Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
09-12-2014, 02:16 PM
Post: #1
Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Zauważyłem, że Czagajew nie jest zbytnio ceniony tutaj na forum, co by nie powiedzieć, że lekceważony, ale przecież posiada on pas WBA w wersji regular. Czy to jest jakiś pas bez znaczenia? A jeżeli tak nie jest do końca to dlaczego nikt mu go nie odbierze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 02:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 02:19 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #2
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Ten pas jest bez znaczenia bo Czagajew jest już cieniem samego siebie z przed paru lat i na dodatek wygrał go wa walce z emerytem. Gdyby WBA world miało prestiż to już dawno by się tworzyła kolejka do walki o ten tytuł, ale tak nie jest.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 02:20 PM
Post: #3
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Pas oczywiście bez znaczenia, a sam Czagajew był naprawdę dobrym zawodnikiem zaliczającym się do czołówki HW, ale kilka lat temu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 02:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 02:23 PM przez BMH.)
Post: #4
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
(09-12-2014 02:16 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Zauważyłem, że Czagajew nie jest zbytnio ceniony tutaj na forum, co by nie powiedzieć, że lekceważony, ale przecież posiada on pas WBA w wersji regular.

Wilku, musze zapytac... widziales ostatnia walke Ruslana? Jezeli ogladales, to co w tym dziwnego, ze dzis malo kto traktuje tego goscia powaznie? Przeciez obecny Ruslan, to(brzydko mowiac) cien wlasnego wraka. Ortiz, albo Jennings by go zdeklasowali jedna reka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 02:27 PM
Post: #5
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Dzięki Wam za wyjaśnienia. Walki Czagajewa nie widziałem jeszcze żadnej, choć staram się nadrabiać walki tych najbardziej znanych, ale zniechęciły mnie właśnie Wasze oponie na jego temat. Wink Właśnie takie typu, że nudne, "co o mało nie usnąłem". Wystarczy mi, że obejrzałem powtórkę Kliczko - Mormeck, która mnie kompletnie wynudziła, czy też ta ostatnia tym razem oglądana na żywo Fury - Chisora. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 02:44 PM
Post: #6
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Jest to wrak za którym stoi wschodnia mafia. Każdy w miarę sprawny fizycznie pięściarz wagi ciężkiej z TOP 30 zrobi z niego kanapkę z salcesonem. Czekam na jakąś kabaretową obronę tego pasa w wykonaniu Czagajewa. Kevin McBride, Hasim Rahmin, Antonio Tarver - coś w ten deseń.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 07:44 PM
Post: #7
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
(09-12-2014 02:44 PM)Sander napisał(a):  Czekam na jakąś kabaretową obronę tego pasa w wykonaniu Czagajewa. Kevin McBride, Hasim Rahmin, Antonio Tarver - coś w ten deseń.

11 lipca zawalczy z Francesco Pianeta. To faktycznie taki łatwy łup dla Czagajewa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 08:53 PM
Post: #8
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Wręcz przeciwnie,według mnie jeśli Czagajew będzie w takiej dyspozycji jak z Oquendo to przegra na punkty.Na Pianetę przez walkę z Kliczką patrzy się jak na buma,a on boksować potrafi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2015, 07:55 PM
Post: #9
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Wie ktoś o której rozpoczyna się walka Czagajew - Pianeta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2015, 10:22 PM
Post: #10
RE: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Lipa. Włączyłem akurat wtedy, kiedy sędzia trzymał już Pianetę w objęciach. Która to runda była?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości