelo 115-113. Zamawiajcie już rewanż.

W głosowaniu przeprowadzonym przez telewizję HBO wśród kibiców po walce aż 71% ankietowanych uznało, że bardziej na triumf zapracował Alvarez. Za Cotto opowiedziało się 29% głosujących.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...atpliwosci


Impreza się przedłużyła i na walkę już się nie obudziłem Wink, a widzę, że było warto? Z tego co piszecie to może nie warto?
Tylko jak to się ma do tego co zacytowałem wyżej?

Nie ma rady trzeba będzie samemu obejrzeć i ocenić.

PS. Wietnam biedny jeszcze przez tydzień pisać nie może...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 10:53 AM
Post: #325
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Jak chcesz wierzyć w boks, to nie oglądaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 11:22 AM
Post: #326
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Easy money #teamCanelo.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 11:27 AM
Post: #327
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Dobra chłopaki znikam do soboty #po#stronie#prawdy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 11:55 AM
Post: #328
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Rozbieżności pomiędzy ocenami na świecie, a komentarzami kibiców w Polsce są tym razem tak drastyczne, że trzeba chyba przyznać, iż padliśmy ofiarą (nie pierwszy raz zresztą) "efektu Pindery". Pindera to człowiek wielkiej wiedzy o boksie, ale brakuje mu podzielności uwagi, co sprawia że gdy opowiada o różnych historycznych faktach i niuansach, to jednocześnie przestaje dostrzegać to, co dzieje się w ringu. Dodatkowo podpuścił go tym razem Miszkiń, bokser o dużej elokwencji i ładnie mówiący po polsku, ale kompletnie "ślepy" jako obserwator. W efekcie "widzieliśmy, to co słyszeliśmy".

To nie znaczy, że wałka nie było. Był, ale nie tak ogromny, jak mogło się wydawać. Cotto wygrał walkę, ale raczej różnicą 2-3 punktów, a nie 10. Bardzo wiele rund było bliskich remisu, co nie zmienia faktu, że sędziowie tego pojedynku to przekupne kanalie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 12:31 PM przez saliman1.)
Post: #329
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Właśnie obejrzałem walkę z rosyjskim komentarzem i wypunktowałem 114-114. Punktacje to absurd, ale nie potrafię się za nic dopatrzeć zwycięstwa Cotto w rozmiarach 117-111 - 119-109. Dla mnie mega wyrównana walka, z 8 rund spokojnie do punktacji w obie strony. Nie wiem jak obraz walki przedstawił Janusz Pindera i jak to wpłynęło na punkt widzenia komentujących, ale najbliżej mi do opinii ekspertów zza oceanu, czyli bliski pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 12:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 12:51 PM przez kubala1122331.)
Post: #330
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Ech, jak ja uwielbiam zarzut, że padłem ofiarą komentatorów, kiedy oglądałem w pokoju pełnym ludzi przy zupełnie ściszonym telewizorze...

Powoływanie się na zagranicznych fachowcuf uważam akurat za słabe, bo PRZYPADKOWO NIKT nie widział wygranej Cotto, 80% ludzi widziało wygraną rudego *****, bo ten zadał o 60 ciosów więcej. Proszę Was Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości