Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko - Bryant Jennings
26-04-2015, 08:15 PM
Post: #211
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Panowie chodzi mi tylko o to, że Jennings nie zrobił nic, absolutnie nic by wygrać. Co z tego, ze pokazał się świetnie w defensywie? Co mu to dało? No tyle, że nie leżał na deskach. Chciał zostać mistrzem świata? Po jego postawie w ringu odnoszę wrażenie, że nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 08:24 PM
Post: #212
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Tak jak pisze Martin, tu chodzi o postawę.

Inaczej odbiera się pretendenta, który wychodzi WALCZYĆ i próbuje walczyć wg planu (inna rzecz, że możliwości mu na to nie pozwalają), a inaczej odbiera się pretendenta, który chowa się za gardą, nie oferuje nic w ofensywie i kończy się na tym, że ładnie przegrywa po 12 rundach.
Jeszcze jakby Bryant po tych blokach wyprowadzał jakieś kontry, jakby próbował zmiennego tempa, cokolwiek by z tej defensywy wychodziło to spoko. Ale to było tylko blok-blok-blok-dwa pacnięcia po nerkach - rozdzielenie zawodników - blok -blok -blok.

Z drugiej strony tutaj Pulew zaczyna być deprecjonowany, a on przecież pokazywał agresję nawet w tak banalnych sprawach jak klincze i ciosy w ucho/tył głowy. Widać było, że wyszedł do ringu zrobić krzywdę Wladimirowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 08:42 PM
Post: #213
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Czyli zostanie wpierdolonym jak zwykły bum jest lepsze niż danie trudnej walki dominatorowi swojej kategorii( jeszcze po 6 latach z boksem, taki Kliczko czy Pulew mieli dłuższą karierę amatorską). Kurwa to jest forum bokserskie czy pierdolony onet ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 08:51 PM
Post: #214
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Krychu
Nie spinaj pośladków,lepiej ładnie przegrać nie starając się,oddając walke czy przegrać brzydko,chcąc,próbować,szarpać by coś zmienić.Kurwa to jest boks czy pierdolona walka na poduszki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 08:59 PM
Post: #215
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
To właśnie Pulew ładnie przegrał, a By-By dawał sobie szansę na jakikolwiek sukces.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 09:00 PM
Post: #216
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
(26-04-2015 08:59 PM)KrychuTMT napisał(a):  By-By dawał sobie szansę na jakikolwiek sukces.
Niby w jaki sposób?Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 09:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 09:11 PM przez KrychuTMT.)
Post: #217
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Boksując rozważnie, nie przyjmując wszystkich ciosów zawsze masz szanse na odwrócenie losów walki, tj lucky punch.
Kontrolowana agresja jest wskazana, trochę jej By-By zabrakło. Jednak to co odstawił Pulew to była żenada, zawalczył jak zwykły bum.
Chuj, że padł 4 razy na deski.. 2 cepy ważniejsze xDDD Ja pierdole.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 09:19 PM
Post: #218
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
@Krychu
Masz prawo do takiego poglądu. Ja jednak zostanę przy swoim. Pulew pokazał, że ma jaja, Jennings odwrotnie. Uważam Amerykanina za inteligentnego gościa, który musiał sobie zdawać sprawę, że to droga donikąd tzn. do porażki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 09:55 PM
Post: #219
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Martin, ale co konkretnie Pulew zrobił, że ma te jaja? Wink

Ja chyba oglądałem inną walkę Bułgara, przecież on tam zebrał mega łomot, nie miał żadnej obrony i niczym mocnym Władka nie trafił, nic nie pokazał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 10:12 PM
Post: #220
RE: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Ja też nic nie rozumiem Big Grin Głupie statystyki ciosów mocnych niech świadczą o tym, jak wczoraj zaprezentował się Jennings... Nie wiem co miał zrobić, aby był git? Polecieć jak Pulev bez gardy i dostać szybki nokaut?

Wyprowadzone: 285 Jennings, 162 Kliczko
Trafione: 94-52 Jennings

Serio, nic nie zrobił, aby wygrać? Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: