Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
08-11-2015, 02:23 PM
Post: #41
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Durudola chyba trochę za późno zaczął uprawiać boks. Późno też przeszedł na zawodowstwo i w wieku 35 lat pewne braki techniczne (widoczne np. w walce z Mchunu) są nie do naprawienia. Jednak ze swoją siłą ciosu i szybkością może jeszcze sporo zwojować, pod warunkiem że nie będzie dyskryminowany w rankingach federacyjnych i przy przydzielaniu różnych title shotów. Afrykanie generalnie mają ciężko w zawodowym boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 09:48 PM
Post: #42
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Ciekawe czy za jakiś czas zobaczymy rewanż Kudriaszowa z Durodolą? Walka by się mogła nieźle sprzedać a Rosjanin mógłby odkupić swoje "winy" przed rosyjską publicznością.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 01:07 PM
Post: #43
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Riabiński wypowiedział się na temat rewanżu z Durodolą i walki z Głowackim.

"- Walką z Głowackim nie jesteśmy już zainteresowani. Kudriaszow musi teraz stoczyć kilka pojedynków na odbudowę i fundamentalnie zmienić system treningu. Jestem pewien, że nie będzie problemów, bo Dmitrij to bardzo utalentowany zawodnik. Jeżeli chodzi o rewanż z Durodolą, jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić. Kiedyś wrócimy do tego tematu. - Wszyscy, którzy mówią, że potrafi tylko mocno uderzyć i nie jest wyszkolony, są w błędzie. On potrafi boksować w różny sposób. Przy okazji tej walki było jeszcze coś innego - brakowało koncentracji, widziałem to tuż przed pojedynkiem w jego oczach. Nie wiem, co się stało. Dmitrij w każdym razie wyciągnie wnioski z porażki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 05:12 PM
Post: #44
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Mam nadzieję, że tak będzie bo zdaje się być fajnym gościem. Dla mnie ta walka to nauczka aby nie robić z kogoś mistrza, póki nie zweryfikuje go ktoś poważny lub przynajmniej solidny. Piję tu do mojego ulubieńca Anthony'ego Joshy. Taki kubeł zimnej wody jest dobry także dla kibiców dla ich oglądu.

Jeszcze jedna taka nauka. Jest tu na forum taki temat z muzyką motywującą. Moim zdaniem, jak chcesz być zmotywowany czy na nowo nabrać nadziei to włącz sobie walkę Durodoli z Kudriaszowem a spełni ona swoją rolę. Pokazuje ten pojedynek, że wystarczy się nie przestraszyć a nasz cel może być blisko na wyciągnięcie ręki. Bądź rękawicy, jak w tym przypadku. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 04:19 PM
Post: #45
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Durudoli zarzucono stosowanie dopingu. Dla mnie to oskarżenie nie brzmi zbyt wiarygodnie. Chyba chodzi raczej o naprawienie "niepokalanego" bilansu Kudriaszowa w celu zwiększenia jego szans na title shota. Przy okazji, żeby zwiększyć wiarygodność zarzutów, Nigeryjczykowi dorzucono do towarzystwa Wacha w charakterze recydywisty. Uważam, że to wszystko jest dęte. Wach, jeśli coś brał, to raczej środki nasenne, a w walce Durudola - Kudriaszow, to nie tyle Nigeryjczyk był zaskakująco dobry, co Rosjanin zaskakująco słaby.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 05:42 PM
Post: #46
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Tez uwazam ze moze to byc proba ratowania Rosjanina. Z drugiej strony po skandalu z RUSADA w lekkiej atletyce testy Durodoli robil ktos inny. Czekam na badanie probki B i podanie nazwy specyfiku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 10:03 PM
Post: #47
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Ktoś inny? Wiadomo kto? Ktoś z Rosji czy ktoś z zagranicy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 01:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015 01:22 PM przez Metzger.)
Post: #48
Bug RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
(11-12-2015 04:19 PM)Hugo napisał(a):  żeby zwiększyć wiarygodność zarzutów, Nigeryjczykowi dorzucono do towarzystwa Wacha w charakterze recydywisty.
Dokładnie. Gdyby na dopingu "wpadł" sam Durodola, to wyglądałoby to trochę podejrzanie. Gdyby "wpadli" Durodola z Afolabim, to nawet Rosjanie mogliby dopatrzyć się grubych nici. A jako że Durodoli towarzyszy recydywista Wach, to wszystko wydaje się być naturalne.

I teraz pytanie kluczowe - czy Durodola i Wach jakkolwiek komentowali sprawę? Wypowiadali się publicznie na temat zarzutów, czy może z jakichś przyczyn siedzą cicho?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 02:16 PM
Post: #49
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Ja się tylko spotkałem z ogólnikami w stylu "obóz boksera zapewnia, że ten nie brał żadnego zabronionego środka" itd.
Podoba mi się, że mimo wszystko chcą rewanżu bo co jak co, ale Kudriaszow przegrał bo zastosował głupią taktykę, a nie dlatego, że Durodola coś zjadł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2016, 02:43 PM
Post: #50
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Rosjanin wraca 21 maja na gali Powietkin vs Wilder. Rywal jeszcze nie znany ale już widać, że sama gala będzie maksymalnie fajna. Super, że to przetarg wygrali Rosjanie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości