Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy matchups
03-08-2013, 02:54 PM
Post: #201
RE: Fanstasy matchups
Roy Jones vs Darek Michalczewski 10-0 RJJ w prime był nie do pokonania
George Foreman vs Wladimir Klitschko 9-1 Siła Foremana zrobiła by porządek ze szczęką WładkaTongue
Ike Ibeabucji vs Lennox Lewis 5-5 Podobne umiejętności więc remis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 06:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2013 10:16 PM przez BMH.)
Post: #202
RE: Fanstasy matchups
Roy Jones vs Darek Michalczewski 9-1
Prime Jones w mojej ocenie prawie zawsze by wypunktowal prime Draka.
George Foreman vs Wladimir Klitschko 9-1
Wowa ktory wyraznym respektem potraktowal Haye, ktos kto nigy nie radzil sobie z presj, a juz calkiem sie wszystko sypalo, kiedy zostal mocno trafiony... ktos taki mialby gorowac nad mlodym Foremanem? Szczerze, to trudno mi sobie to wyobrazic, tu wystarczylby jeden celny cios w szczeke Ukrainca i bylaby panika. Vitkowi dawalbym zdecydowanie wieksze szanse.
Ike Ibeabuchi vs Lennox Lewis 8-2
Ike, choc nigdy nie byl sprawdzony na najwyzszym poziomie, to z mojego punktu widzenia jest najgorszym z mozliwych rywali dla prime LL.
Lewis niejednokrotnie udowdnil, ze jest wielki, ze potrafi nokautowac i po profesorsku punktowac, w ringu najprawdopodobniej umial wszystko to samo co Ibeabuchi, jednak wydaje mi sie, ze jego szczeka bylaby w tej walce najwiekszym problemem. Owszem, szczeka Lennoxa nie byla szklana, ale nie byla tez tytanowa.

Bob Foster vs Roy Jones 2-8
Bob Foster vs Andre Ward 6-4

Foster byl olbrzymi, ale on nie umial zrobic uzytku z warunkow fizycznych jak Hearns, czy LL. Jak pamietam walki Fostera, to bardziej mu bylo do Williamsa, a sadze, ze ktos z takim talentem jak Jones, czy umiejetnosciami defensywnymi jak Ward, moga z powodzeniem rywalizowac z Bobem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 08:49 PM
Post: #203
RE: Fanstasy matchups
Floyd Mayweather Jr vs Aaron Pryor ?

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 11:03 AM
Post: #204
RE: Fanstasy matchups
Chętnie obejrzałbym pojedynek Winky'ego Wrighta z Sergio Martinezem oraz Chrisa Byrda z Davidem Haye'm.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 07:26 PM
Post: #205
RE: Fanstasy matchups
Witalij Kliczko vs Muhammad Ali
Jak to widzicie?

Szanse oceniam 80/20 dla Kliczki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 07:29 PM
Post: #206
RE: Fanstasy matchups
Nie podejmę się tego wytypować. Boks był wówczas inny. To tak jak porównywać Pelego z Cristiano Ronaldo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 08:01 PM
Post: #207
RE: Fanstasy matchups
Kiedys powiedzialbym Ali, a dzis, po tym co widzialem wczoraj to nie wiem. Wszystko zalezy od tego za kim bylby sedzia. Akurat Ali, jest jednym z bokserow ktorego sedziowie faworyzowali i pozwalali mu duzo, bardzo duzo. Dzis takim kims jest Kliczko dla ktorego wymyslane sa chyba nowe przepisy. Trudna do wyobraznia walka, ale patrzac obiektywnie Ali z przed kilku dekad i Wowa dzis... faworyzowalbym Wowe, ktory rowniez slynie z klinczy, rowniez umie sie wieszac, a dodatkowo jest wiekszy, ciezszy i silniejszy. Ali ma jeden atut, ktorego brakuje Kliczce... psychike, wytrzymalosc i serce. Wowa jak dobrze przyjmie, to jest momentalnie panika. Przy uczciwym sedziowaniu to w mojej opini Ali moglby wygrac tylko czasowka, na punkty-majac na uwadze style juz raczej nie. Sadze tez, ze walka Ali-W.Kliczko, to bylaby paskudna dla oka gdzie byloby wiecej zapasow niz klasycznego boksu. Z drugiej strony, gdyby Ali polegal na pracy nog, nie wchodzil w Wowe, to trudno mi sobie wyobrazic jakby to wygladalo... znikajacy punkt vs atakujacy Wowa? Naprawde Redd, to jest bardzo ciezkie typownie, a samej walki za ch*ja nie umiem sobie wyobrazic.

Co innego gdyby Ali byl bokserem naszych czasow, mial lepsze wspomagacze, mozliwosc lepszych treningow etc... no ktos z atutami dawnego Alego, trenujacyu dzis... uwazalbym, ze ktos taki bylby faworytem z Kliczko.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 08:03 PM
Post: #208
Bug RE: Fanstasy matchups
Jak dla mnie prime Witalij jest faworytem z każdym bokserem w historii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 08:15 PM
Post: #209
RE: Fanstasy matchups
Jaki to jest prime Vitali?Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 09:41 PM
Post: #210
RE: Fanstasy matchups
(06-10-2013 08:01 PM)BMH napisał(a):  Kiedys powiedzialbym Ali, a dzis, po tym co widzialem wczoraj to nie wiem. Wszystko zalezy od tego za kim bylby sedzia. Akurat Ali, jest jednym z bokserow ktorego sedziowie faworyzowali i pozwalali mu duzo, bardzo duzo. Dzis takim kims jest Kliczko dla ktorego wymyslane sa chyba nowe przepisy. Trudna do wyobraznia walka, ale patrzac obiektywnie Ali z przed kilku dekad i Wowa dzis... faworyzowalbym Wowe, ktory rowniez slynie z klinczy, rowniez umie sie wieszac, a dodatkowo jest wiekszy, ciezszy i silniejszy. Ali ma jeden atut, ktorego brakuje Kliczce... psychike, wytrzymalosc i serce. Wowa jak dobrze przyjmie, to jest momentalnie panika. Przy uczciwym sedziowaniu to w mojej opini Ali moglby wygrac tylko czasowka, na punkty-majac na uwadze style juz raczej nie. Sadze tez, ze walka Ali-W.Kliczko, to bylaby paskudna dla oka gdzie byloby wiecej zapasow niz klasycznego boksu. Z drugiej strony, gdyby Ali polegal na pracy nog, nie wchodzil w Wowe, to trudno mi sobie wyobrazic jakby to wygladalo... znikajacy punkt vs atakujacy Wowa? Naprawde Redd, to jest bardzo ciezkie typownie, a samej walki za ch*ja nie umiem sobie wyobrazic.

Co innego gdyby Ali byl bokserem naszych czasow, mial lepsze wspomagacze, mozliwosc lepszych treningow etc... no ktos z atutami dawnego Alego, trenujacyu dzis... uwazalbym, ze ktos taki bylby faworytem z Kliczko.

Przecież redd'owi chodziło o walkę Witalija z Alim .
------------------------------------------------------------------
Witalij wygrałby z Alim , Władzia dostałby KO

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości