Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko - Bryant Jennings
26-04-2015, 10:33 PM
Post: #221
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Panowie (szczegolnie Krychu), ja wiem ze temat do dyskusji, ale przeklenstw uzywajmy z umiarem Smile


Podpinam sie pod zdanie o bitwie na poduszki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 10:55 PM przez Wietnam.)
Post: #222
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings



ostra wymiana zdań na lini Briggs -Wilder, Smile po ważneniu Klicz-Jenn,.
Briggs dopiera się do pieniędzy tym teatrem, i coś czuję że Wilder może mieć z nim pierwszą obronę Wink

w dodatku jeszcze Lennox to sobie nagrywa Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 11:00 PM
Post: #223
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Sam Briggs ma z tego wszystkiego niezłą brechawę. Big Grin Ale ambitny gość jest i wytrwały. Do Władzia nie może się dopchać to próbuje do następnego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 09:23 AM
Post: #224
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
(26-04-2015 09:55 PM)Sander napisał(a):  Martin, ale co konkretnie Pulew zrobił, że ma te jaja? Wink

JSander no litości...
Pulew wyszedł z nastawieniem pokonania Władimira Kliczko - mistrza świata. Zaryzykował, postawił wszystko na jedną kartę, nie udało się. I za to szacunek. A teraz odpowiedz sobie sam szczerze czy oglądając walkę z Kliczki z Jenningsem odniosłeś wrażenie, że Bryant dąży za wszelką cenę do wygranej? Ja absolutnie nie. Swoją defensywną postawą w ringu udowodnił, że ma szczelną gardę i tyle. Problem polega na tym, że to zdecydowanie za mało by móc myśleć o zwycięstwie i nie wierzę, że Jennings nie zdawał sobie z tego sprawy.

@Kubala
Ty mnie chcesz przekonać tymi statystykami ciosów czy raczej siebie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 11:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 11:21 AM przez kubala1122331.)
Post: #225
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Martin
No dobra - gość, który zadaje w walce 10 ciosów i w 5 rund 4 razy wylądował na dechach, pokazał więcej niż gość co wyprowadził prawie 300 ciosów, przetrwał cały dystans i urwał 4 rundy (wg sędziów). No kurwa (przepraszam Gogolius).. Uczę się na nowo boksu.
I jeszcze mam siebie przekonywać statystykami? Trochę chamska uwaga Smile

Jeśli tak, nie ma o czym pisać. Naprawdę.

Tak jak Lech, co się skompromitował wygrywając 5-1. Bo powinien 30:0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 12:09 PM
Post: #226
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Dajmy już lepiej spokój, zaraz gdzieś przeczytam, że Jennings dał trudną walkę Kliczce bo zadał niezliczone ilości ciosówUndecided. Oglądaliśmy chyba inną walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 12:15 PM
Post: #227
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
@Martin
Krytykujesz Jenningsa , że nie podjął ryzyka i nie pokazał woli zwycięstwa tak jak Pulew.
Zgadzam się z Tobą.

Ale gdy ja krytykuję Floyda że walczy asekuracyjnie, nudnie , i na wstecznym w ciągłej obronie, to jestem atakowany ,że głupotą jest dostawać po mordzie skoro można uniknąć dostawania w łeb.
Nie wiem czy Ty także przyłączałeś się do tych atakujących , ale jeżeli będzie potrzeba to sprawdzę to.

Czy nie uważasz ,że jest to hipokryzja ,że raz tak, a raz siak?


Zgadzam się z Tobą ,że Jennings był nudny , ale Kliczko jeszcze nudniejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 12:50 PM
Post: #228
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
(27-04-2015 12:15 PM)RSC-2 napisał(a):  Ale gdy ja krytykuję Floyda że walczy asekuracyjnie, nudnie , i na wstecznym w ciągłej obronie, to jestem atakowany ,że głupotą jest dostawać po mordzie skoro można uniknąć dostawania w łeb.

Floyd Mayweather ma tu spore grono wielbicieli, więc musisz "uważać" Wink.
Nie sądzę byś był atakowany za to, iż twierdzisz, że tak właśnie walczy. Raczej chodzi o inne wypowiedzi.

(27-04-2015 12:15 PM)RSC-2 napisał(a):  Czy nie uważasz ,że jest to hipokryzja ,że raz tak, a raz siak?

Oczywiście, że tak, ale chyba nie odnosisz tego do mnie?

(27-04-2015 12:15 PM)RSC-2 napisał(a):  Zgadzam się z Tobą ,że Jennings był nudny , ale Kliczko jeszcze nudniejszy.

Nie chodzi o to kto był nudny, a kto nudniejszy. Chodzi o postawę w ringu, którą Jennings zauroczył niektórych z tego forum. Mnie zupełnie, gdyż właśnie taka postawa doprowadziła do jego gładkiej przegranej na punkty.
Kolega mi tu wyskakuje ze statystykami ciosów Undecided, to w takim razie, które rundy zapisałeś Bryantowi Kubala, bo jakieś chyba zapisałeś skoro zadał tyle ciosów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 12:53 PM
Post: #229
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Martin
Ok, ale nie zaprzeczaj statystykom Smile Nie moja wina, że wyprowadził tyle ciosów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 01:07 PM
Post: #230
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
@ Martin
Miałem wrażenie ,że na tym forum wszyscy są wielbicielami mejłetera.
Okazuje się że to tylko wrażenie.

Mam rozumieć ,że zgadzasz się ze mną ,że Floyd to asekurant unikający walki i że takiej postawy w ringu nie pochwalasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: