Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Zimnoch
15-09-2015, 07:13 PM
Post: #31
RE: Krzysztof Zimnoch
Airich jest już bardzo rozbity. Oluokun będzie teraz walczył z każdym polskim ciężkim? Grano i Mollo nie należą z kolei do aktywnych bokserów i pewnie są zapuszczeni. Z drugiej strony Krzysiu z Białegostoku też już dawno nie walczył więc nie dziwi mizerny poziom jego potencjalnych rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2015, 07:23 PM
Post: #32
RE: Krzysztof Zimnoch
Lepsze nazwiska niż jakiś Simko ze Słowacji z ujemnym rekordem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2015, 10:40 PM
Post: #33
RE: Krzysztof Zimnoch
(15-09-2015 07:13 PM)Martin napisał(a):  Airich jest już bardzo rozbity. Oluokun będzie teraz walczył z każdym polskim ciężkim? Grano i Mollo nie należą z kolei do aktywnych bokserów i pewnie są zapuszczeni. Z drugiej strony Krzysiu z Białegostoku też już dawno nie walczył więc nie dziwi mizerny poziom jego potencjalnych rywali.

A Zimnoch tak w ogóle to kiedykolwiek walczył z kimś cenionym? Ci tutaj chyba wpasowują się w jego średnią?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2015, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2015 11:13 PM przez Krzych.)
Post: #34
RE: Krzysztof Zimnoch
Zimnoch już przed kontuzjami formą nie błyszczał, a teraz to już w ogóle pewnie będzie kaszana, więc zawodnicy typu Oluokun, Grano czy Mollo to zaskakująco przyzwoite opcje.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2015, 06:16 AM
Post: #35
RE: Krzysztof Zimnoch
(15-09-2015 10:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A Zimnoch tak w ogóle to kiedykolwiek walczył z kimś cenionym? Ci tutaj chyba wpasowują się w jego średnią?

No a nie??? Pokonał m.in. byłego mistrza świata wagi ciężkiej, a także wybitnego olimpijczyka z Sydney Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2015, 01:48 PM
Post: #36
RE: Krzysztof Zimnoch
Mam podobne zdanie jak @Krzych. Zimnoch bardzo długo był nieaktywny, leczył kontuzje, bardzo możliwe że będzie zardzewiały w ringu. Rywale pokroju Oloukuna, Grano, czy Mollo to mocni rywale w kontekście klasy sportowej Krzysztofa i okoliczności jego powrotu.

Ta walka nie ma być wyzwaniem, a przetarciem, rozruchem po kontuzji. Tutaj Airich byłby bardzo ok, nawet wzięcie boksera jeszcze słabszego byłoby akceptowalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 01:24 PM
Post: #37
RE: Krzysztof Zimnoch
A jednak Oluokun. Myślę, że Zimnoch będzie miał ciężko przeprawę z Nigeryjczykiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 04:43 PM
Post: #38
RE: Krzysztof Zimnoch
Jaja przecież Oulokun reprezentuje klase Adamka ze Szpilki :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 04:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 04:45 PM przez KrychuTMT.)
Post: #39
RE: Krzysztof Zimnoch
Jak Krzysia nie zniszczy tego bambo to bramka w Białymstoku już na niego czeka Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 09:29 PM przez born2kill.)
Post: #40
RE: Krzysztof Zimnoch
Nie wiem, wręcz nie pamiętam jego walk (bo raczej nie było wielce czego zapamiętać), ale mam gdzieś z tyłu głowy jego jakieś filmiki ze sparingów i walki z cieniem, gdzie był niesamowicie, nieludzko, totalnie i absolutnie wolny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości