Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rusłan Czagajew (Ruslan Chagaev)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zauważyłem, że Czagajew nie jest zbytnio ceniony tutaj na forum, co by nie powiedzieć, że lekceważony, ale przecież posiada on pas WBA w wersji regular. Czy to jest jakiś pas bez znaczenia? A jeżeli tak nie jest do końca to dlaczego nikt mu go nie odbierze?
Ten pas jest bez znaczenia bo Czagajew jest już cieniem samego siebie z przed paru lat i na dodatek wygrał go wa walce z emerytem. Gdyby WBA world miało prestiż to już dawno by się tworzyła kolejka do walki o ten tytuł, ale tak nie jest.
Pas oczywiście bez znaczenia, a sam Czagajew był naprawdę dobrym zawodnikiem zaliczającym się do czołówki HW, ale kilka lat temu...
(09-12-2014 02:16 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Zauważyłem, że Czagajew nie jest zbytnio ceniony tutaj na forum, co by nie powiedzieć, że lekceważony, ale przecież posiada on pas WBA w wersji regular.

Wilku, musze zapytac... widziales ostatnia walke Ruslana? Jezeli ogladales, to co w tym dziwnego, ze dzis malo kto traktuje tego goscia powaznie? Przeciez obecny Ruslan, to(brzydko mowiac) cien wlasnego wraka. Ortiz, albo Jennings by go zdeklasowali jedna reka.
Dzięki Wam za wyjaśnienia. Walki Czagajewa nie widziałem jeszcze żadnej, choć staram się nadrabiać walki tych najbardziej znanych, ale zniechęciły mnie właśnie Wasze oponie na jego temat. Wink Właśnie takie typu, że nudne, "co o mało nie usnąłem". Wystarczy mi, że obejrzałem powtórkę Kliczko - Mormeck, która mnie kompletnie wynudziła, czy też ta ostatnia tym razem oglądana na żywo Fury - Chisora. Wink
Jest to wrak za którym stoi wschodnia mafia. Każdy w miarę sprawny fizycznie pięściarz wagi ciężkiej z TOP 30 zrobi z niego kanapkę z salcesonem. Czekam na jakąś kabaretową obronę tego pasa w wykonaniu Czagajewa. Kevin McBride, Hasim Rahmin, Antonio Tarver - coś w ten deseń.
(09-12-2014 02:44 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Czekam na jakąś kabaretową obronę tego pasa w wykonaniu Czagajewa. Kevin McBride, Hasim Rahmin, Antonio Tarver - coś w ten deseń.

11 lipca zawalczy z Francesco Pianeta. To faktycznie taki łatwy łup dla Czagajewa?
Wręcz przeciwnie,według mnie jeśli Czagajew będzie w takiej dyspozycji jak z Oquendo to przegra na punkty.Na Pianetę przez walkę z Kliczką patrzy się jak na buma,a on boksować potrafi.
Wie ktoś o której rozpoczyna się walka Czagajew - Pianeta?
Lipa. Włączyłem akurat wtedy, kiedy sędzia trzymał już Pianetę w objęciach. Która to runda była?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie