Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Zimnoch
06-05-2016, 09:28 AM
Post: #121
RE: Krzysztof Zimnoch
Czepiacie się, panowie. A co miał napisać? Jak dla mnie przekaz jest jasny i brzmi "Potrzebuję jeszcze trzech, czterech wygranych, żeby potem za w miarę dobre pieniądze sprzedać ładnie wyglądający rekord któremuś z czołowych zawodników HW, akurat wracającemu po łomocie spuszczonym przez innego czołowego ciężkiego". Tyle że Krzysztof postanowił użyć telegraficznego skrótu. Zresztą... Ja sam osobiście też jestem gotowy do walki z samą czołówką HW. Natychmiast, z miejsca, wstając od klawiatury, boso i w gaciach. Najchętniej s Joshuą albo Furym, bo tam kasa największa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 10:35 AM
Post: #122
RE: Krzysztof Zimnoch
A może on miał na myśli absolutną czołówkę Białegostoku, tylko użył skrótu myślowego?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 10:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 10:51 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #123
RE: Krzysztof Zimnoch
Niezły był rozrzut na karcie sędziowskiej podczas walki Zimnocha z Airichem:

Miroslaw Brozio 30-27
Wlodzimierz Kromka 29-28
Pawel Kardyni 28-29

Pan Mirosław Brozio przesadził, walka była o wiele bardziej wyrównana a sam Airich ostro tam wsadzał Krzyśkowi między dziurawą gardę.

A, co do samego Krzyśka to może po prostu ten pobyt w Wlk. Brytanii mu nie służy? Może jakiś inny trener niż Hussejn był by lepszym rozwiązaniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 12:52 PM
Post: #124
RE: Krzysztof Zimnoch
28-29 Z ZAWODOWYM BUMEM XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 01:21 PM
Post: #125
Wink RE: Krzysztof Zimnoch
Jako zwolennik teorii spiskowych podejrzewam, że Husseina nasłało Państwo Islamskie, żeby od środka rozwalił nam boks zawodowy, a przynajmniej zniszczył karierę najlepiej zapowiadającego się prospekta.Big Grin

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 01:44 PM
Post: #126
RE: Krzysztof Zimnoch
(29-05-2016 01:21 PM)Hugo napisał(a):  Jako zwolennik teorii spiskowych podejrzewam, że Husseina nasłało Państwo Islamskie, żeby od środka rozwalił nam boks zawodowy, a przynajmniej zniszczył karierę najlepiej zapowiadającego się prospekta.Big Grin
Hussein został nowym trenerem Letra? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 07:49 PM
Post: #127
RE: Krzysztof Zimnoch
(29-05-2016 10:47 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  A, co do samego Krzyśka to może po prostu ten pobyt w Wlk. Brytanii mu nie służy? Może jakiś inny trener niż Hussejn był by lepszym rozwiązaniem?

Krzysiu to beztalencie, tu żaden trener nie pomoże. On już osiągnął swoje apogeum sportowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 08:45 AM
Post: #128
RE: Krzysztof Zimnoch
Póki temat nie jest zaklepany piszę go tutaj:
Cytat:Andrzej Wawrzyk - Krzysztof Zimnoch na gali Głowacki - Usyk?

Istnieje szansa, że we wrześniu zobaczymy bardzo ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy dwoma pięściarzami wagi ciężkiej - byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Andrzejem Wawrzykiem (32-1, 18 KO) i Krzysztofem Zimnochem (19-1-1, 13 KO) - poinformował w rozmowie z "Gazetą Krakowską" Tomasz Babiloński, jeden z promotorów Zimnocha.

- Myślę przyszłościowo. Nie ma co na dłuższą metę promować zawodników, którzy nie znoszą "złotych jajek". Niektórzy muszą się przebudzić, albo pójść inną drogą - komentuje pomysł tego zestawienia Babiloński.

Wawrzyk w ostatnim ringowym występie wygrał przed czasem z Marcinem Rekowskim, odnotowując jedną z najcenniejszych wygranych w zawodowym boksie. Zimnoch kilka tygodni temu wrócił na ring po niespodziewanej lutowej porażce z Mikem Mollo, wygrywając przez techniczny nokaut z Konstantinem Airichem.

Pojedynek Wawrzyka z Zimnochem miałby być częścią gali, której głównym wydarzeniem będzie pojedynek mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO).

Moim zdaniem koncepcja bardzo dobra. Wóz albo przewóz dla Zimnocha. Moim zdaniem Krzysiek polegnie z Wawrzykiem jeżeli faktycznie do takiej walki dojdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 12:49 PM
Post: #129
RE: Krzysztof Zimnoch
Zimnoch przy sprzyjających dla niego wiatrach, może wybić się, ale nie jako bokser, ale jako "ekspert" bokserski. Lubi mówić, czasem nawet coś z głową powie, nie sepleni ani nic. To taki najlepszy scenariusz. Ewentualnie w stylu Let'sGoChamp'a może biegać za Szpilką, ale to myślę, że dopiero za parę lat ta opcja mu się otworzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 01:20 PM
Post: #130
RE: Krzysztof Zimnoch
Jeżeli nie ma lepszego pomysłu na karierę Wawrzyka, to niech robi za grabarza polskiej wagi ciężkiej. Zgasi Zimnocha, tak jak zgasił Rekowskiego, a potem być może przyjdzie pora na Wacha i innych. Niech już dłużej chłopaki się nie męczą swoim nieudolnym boksem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości