Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Europejskie
06-12-2014, 01:09 AM
Post: #1
Igrzyska Europejskie
Nie wiem, czy każdy z was wie, może nie. W maju-czerwcu planowane są pierwsze w historii Igrzyska Europejskie. Oczywiście, Igrzyska to igrzyska, one opierają się na kilkudziesięciu dyscyplinach sportowych, nie tylko na boksie. Jaki mam z tym problem? Otóż Mistrzostwa Europy w Boksie (w 2015 wypada 90. rocznica) są organizowane od 1925 r. A wiec moje pytanie brzmi: Jak to oceniać? Jak będzie z kolejnością? W debiucie Igrzyska Europejskie będą miały większą wymowę niż Mistrzostwa Europy rozgrywane od 20. wieku?

Moim zdaniem głupota. Co myślicie o tym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:27 AM
Post: #2
RE: Igrzyska Europejskie
Pierwsze słyszę... Dla mnie sam pomysł zupełnie nietrafiony. Choćby lekkoatletyka. Przecież kalendarz i tak jest tam tak zapchany, że nie ma gdzie zapałki włożyć. IO, MŚ halowe i na stadionie, ME halowe i na stadionie. Teraz jeszcze te IE... Niedługo mistrzami świata będą zupełnie przypadkowi zawodnicy...
Co do rangi to pewnie będzie miało to od razu większe znaczenie niż ME. Parodia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:03 PM
Post: #3
RE: Igrzyska Europejskie
Skoro jest juz impreza o czempionat na kontynencie to po co tworzyc cos co sie pokrywa z czym innym w 100%?

Jezeli za IE rzuca jakas mega kase dla zawodnikow + zwiazki, wladze, zawodnicy itd wypracuja jakies porozumienie to IE moze zastapic ME. Rownorzedne istnienie obu tych imprez to porazka. To tak jakby w pilce seniorskiej zrobic Turniej Europejski rywalizujacy z Euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:09 PM
Post: #4
RE: Igrzyska Europejskie
Dla mnie to Uniwersjada vol. 2.0.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 11:26 AM
Post: #5
RE: Igrzyska Europejskie
AIBA znalazło miejsce w kalendarzu i potwierdziły, że zawody odbędą się w Maju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości