Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko - Bryant Jennings
27-04-2015, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 01:11 PM przez Sander.)
Post: #231
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
(27-04-2015 09:23 AM)Martin napisał(a):  
(26-04-2015 09:55 PM)Sander napisał(a):  Martin, ale co konkretnie Pulew zrobił, że ma te jaja? Wink

JSander no litości...
Pulew wyszedł z nastawieniem pokonania Władimira Kliczko - mistrza świata. Zaryzykował, postawił wszystko na jedną kartę, nie udało się.

Nadal nie dostałem odpowiedzi Sad

Co konkretnie zrobił Pulew? Czym się objawiło to postawienie na wygraną? Tym, że nie uciekał, nie chodził na nogach i zbierał po gębie? Ja nie widziałem szaleńczych ataków Bułgara, nie widziałem prawego krzyżowego, kiedy stał naprzeciw Kliczki na środku ringu, a było takich sytuacji wiele, gdzie prosiło się o silny strzał, nie wiem o co tu chodzi, on tam robił za worek, nawet ten lewy sierp z doskoku, który zakończył walkę, to był dość sygnalizowany, ale Pulew miał takie dziury w obronie, że wszystko wchodziło. Nie rozumiem gdzie tu ryzyko Pulewa? Trochę lewych prostych, zapasów w klinczach i dechy za dechami. Gdyby on ganiał tego Kliczkę, szukał tych silnych uderzeń z prawej ręki, ale tego nie było przecież..

I nie pytaj tylko Martin co takiego zrobił Jennings, bo ja nie rozmawiam o Jenningsie, a szukam odpowiedzi na to, co takiego zrobił Pulew, że jest tak chwalony za swoją postawę, chętnie się doszkolę w elemencie czytania boksu, wszak człowiek uczy się całe życie, jestem po prostu ciekawy, to żaden atak w Twoją stronę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 01:19 PM
Post: #232
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Floyd to świetny zawodnik, który do perfekcji opanował swój styl i nim zwycięża, podobnie jak Kliczko.
Czy Floyd unika walki? Dopóki wygrywa to niejako sam się broni, pokonał tym "unikaniem" walki wielu bardzo dobrych pięściarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 01:23 PM
Post: #233
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
@Martin
Rozumiem.
Zwycięstwo rozgrzesza każdą postawę.


[Martin
Nie dyskutuj z osobami ,które mają zero w reputacji. Szkoda czasu]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 01:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 01:34 PM przez Martin.)
Post: #234
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
@Sander
Wykazuję tylko różnicę w podejściu do walki Pulewa i Jenningsa. O tym, że jeden i drugi ma niewielkie szanse na zwycięstwo to wszyscy wiedzieliśmy jeszcze przed pierwszym gongiem. Pulew podjął walkę, próbował Kliczke atakować (już nieistotne z jakim skutkiem), starał się narzucić swój styl, a Jennings walki unikał chowając się za podwójną gardę - ot cała tajemnica.

(27-04-2015 01:23 PM)RSC-2 napisał(a):  @Martin
Rozumiem.
Zwycięstwo rozgrzesza każdą postawę.

Dokładnie tak. Co z tego, że nie pochwalam stylu Mayweathera skoro nim zwycięża? Jak przegra tym stylem to go skrytykuję.


(27-04-2015 01:23 PM)RSC-2 napisał(a):  [Martin
Nie dyskutuj z osobami ,które mają zero w reputacji. Szkoda czasu]

Hehe Ty to potrafisz jednym zdaniem człowieka rozłożyć na łopatki Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 01:35 PM
Post: #235
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Czyli który z nich walczył "głupio" Jennings czy Pulew.

Przepraszam ,że się wtrącam.

Ale bardzo mnie to ciekawi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 02:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 02:41 PM przez kubala1122331.)
Post: #236
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Mormeck też nie uciekał przed Kliczkiem Big Grin Skubany, super walką dał, cojones nie z tej ziemi Big Grin

A tak na poważnie, to wiadomo, że każdy ma swoje zdanie, nic mi do tego Wink Ale nieraz bywa to dla mnie tak absurdalne, że nie jestem w stanie tego zrozumieć Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 02:52 PM
Post: #237
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Ja czasem też,więc zostawmy ten temat Wink i czekajmy na Fury'ego,już trzeciego z rzędu klasowego rywala Władka(nie pamiętam kiedy ostatnio była taka seria)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 04:44 PM
Post: #238
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Znalazłem te statystyki na potwierdzenie, bo @Martin pewnie myśli, że go oszukuję Wink

http://scr.hu/6zn5/0faug
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 08:31 PM
Post: #239
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
jest prawda półprawda i statystyki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 06:47 PM
Post: #240
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
1,63 mln oglądalności. Najlepszy wynik na telewizji kablowej od 2012 roku.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości