Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
21-01-2015, 12:58 PM
Post: #31
RE: Tyson Fury
Tydzien temu Wilder byl najwieksza zagadka w swiecie boksu a juz dzis oboz Fury'ego w osobie Franka Warrena potwierdza ze sa rozmowy (oczywiscie wstepne) na temat walki Fury-Wilder.
Warren przebakuje juz o Millenium Stadium w Cardiff albo Wembley i widzi w tej walce (ja z reszta tez) hicior z ktorym mierzyc sie moga tylko walki gigantow ppv jak Pac-Floyd.

Fury jest oczywiscie kandydatem do walki z Kliczko ale negocjacje jak wiemy ida fatalnie i w perspektywie problematycznych rozmow (a Fury sporo stracil czasu na Chisorach i Haye'ach) lepiej bedzie dogadac sie w walce o pas WBC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 01:54 PM
Post: #32
RE: Tyson Fury
Kliczko dziś pieprzy, że musi ukarać Briggsa za to co robił.. Żenada.
Wilder - Fury - to jest to !

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 02:09 PM
Post: #33
Bug RE: Tyson Fury
(21-01-2015 01:54 PM)Sander napisał(a):  Kliczko dziś pieprzy, że musi ukarać Briggsa za to co robił..
Najboleśniejszą karą dla Briggsa byłoby po prostu olanie go. Miejmy nadzieję, że gadanie Władka to tylko utrzymanie wariantu awaryjnego.

Fury-Wilder? Prędzej uwierzę w to, że Floyd znalazł swojej jaja. Dopiero co zdobyli upragniony pas i już rzucają się na zawodnika, który pretenduje do miana pierwszego po bogu (Władku)? Jeżeli są tak bardzo pewni swego, to tylko się cieszyć, ale to jest zbyt piękne, aby było prawdziwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 03:31 PM
Post: #34
RE: Tyson Fury
Z tego wynika w sumie, że ta walka wg Warrena miałaby się odbyć w Anglii, skoro mówi o Wembley czy Millenium stadium. Tylko nie wydaje mi się, żeby Wilder od razu po zdobyciu pasa chciał walczyć poza USA. Tak samo jego promotorzy, pas ledwo wrócił do Stanów, więc pierwsza jego obrona raczej nie będzie poza USA. No chyba, że jakąś mega kasą by go skusili.

Samo zestawienie to zdecydowanie najlepsza walka jaką można zaproponować w obecnej wadze ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 06:27 PM przez Krzych.)
Post: #35
RE: Tyson Fury
To prawda, to jest najlepsza z możliwych walk w HW. No i bardzo mało prawdopodobna. Choć może się odbyć. Skoro Jennings mógł wybrać wpierdziel od Kliczki zamiast walki o pas WBC, w której miałby spore szanse, za podobne pieniądze, a potem być częścią historycznej unifikacji w HW za o wiele większe pieniądze niż teraz dostanie od Kliczki, to może i Wilder wybierze najtrudniejsze z możliwych wyzwań, mimo że może sobie teraz kisić pas ile mu się podoba. Oficjalnego pretendenta pewnie nie dostanie, a jak już to ArreolęBig Grin, więc na prawdę jego wyjazd do UK na walkę z Furym to byłoby coś mega odważnego. Ciekawe czy ta walka zrobiłaby tam takie zainteresowanie jak Haye-Fury. Jak Wilderowi zaśpiewają 5 milionów funtów to może być różnie...Smile

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 08:51 PM
Post: #36
RE: Tyson Fury
Procz Bryanta w czubie WBC jest Povietkin, Perez i wlasnie Fury. Mozna by z tego nawet obowiazkowa obrone zrobic. Mysle ze WBC sie zgodzi.
Anglia nie wydaje mi sie taka nieprawdopdobna: pokazac Wilderowi oprawe z Froch-Groves II, pare liczb, czek i dodac ze Wilder to kozak i chetnie pokaze Anglikom jak boksuje mistrz swiata i gotowe.

Dla mnie ta walka jest bardziej prawdopodobna niz Fury-Kliczko o wynalazkach typu Wilder-Povietkin nie wspominajac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 03:30 PM
Post: #37
RE: Tyson Fury
Fury - Wilder to byłoby coś niesamowitego. Pieprzyć Money - Pakman, jakby do tego doszło Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 03:53 PM
Post: #38
RE: Tyson Fury
zgadza się @kubala, , może nie pieprzyć Floyd vs Pacman Smile , ale starćie Wilder vs Fury, to jedno z tych starć na Topie do zorganizowania na ten czas w Heavyweight, Zaczynam coraz bardziej lubić Wildera, facet już zapowiada że chce się bić z śćisłą czołówką wagi ciężkiej,Zobaczymy czy Fury gdy już obozy zabiorą śie ściśle za negocjacje nie zacznie się zastanawiać czy dobrze robi, Smile , narazie to mówi let's do it,,, Baby Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 03:58 PM
Post: #39
RE: Tyson Fury
Fury mowi "wyrwe ci serce i cie nim nakarmie! to bedzie walka psów!" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 04:15 PM
Post: #40
RE: Tyson Fury
Jak czytam wypowiedzi Furego to mam wrazenie, ze nie wierzy w swoją wygrana z Wilderem. Wypowiedzi typu "chyba jestem wolniejszy od Wildera wiec wygra ten komu bedzie bardziej zalezalo" lub "wszystko sprowadzi sie do woli zwyciestwa" nie przekonują mnie. Fury bardziej obawia sie Wildera niz Kliczki. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości