Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
23-02-2015, 02:08 PM
Post: #51
RE: Tyson Fury
Warren - Jak Fury wygra najblizsza walke to oglosimy cos wielkiego. Jestesmy blisko finalizacji walki w lecie. Kliczko moze zawakuje pasy, ale jestem optymista.


Wszystko jasne, trzymamy kciuki za jedyna szanse detronizacji Kliczki Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 03:40 PM
Post: #52
RE: Tyson Fury
Mam nadzieję, że Fury teraz tego nie spierniczy i że wygra z Hammerem. Big Grin Już nie mogę się doczekać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 05:49 PM
Post: #53
RE: Tyson Fury
Ciekawe co ma na myśli Tongue Najgorzej jak nas zrobi w konia i ogłosi hitową na wyspach walkę Tysona z np. Price'm Big Grin
Mówiąc poważnie, ja sądzę, że to bardziej może chodzić o walkę Fury - Wilder niż Fury - Kliczko. Obie zapowiadałyby się znakomicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 06:55 PM
Post: #54
RE: Tyson Fury
Fury -Haye,coś takiego, comeback baby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 07:12 PM
Post: #55
RE: Tyson Fury
(23-02-2015 03:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Mam nadzieję, że Fury teraz tego nie spierniczy i że wygra z Hammerem. Big Grin Już nie mogę się doczekać!

O to możesz być Wilczku spokojny Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 08:25 PM
Post: #56
RE: Tyson Fury
Hammer zapowiada nokaut.
Fury wyjdzie do Haye chyba jak bedzie mial zagwarantowane kilka milionow niezaleznie od tego czy walka sie odbedzie czy nie Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:21 AM
Post: #57
RE: Tyson Fury
Rumun dostanie taki wpierdol, że odechce mu się boksować.
Bardziej mnie ciekawi walka młodego czarnucha z ruskiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 02:03 PM
Post: #58
RE: Tyson Fury
Fury przed walka z Hammerem udzielil kilku wywiadow. Rzucaja one wieksze swiatlo na tego boksera.
Tyson mocno podkresla swoja wiare w Boga, ale obawia sie ze zbyt duzo grzeszy i trafi do piekla. Demonstruje tez milosc do swojej rodziny podkreslajac, ze jest duzo wazniejsza od boksu.
Na temat obecnej HW ma dosc ciekawe spostrzezenie, bo malo kiedy wypowiada sie tak skromnie. W skrocie: w obecnej HW jestem jednym z czolowki co tylko pokazuje jakim bagnem jest teraz ta kategoria. Bowe czy Lewis by mnie zniszczyli w kilka chwil, nie mialbym szans z zadnym mistrzem HW z dawnych lat. Sam nie zamierzam tez siedziec dluzej w tym bagnie. Pobije Kliczke i Wildera, zunifikuje pasy, obronie je kilka razy i w 2018 skoncze kariere. Nie interesuje mnie bicie rekordow Joe Louisa czy kogokolwiek. Chce poswiecic czas swojej rodzinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 05:02 PM przez Crumb.)
Post: #59
RE: Tyson Fury
Coraz bardziej lubię Furego.
https://www.youtube.com/watch?v=8Y8cgsxyzSg - 3:25 śpiewa
https://www.youtube.com/watch?v=wYW13EAVlX4 - również śpiewa
Ogólnie na YT jest więcej filmików jak śpiewa niż boksuje! strasznie mi się podoba w jaki sposób spiewa i z jakim luzem to robi. Po walce, przed walką, w trakcie wywiadów! KozackoWink

https://www.youtube.com/watch?v=T0ufnDc_D2I
No albo tutaj - patrzcie. Każdy beke kręci, każdy śmieje a on miał w dupie i dalej śpiewał. Ja bym się zestresował i siadł sobie i zamilkł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 02:02 PM
Post: #60
RE: Tyson Fury
Fury uwaza ze w walce z Kliczko kluczowa bedzie walka w odwrotnej pozycji. Stad te jego eksperymenty w ostatnich walkach. Zwraca uwage na walki Wladka z Sandersem i Thompsonem, leworecznych bokserow ktorzy dali trudne walki Kliczce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości