Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemnicze walki bokserskie
24-11-2014, 02:15 PM
Post: #1
Tajemnicze walki bokserskie
Uensal Arik, gdy przystępował 15 czerwca 2013 r.do walki ze Slavisą Simeunovicem mógł się pochwalić świetnym rekordem. 18 zwycięstw, wszystkie przed czasem, tylko jedna porażka w pierwszej zawodowej walce i pas IBF International wagi superśredniej. Co można było powiedzieć o jego rywalu z Bośni i Hercegowiny? Typowy bum. Wygrał 4 razy z jeszcze gorszymi rywalami niż on sam, przegrał 6 razy (5 przed czasem) w tym min. z Przemysławem Opalachem. Co jest takiego ciekawego w tym pojedynku? Otóż Simeunovic nie tylko nie dał się znokautować, ale wypunktował tureckiego prospekta jednogłośnie na dystansie 8 rund! Czy był to początek nowych bokserskich narodzin Bośniaka? Nie. Poprawił sobie rekord odprawiając kilku słabiaków, ale ze wszystkimi poważnymi rywalami (Feigenbutz, Magomedov, Roamer Angulo) nie dotrwał dłużej niż do 2 rundy...Nie mam pojęcia jakim cudem ta walka skończyła się takim rezultatem. Arik musiał chyba mieć kontuzję obu rąk i nóg, żeby przegrać z takim bokserem i to na punkty! Niestety. W internecie nie ma żadnego materiału z walki. Ale to nie jest jeszcze takie dziwne. Ja nie znalazłem żadnych informacji o tej walce poza suchymi rezultatami wziętymi pewnie z boxreca. Żadnych relacji, opisów, nic. Uensal Arik to bokser promowany przez Ahmeta Oenera, więc jakieś zainteresowanie powinno towarzyszyć jego walkom. Znacie inne przykłady takich podejrzanych pojedynków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 05:48 PM
Post: #2
RE: Tajemnicze walki bokserskie
Czasem zdarza się, że pięściarze walczą z mniej (paluszek Haye'a) lub bardziej (jednoręki Chambers) poważnymi kontuzjami, ale się tym nie chwalą. Może w przypadku, który opisujesz mieliśmy do czynienia z jakimś urazem Arika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 06:04 PM
Post: #3
RE: Tajemnicze walki bokserskie
Być może. Mnie po prostu zastanawia to, że nigdzie nie ma żadnych informacji o tej walce. Wydaje mi się, że chociaż niemieckie media powinny poinformować o takiej sensacji. Nie chcę, żeby to zabrzmiało jak jakaś teoria spiskowa, ale niektórzy bokserzy walczący w Niemczech np. Baker Bakarat, Jonathan Pasi czy Mounir Toumi wciąż mają w rekordach walki, które odbyły się tylko na papierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości